فرشتگان رالی برای 10th زمین باز یافته پس از پیروزی باد سرب در نهم

آناهایم — هانسل روبلز در زمان تپه به دنبال نجات دهد اما او هم تیمی های او را نجات داد.

پس از فرشتگان در حال مبارزه و نزدیک به سه اجرا می شود در بالای نهم به سرفه کردن دو اجرا منجر فرشتگان بسیج به ضرب و شتم Houston Astros 5-4 در 10 نوبت در روز شنبه.

باز گشت به آنها کمک کرد جلوگیری از آنچه که شده است یک کابوس از دست دادن پس از روبلز اجازه جاش Reddick, انفرادی هومر و دو-دو-اجرای هومر توسط جورج اسپرینگر.

انتهایی با یک اجرا فرشتگان رفت و به کار در پایین زمین باز یافته زمانی که لوئیس Rengifo جدا کردن بازو از نزدیک روبرتو اسونا با یکی از. اسونا تا به حال به بیرون آمدن از بازی.

رو Cy Sneed جیسون کاسترو پس از آن میزان دو برابر کردن مرکز رشته, حصار, تساوی بازی.

در 10th, jen lada رامیرز و رایان Buchter پیمایش در اطراف Astros رایگان دونده در به ثمر رساندن موقعیت. Buchter زده از ابراهیم تورو با پایگاه های لود شده برای پایان دادن به آن.

در پایین زمین باز یافته David Fletcher خاص به راست ارسال مت Thaiss به سوم. پس از برایان گودوین زده و آنتونی رندن عمدا راه می رفت به بار پایگاه های مایکل ارموسییو ٬ سونورا آمار پرواز توپ به سمت راست میدان به در درایو اجرا برنده. توپ نبود بسیار عمیق اما Reddick پرتاب شد خاموش خط.

آن فرشتگان دوم اجرا از طریق بیس جدید فوق العاده-نوبت حاکمیت و اولین پیروزی خود را.

پیروزی مجاز فرشتگان به فرار در یک روز که آنها را دیدم یک بار دیگر خود را نزدیک موقعیت بی قراری.

روبلز اجازه داده است نه به دست آورده اجرا می شود در 3-2/3 نوبت در این فصل خود را به عنوان سرعت پایین بوده است. سال گذشته او یک 2.48 عصر.

اگر چه او تا به حال نه تن به تن خوب فرشتگان قرار داده و او را در موقعیت برای صرفه جویی در روز شنبه پس از یک شروع قوی توسط گریفین کنسرو و دو تمیز نوبت از فلیکس پنا.

کنسرو شد متهم با یک اجرا در شش نوبت به علاوه. او نه اجازه اجرا هنگامی که او راه می رفت خاموش تپه در هفتمین اما پنا مجاز ارث دونده به نمره.

فرشتگان انجام نمی بسیار هجومی به پشتیبانی کنسرو اما آنها نمره یک جفت از اجرا می شود در یک رالی ساخته شده جامد اساسی بیس بال.

پس از فرشتگان موفق به مدیریت یک baserunner در برابر زاک Greinke در پنج نوبت تیلور بند کشیده یک واحد به سمت راست با یک نفر در ششمین. Thaiss سپس اعدام hit-and-run کشیدن توپ را از طریق سوراخ های خالی توسط baseman دوم خوزه Altuve و ارسال به بخش سوم است.

فلچر آمار قربانی پرواز به درایو در بخش و Thaiss alertly رفت و از اول به دوم زمانی که پرتاب رفت به صفحه. Thaiss شد و سپس قادر به نمره در گودوین تک به راست.

بخش کمک به ایجاد یک بیمه اجرا در هشتم پیشرو با یک سه گانه به ثمر رساند و در دو از زمین زیر کشت ضربه رندن.

بیشتر به آمده در این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود مقاله رایگان

دیدگاهتان را بنویسید