فرشتگان به طور منظم از دست دادن ماجراجویی علیه سرخپوستان

 • فرشتگان پارچ اندرو هینی می اندازد به صفحه در اولین ورود از روز دوشنبه کاکتوس بازی لیگ در برابر سرخپوستان کلیولند در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • Cleveland Indians’ Delino DeShields (0) معافیت دو بازی ضربه زدن به هم تیمی جیک Bauers به عنوان او مجبور است با لس آنجلس فرشتگان ” Andrelton سیمونز در سومین دور از بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Cleveland Indians’ Yu Chang (2) قطره پاپ پرواز ضربه لس آنجلس فرشتگان ” برایان گودوین برای یک خطا به عنوان جیک Bauers می رسد برای توپ در هنگام ورود دوم بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان’ برایان گودوین بازدید علیه سرخپوستان کلیولند در ورود دوم بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان’ جاستین آپتون بازدید علیه سرخپوستان کلیولند در ورود دوم بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان’ جاستین آپتون نمرات در یک زمین در ورود دوم بهار آموزش بیس بال بازی در برابر سرخپوستان کلیولند دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • Cleveland Indians پارچ لوگان آلن می اندازد در اولین دور از بهار آموزش بیس بال بازی برابر لس آنجلس فرشتگان دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان shortstop Andrelton سیمونز می توانید توپ را از دستکش خود را در زمان را به یک بازی بر پایه آمار Cleveland Indians’ کمال تیلور در دوران سوم زمین باز یافته از روز دوشنبه کاکتوس بازی لیگ در تمپه, Ariz. فرشتگان از دست 11-10. (AP Photo/مت نیویورک)

 • Cleveland Indians’ Franmil ریس ساعت سه اجرا اجرای خانه پرواز در سومین دور از بهار آموزش بیس بال بازی برابر لس آنجلس فرشتگان دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • Cleveland Indians’ Franmil ریس جشن خود را اجرا کنید به عنوان او دور پایگاه های دوران سوم زمین باز یافته از بهار آموزش بیس بال بازی برابر لس آنجلس فرشتگان دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان’ Tommy La Stella بازدید علیه سرخپوستان کلیولند در اولین دور از بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان مرکز fielder مایک ماهی قزل آلا می تواند زمینه نیست یک پایه آمار Cleveland Indians’ Delino DeShields در سومین دور از بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان’ Shoheo Ohtani بازدید علیه سرخپوستان کلیولند در ورود دوم بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان’ Shohei Ohtani بالا-سپاس هم تیمی پس از به ثمر بر پایه آمار توسط هم تیمی جیسون کاسترو در چهارمین دور از بهار آموزش بیس بال بازی در برابر سرخپوستان کلیولند دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • Los Angeles Angels’ آنتونی رندن بازدید علیه سرخپوستان کلیولند در اولین دور از بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

 • فرشتگان shortstop Andrelton سیمونز پرتاب توپ برای اولین بار در طول ورود دوم بهار آموزش بیس بال بازی دوشنبه, مارس 9 سال 2020 در تمپه, Ariz. (AP Photo/مت نیویورک)

بازی: فرشتگان خود را باز بینی روز صف از جمله استارت اندرو هینی اما هنوز هم از دست 11-10 به سرخپوستان کلیولند در بعد از ظهر دوشنبه در تمپه (Ariz.) دیابلو ورزشگاه.

تبادل گزارش: Left-hander هینی تبادل یک روز پس از او به نام استارت برای مارس 26 به طور منظم فصل بازکن داد تا چهار اجرا در 2-2/3 نوبت. هینی بازنشسته شش هفت hitters در دو نوبت. در سوم او داد تا سه مستقیم تک به شروع باز یافته از جمله زمین زیر کشت رسید. پس از یک strikeout و اجرا-به ثمر رساند groundout کردم او را در خارج از فرار از زمین باز یافته هینی چپ یک fastball بیش وسط که Framil ریس آمار برای سه اجرای هومر. … Right-hander Hansel روبلز سخت تن به تن بدون گل زمین باز یافته. … Right-hander Jaime Barria داد تا شش اجرا می شود در 3-1/3 نوبت از جمله سه homers. Barria که در حال اجرا برای یکی از این نقاط در چرخش بود و نه اجازه هر گونه اجرا می شود در نه نوبت در این بهار. … “این سخت است برای ارزیابی تبادل در دو طرف امروز. توپ پرواز” فرشتگان مدیر جو Maddon گفت.

هدف قرار دادن گزارش: Jason Castro تا به حال دو بازدید, از جمله دو. … مایک ماهی قزل آلا راه می رفت دو بار در سه سفر به صفحه. ماهی قزل آلا 5 برای 18 این بهار. … Shohei Ohtani راه می رفت و از سرقت از یک bloop در غواصی گرفتن حق fielder ریس. Ohtani 2 برای 16 این بهار. … جاستین آپتون ضربه اول خود را هومر از بهار و همچنین به طور خاص.

دفاع گزارش: Shortstop Andrelton سیمونز کبوتر به حق خود را به متوقف کردن یک زمین توپ ظاهر به سرعت و معمول در پرتاب اول برای کردن. سیمونز ساخته شده یکی دیگر از غواصی توقف دو نوبت بعد, اما او می تواند توپ را به بیرون از دستکش خود را. … اولین baseman, Albert Pujols ساخته غواصی توقف خود را راست کردم و یک نیروی در دوم. … David Fletcher بازی گذشته پنج نوبت در مرکز میدان و پاک به میدان فرستاد سه مجرد است که کاهش یافته و در مقابل از او. او گفت که او تا به حال نه بازی در مرکز میدان در هر سطح قبل از این بازی.

بعدی: فرشتگان (RHP دیلن باندی) در مقابل سیاتل مارینرز (RHP لوگان گیلبرت) سه شنبه 1 p. m. PT پیوریا (Ariz.) مجموعه ورزشی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>