فرشتگان GM بیلی Eppler گفت: تیم هنوز روشن از coronavirus به عنوان بازیکن کار خود را

همانطور که قبلا برنامه ریزی شده روز افتتاحیه لیگ فصل روش روز پنجشنبه فرشتگان بازیکنان پراکنده در سراسر کشور انجام بیس بال کمی فعالیت به دلیل شروع فصل است که هیچ جا در چشم.

“ما واقعا محدود به آنچه که ما می توانید انجام دهید” مدیر کل بیلی Eppler گفت: از طریق کنفرانس تلفنی در روز سه شنبه. “سلامت و ایمنی در همه فرشته سازمان میباشد و این که در آن ذهن خود را برای اولین بار می رود. پس چگونه ما نگه داشتن آنها را در شکل به عنوان بهترین که ما می توانیم به دانستن وجود دارد مقدار زیادی از منابع است.”

در سابق نقطه no Angels بازیکنان و یا کارکنان نشان داده اند هر یک از علائم coronavirus Eppler گفت.

همانطور که برای دومی امکانات در فرشته ورزشگاه و در تمپه, Ariz., هر دو بسته به همه بازیکنان به جز کسانی که rehabbing از صدمات.

بقیه بازیکنان هستند خود به خود جدا شده به دلیل COVID-19 بحران است که تعطیل کرده است بسیاری از ملت.

“من گرفتار باد از یک زن و شوهر از بچه ها در حال اجرا برخی از sprints تپه و یا انجام یک تپه کوچک آهسته دویدن” Eppler گفت. “کوزه نگه داشتن سلاح های خود را فعال می شود. چند بچه در حال پیاده شدن از تپه است.”

Eppler گفت: با شروع کوزه خواسته شده است به پرتاب دو اغل گاو یا حشم جلسات در عرض شش روز به احتمال زیاد با استفاده از منابع آنها را در اختیار خود در زمستان عادی است. آنها می تواند پرتاب در یک کالج محلی یا قرض گرفتن یک شکارچی. Eppler گفت: فرشتگان در واقع حمل توپ بیسبال به برخی از این کوزه که آنها مورد نیاز است.

گریفین کنسرو ممکن است از سرگیری پرتاب مدتی هفته آینده هنگامی که او می شود چهار هفته فراتر از پلاسمای غنی از تزریق او را دریافت on Mar. 6. کنسرو بود تعطیل در اوایل بهار به دلیل آرنج ناراحتی که تا کنون نشده است نسبت به هر گونه آسیب ساختاری.

“همه نشانه او احساس می کند بزرگ” Eppler گفت.

Shohei Ohtani شده است بازی گرفتن بر روی زمین صاف و می تواند پرتاب کردن یک تپه در یک هفته Eppler گفت. Ohtani است که انتظار می رود به بازگشت به دو راه انجام وظیفه در این فصل پس از از دست رفته در فصل گذشته به عنوان یک پارچ به دلیل تامی جان عمل جراحی است. فرشتگان در حال برنامه ریزی در به تاخیر انداختن شروع فصل خود را به عنوان یک پارچ تا اواسط ماه مه به هر حال و در حال حاضر هیچ کس نمی خواهد هر بازی قبل از آن.

در غیر این صورت Eppler گفت او شده است در تماس با مربیان دیگر بخش های بیس بال بخش عملیات و لیگ اصلی بیس بال است که به طور منظم برگزار شد کنفرانس تلفنی برای کمک به طرح کردن نامشخص بازگشت به عمل است.

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری توصیه می شود که هیچ تجمعات حداقل 50 نفر رخ می دهد قبل از مارس 10, به طوری که به احتمال زیاد تاخیر شروع فصل تا اواخر ماه مه در اولین.

با بازیکنان هنوز هم قادر به آماده سازی به طور معمول Eppler گفت: آنها در حال برنامه ریزی برای تنظیم در پرواز هر زمان که MLB به آنها چراغ سبز. تیم انتظار می رود برای به دست آوردن حداقل چند هفته دیگر “مینی بهار آموزش” قبل از شروع فصل.

“مردم همیشه صحبت کردن در مورد و یا همیشه فکر می کنم در مورد آنچه که ایده آل و آنچه شما ترجیح می دهم به” Eppler گفت: “اما من تمایل به آن نگاه کنید به عنوان اگر وجود دارد بیش از یک راه به سعی کنید برای حل یک مشکل است. اگر به ما داده می شود مقدار X از زمان ما را هر چه مقدار از زمان ما در حال کار داده شده است. وجود دارد بسیاری از چیزهایی که MLB می توانید انجام دهید برای کمک به باشگاه است. اگر ما با توجه به کوتاه پنجره به آماده شدن شاید یکی از ملاحظات این است که یک بزرگتر فهرستی از اندازه. من فکر می کنم وجود دارد تعدادی از چیزهایی است که مردم می تواند مورد بحث و بازیکنان ما و ما را در موقعیت که در آن ما در حال قرار دادن افراد در معرض خطر, اما ما قادر به شروع بازی هر چه زودتر به جای بعد. من فکر می کنم که چیزی است که همه می خواهند.”

 

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>