فرشتگان’ جاستین آپتون مبارک با پشتیبانی از MLB در مسائل اجتماعی

اوکلند >> جاستین آپتون بود که در میان فرشتگان بازیکنان به زانو زدن در طول سرود ملی در شب جمعه گفت او را تشویق به حمایت از او و دیگران دریافت کرده اند تا کنون.

پراکنده بازیکنان در سراسر رشته شده اند زانو طول سرود به عنوان اعتراض از نژادپرستی نظاممند. لیگ اصلی بیس بال است حمایت آنها را از طریق رسمی رسانه های اجتماعی و بسیاری از بازیکنان دیگر پوشیده شده اند, سیاه, زندگی, ماده, تی شرت با مارک MLB آرم.

“من فکر می کنم با آگاهی و چه افرادی دیده می شود و آنچه مردم بر این باورند من فکر می کنم جزر و مد شروع به تغییر و پشتیبانی وجود دارد” Upton گفت: در روز یکشنبه. “ما قادر به ایستادن و آزادانه صحبت می کنند, من فکر می کنم ضروری است. من فکر می کنم آن را یک جای خوب ما در این کشور است.”

Upton و برایان گودوین هر ذکر شده به عنوان اعضای بازیکن لیگ اصلی کمیته برای بازیکنان داد که یک انجمن از بازیکنان بیس بال. این گروه در حال تلاش برای مقابله با “unaddressed تعصب و نابرابری است که بازی کردن در بازی ما و در خیابان های ما” با توجه به پیام از بازیکنان در وب سایت رسمی.

“با اتحاد آن را شروع کاری خوب” Upton گفت. “آن را به ویژه برای ما قادر به اتصال با تعداد زیادی از بچه ها که شما نمی بینید بسیاری در طول بازی به اشتراک گذاری تجربیات و به اشتراک گذاشتن باورها و به اشتراک گذاری این چیزهایی که بچه ها انجام می دهند در جوامع خود و قادر به حمایت از آنها در آن است. من فکر می کنم آن را شروع چیزی برای ما خوب و خوب برای بازی بیس بال, اما ما قطعا مورد حمایت ما رفت.”

در این زمینه آپتون نیز احساس بهتری در مورد چیزهایی که به تازگی.

پس از یک فصل است که در آن از دست رفته بیش از نیمی از بازی به دلیل آسیب دیدگی بود و .625 OPS زمانی که او بازی آپتون گفت: او در حال حاضر احساس سالم و قوی و خوب در مورد زمانبندی در صفحه.

“از نظر فیزیکی احساس می کنم واقعا خوب گفت:” Upton که ضربه او 299th حرفه ای هومر در روز شنبه و فقط از دست رفته یک روز یکشنبه. “من احساس می کنم مثل من در حال حرکت در اطراف هست. آسیب در گذشته است. من هنوز هم سعی کنید برای حفظ و مراقبت از آن چیزهایی است اما آنها نبوده است یک موضوع است.”

رندن به روز رسانی

آنتونی رندن در زمان زمین توپ و در زمان تمرین پنبه حلاجی شده در این زمینه است. او همچنین پایگاه زد و برخی از چابکی کار می کنند.

رندن که از دست رفته است و سه فرشته بازی به دلیل مورب تنگی می تواند بازگشت در ابتدا به عنوان DH مدیر جو Maddon گفت.

“این یکی از آن چیزهایی که در آن شما گوش دادن به ورزشکار, کاملا, و, ورزشی, مربی,” Maddon گفت. “شما به او گوش دهید و همچنین تصمیم خود را.”

همچنین

Albert Pujols کردم بعد خاموش پس از یک 0-برای-8 شروع و در دو بازی اول. Pujols, 40, دیده است کار خود را طور متوسط پنبه حلاجی شده قطره به .2994 که دور به .299. وقتی فصل شروع شد و او به طور متوسط بود .2996 که به گرد .300. Pujols گفت: فصل گذشته او اهمیتی نمی دهند اگر کار خود را به طور متوسط رفت و تحت .300 که اجتناب ناپذیر بوده است برای چند سال. …

روز خاموش برای Pujols و داشتن Shohei Ohtani بر روی تپه مجاز برای فرشتگان به بازی هر دو Jared والش (در ابتدا) و مت Thaiss (در DH). یک روز قبل از آن آنها شروع به مایکل ارموسییو ٬ سونورا و تیلور بخش است. “بچه ها جوان در حال رفتن به نشستن روی نیمکت” Maddon گفت. “این بچه ها بزرگ آتی در بازی ما است. … علاوه بر این برای آینده سازمان های مردم مانند این باید برای به دست آوردن یک فرصت است.” …

لوئیس Rengifo که با یک همسترینگ موضوع “انجام بهتر” Maddon گفت. هیچ جدول زمانی برای او در دسترس باشد به عضویت فعال roster. او در حال کار کردن با تیم رزرو در لانگ بیچ. …

خوزه مولینا اولین مربی پایه در روز یکشنبه. عیسی Feliciano طبیعی پایه اول مربی است که “به دور از کلب” با توجه به فرشتگان میگویند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>