فرشتگان را چند فهرستی از حرکت

یک روز قبل از فصل برنامه ریزی شده بود برای شروع فرشتگان ساخته شده چند مطلب فهرستی از حرکت به کمی روشن تا عکس از چگونه آنها تصور خود را از فهرستی که در این فصل در نهایت شروع می شود.

فرشتگان optioned است کوزه لوقا بارد و رایان Buchter outfielder مایکل ارموسییو ٬ سونورا و اولین baseman Jared والش به سه گانه-A.

با باز کردن در روز حداقل دو ماه دور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس آن ممکن است خیلی زود به خواندن بیش از حد به این حرکت. آن را نیز ممکن است که در این فصل باز خواهد شد با داشتن تیم گسترش فهرست اسامی که بدان معنی است که وجود دارد می تواند بیشتر نقاط برای grabs برای بازیکنان که در حال حاضر شده است optioned است.

Buchter غیر فهرستی دعوت شد فقط اضافه شده به 40-مرد فهرستی یک حرکت است که اجازه می دهد تا فرشتگان به نگه داشتن او را در سازمان صرف نظر از اینکه او در رشته های.

Optioning ارموسییو ٬ سونورا می تواند به معنای فرشتگان قصد استفاده از David Fletcher مقدار قابل توجهی از زمان در سمت راست به طوری فلچر که در اصل چهارم outfielder.

ارسال پایین والش به احتمال زیاد به این معنی است که مت Thaiss است که در داخل پیگیری در کار در پایه اول وقتی Albert Pujols است بر روی نیمکت و یا DH. والش از دست رفته بود با آرنج آسیب دیدگی قبل از خاموش شدن پس Thaiss شده بود در صندلی راننده در این رقابت است.

Taylor Cole, که تا به حال مشخص شده است برای انتساب به ایجاد 40-انسان نقطه ای برای Buchter نیز پاک چشم پوشی و باقی مانده در سازمان است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>