فرشتگان’ Keynan میدلتون: “ما باید همه این عدالت بی عدالتی به طور جدی’

فرشتگان مسکن Keynan میدلتون که kneeled و خود را مطرح مشت راست در طول سرود ملی دوشنبه شب با انتشار بیانیه ای در روز سه شنبه صبح رله پیام او در تلاش بود برای ارسال.

“نژاد پرستی چیزی است که من در برخورد با تمام زندگی من. به عنوان یک مرد سیاه پوست در این کشور آن است که تعهد من به می خواهید بهتر در آینده برای نسل های آینده. در طول چند ماه گذشته من در جامعه شرکت در تظاهرات مسالمت آمیز و داشتن مشکل مکالمات مورد نیاز برای تغییر.

“قبل از پیشگامان مانند جکی رابینسون یک مرد سیاه و سفید ندارد صدا در بازی بیس بال. بنیاد گذاشته و فداکاری های ساخته شده توسط جکی و دیگران دلیلی است که چرا من باید این پلت فرم من. من نمی خواهد اجازه می دهد که به هدر برود. زانو برای من یکی از راه من می توانید با استفاده از پلت فرم من برای تغییر در یک راه مسالمت آمیز.

“من بیشترین احترام را برای تمام مردان و زنان شجاع که در خدمت این کشور است. همه ما باید این عدالت بی عدالتی به طور جدی. تا زمانی که همه چیز شروع به تغییر در این کشور برادران و خواهران لازم نیست که به ترس زندگی من خواهد بود با استفاده از پلت فرم برای اجرای تغییر دهید.

“مارتین لوتر کینگ جونیور یک بار گفت:” یک فرد آغاز شده است زندگی می کنند تا زمانی که او می تواند به افزایش فوق باریک محدوده خود را فردگرا نگرانی به نگرانی های گسترده تر از تمام بشریت است.’

“از طریق این, من در تلاش برای یک صدا برای وحدت است.”

یک شب قبل از آن مدیر جو Maddon تایید میدلتون تصمیم به زانو زدن در طول سرود. او گفت: منچستر تا به حال مورد بحث و مقاصد خود را با هم تیمی های خود و آنها به طور کامل او را پشتیبانی می کند.

“ما تا به حال واقعا برجسته مبادلات با کل گروه” Maddon گفت. “ما صحبت کردیم در مورد سیاه و سفید زندگی می کند مهم است. ما صحبت کردیم در مورد پرچم سرود و چه این همه به این معنی است. من ارائه شده به نظر من به کل گروه و خواسته آنها را به فکر می کنم در مورد آن. و در یکی از جلسات ما Keynan را نشان می دهد که او می خواست به انجام این کار. …

“او به نوعی نشان داد او ناراحت بود او تا به حال نه آن را انجام داده قبل از. تنها چیزی که به عنوان خوانده شده به این مرد جوان بسیار پرشور در مورد اعتقادات خود. و این چیزی است که او گفت: شما امشب. من یک دختر بزرگ است که رفتن را از طریق همان چیزی که من کاملا حمایت واکنش او.

“ما همیشه به درک به همین دلیل مردم در انجام کارهای مختلف. و من فکر می کنم نیت خود را چیزی است که ما در حال حاضر صحبت کردن در مورد. او نشان داد در برابر آنچه او تصور می شود بی عدالتی های اجتماعی. این هیچ بی احترامی به پرچم و یا هر چیز دیگری.”

در حدود همان زمان منچستر بود زانو قبل از فرشتگان بازی در سن دیگو چند تن از اعضای این غول از جمله مدیر گیب Kapler, kneeled قبل از این سرود در اوکلند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>