فرشتگان هنوز کار کردن جزئیات در پی coronavirus shutdown

تمپه Ariz. — فرشتگان به حال یک روز مرخصی در روز پنج شنبه با عدم اطمینان در مورد آنچه در روزهای پیش رو خواهد بود.

در روزی که لیگ اصلی بیس بال اعلام کرد یک پایان ناگهانی به بهار آموزش برنامه ریزی و حداقل دو هفته تاخیر برای شروع فصل به طور منظم فرشتگان مقامات مشغول به کار بودند به تدبیر و برنامه ریزی از نحوه اقدام در این میان است.

هیچ مقامات باشگاه و یا بازیکنان در دسترس ساخته شد به رسانه ها که از اوایل شب پنجشنبه. حداقل چند تیم تصمیم سازان – مدیر کل بیلی Eppler مدیر جو Maddon و بازیکن نمایندگان اندرو هینی و Jason Castro – ممکن است در دسترس برای بحث در مورد وضعیت در روز جمعه.

هنوز معلوم نیست آنچه فرشتگان را در پی خاموش کردن باعث شد به عنوان یک اقدام احتیاطی به سرعت گسترش COVID-19 ویروس.

بسیاری از تیم های دیگر اعلام کرد که آنها خواهد بود نگه داشتن بازیکنان خود را در ایالت آریزونا و فلوریدا در نزدیکی بهار خود را آموزش امکانات به دلیل آن اجازه می دهد تا آنها را به نظارت نزدیک تر است و ممکن است امن تر از سفر. تیم همچنین می توانید آهنگ از پاکیزگی از امکانات خود را به عنوان مخالف به داشتن بازیکنان کار خود را.

فرشتگان نیز برخی به نظارت مورد Charles Barkley در روزهای آینده.

سابق NBA ستاره و TNT پخش روز پنجشنبه اعلام کرد که او خود quarantining در حالی که در انتظار نتایج یک COVID-19 تست. Barkley در فرشتگان اردوگاه در مارس 2 به عنوان مهمان از Maddon. اگر Barkley تست مثبت آن را ایجاد پرسش در مورد اینکه آیا او قرارداد این ویروس از کسی که فرشتگان در اردوگاه و یا اگر او منتقل می شود آن را به هر کسی (اگر او تا به حال آن را توسط آن).

همانطور که برای بازی در این زمینه فرشتگان رسما از رفتن به هوستون برای برنامه ریزی مارس 26 به طور منظم فصل بازکن. آنها مجموعه ای را به بازی یک بازی از سری بازی برابر Astros.

آنها پس از آن برنامه ریزی شده برای سه بازی مقابل رنجرز تگزاس در آرلینگتون – سه بازی در با نام تجاری جدید جهان زندگی میشه.

پس از آن آنها را به باز کردن صفحه اصلی بخشی از برنامه خود را با سه سری بازی برابر Astros پس از سه بازی مقابل اوکلند است.

معلوم بود که آیا هر یک از این بازی خواهد بود موکول و یا لغو شود. در سال 1995 زمانی که فصل به تعویق افتاد به دلیل دیر قطعنامه به بازیکنان, اعتصاب تیم به سادگی یک 145-بازی برنامه به جای عادی 162.

اولین فرشتگان می تواند باز کردن فصل خواهد بود آوریل 10 در دیترویت برای شروع یک سفر شهرستان که همچنین شامل توقف در میامی و هیوستون. فرشتگان برای اولین بار در خانه بازی خواهد بود یک سری بازی برابر Baltimore Orioles, شروع, مارس 20.

در حالی که این تیم منتظر برخی از قطعنامه All-Star مرکز fielder مایک ماهی قزل آلا توییتی دلگرم کننده پیام از طرف خود و همسرش جسیکا.

“ما همه در یک نقطه در حال حاضر که نمی خواهد آخرین برای همیشه لطفا برای,” او نوشت. “برای کسانی که عشق بازی بیس بال, ورزش, زندگی… ما همه پشت هم به زودی. @JessTara و من از همه می خواهیم به اقدامات احتیاطی برای سالم ماندن.”

طرفداران که خریداری بلیط برای هر یک از لغو بهار آموزش بازی باید تماس 714-4-فرشتگان به درخواست بازپرداخت را انجام دهید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>