فرشتگان ” گریفین کنسرو با کمال تعجب می اندازد به آزمون آرنج خود را

تمپه Ariz. — یک روز پس از تشخيص “مزمن تغییرات” در اولنار وثیقه رباط فرشتگان ارائه شده تعجب صبح روز شنبه گفت: با شروع پارچ گریفین کنسرو خواهد پرتاب در سمت خود در این تیم بهار-مرکز آموزش.

کنسرو تن به تن در بازی روز چهارشنبه در برابر داجرز بیرون آمدن از تفرج با سفت آرنج شبیه به آنچه که او احساس در فصل گذشته زمانی که او تعطیل با شش ماه قبل از پایان سال است.

شوم تشخیص از MRI که روز جمعه نیز شامل وحی “حاد مشترک سوزش” قرار بود پس از بیش امتحانات روز شنبه. اما مدیر جو Maddon گفت: پرتاب شد بخشی از کنسرو کردن آزمایش های بیشتر.

“این غیر معمول در لحظه ای که نیاز به چیزهای مختلف است که من هرگز شنیده قبل از تحت این شرایط” Maddon گفت: شنبه پس از خبر پرتاب جلسه ملاقات با کنجکاوی. “بنابراین بخشی از آن است که او را به پرتاب امروز.”

فرشتگان در حال انتظار نمی رود به فاش کردن اضافی یافته تا یکشنبه.

کنسرو تن به تن در 18 بازی با 17 شروع می شود در طول rookie فصل 2019 رفتن 5-6 با 4.58 عصر. سابق دور دوم پیش نویس انتخاب در سال 2017 از UCLA وارد در لیگ های بزرگ تنها پس از 28 جزئی-لیگ گردش بیش از دو فصل است.

“امیدوارم گام بعدی این است برای رفتن به مثبت” Maddon گفت: به عنوان او همچنان خوش بینانه است. “من دوست دارم برای این مرد جوان به خود واقعی عمده-لیگ حرفه ای رفتن بر یک پایه منسجم ، من فکر می کنم با سلامت این مرد می تواند افسانه است.”

سلامت خوب شده است نه بر فرشتگان ” طرف وقتی که می آید به خود را شروع تبادل در فصل های اخیر. اندرو هینی, Dylan باندی و خولیو تهران انتظار می رود که منجر به چرخش در این فصل است. کنسرو بود و انتظار می رود را شامل می شود که در دسته.

گزینه های نهایی دو نقطه شامل Jaime Barria که تحت تاثیر قرار Maddon تا کنون در اردوگاه و مت Andriese که آغاز شده و تن به تن بدون گل دو نوبت پنج شنبه.

Andriese آماده شده است به عنوان یک نوسان مرد در این فصل فقط به عنوان او در فصل گذشته با آریزونا دایاموند. او هرگز آغاز شده در آریزونا در فصل گذشته ساخت تمامی 54 از ظاهر خود را در امداد.

“من از طریق این فرایند و به آنها گفت: من را از آمدن به اردوگاه به عنوان یک نویسنده و به من نوبت ساخته شده است تا” Andriese گفت: صبح روز شنبه. “… فقط داشتن که قابلیت ساخت در اردوگاه و دیدن آنچه که این تیم نیاز دارد که در آن زمان من احساس می کنم آن است که بسیار مفید برای باشگاه. برای من, من که مثل من رقابت برای یک نقطه در این باشگاه است.”

در میان نامشخص کنسرو اخبار باندی ارائه برخی از اطمینان برای چرخش شنبه با سه strikeouts به طول کامل دو نوبت در برابر غول سان فرانسیسکو به عنوان تبادل همچنان به درخشش.

“آن اوایل در اردوگاه و شما واقعا نگاه بیش از حد به اعداد در حال حاضر” Bundy گفت. “من فکر می کنم همه در حال تلاش برای بیرون آمدن از خود و تفرج سالم و احساس خوبی در مورد آنچه که آنها قادر به انجام آن روز داده می شود.

همچنین

Maddon شناخته شده است برای ساخت تنگ اوراق قرضه خود را با بازیکنان وجود دارد و اثبات آن روز شنبه. پدر و مادر توله اولین baseman آنتونی ریزو شد فرشتگان در اردوگاه شنبه فقط می گویند سلام به Maddon. آنها صرف برخی از زمان به دنبال بیش از عکس از های اخیر جمع آوری کمک برای ریزو بنیاد که Maddon حضور داشتند. ریزو بود توله اولین baseman پنج سال تمام او در شیکاگو بود. …

David Fletcher آغاز شده و در سمت راست فیلد شنبه پس از بازی فقط هشت نوبت وجود دارد در فصل گذشته. Considerer Maddon یک فلچر فن. “من مطمئن هستم که اگر شما او را به چالش بازی در هر موقعیت در این زمینه از جمله گیر او می خواهم آن را کشف کند چرا که او را ورزشی با استعداد” Maddon گفت. “آیا کسی تمرکز بهتر از آن ؟ تمرکز خود را برجسته است. من یادگیری این مسائل در مورد او.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>