فرشتگان آتش بازدید از محل باشگاه وانجمن همراه به اتهام خیانت

Los Angeles Angels بازدید از محل باشگاه وانجمن مدیر برایان Harkins اخراج شده گزارش شده برای ارائه توپ-doctoring مواد به مخالفت با کوزه.

فرشتگان انجام تحقیقات داخلی در زمانی که سوء ظن به وجود آمد که Harkins 30 سال کارمند این تیم ارائه شد مواد غیر قانونی به بازدید از محل باشگاه وانجمن است که با کمک گرفتن از بازی بیس بال, ESPN گزارش شده است. لیگ اصلی بیس بال برای اولین بار به اطلاع فرشتگان از اتهامات یک هفته پیش در گزارش.

Harkins که می رود توسط “بابا گفت:” او از کار اخراج شد پنج شنبه. فرشتگان کاهش یافته و با توجه به ماهیت حقوقی این وضعیت است.

Cincinnati Reds پارچ ترور بائر به تازگی گفته ورزشی واقعی که اکثریت MLB کوزه با استفاده از کاج تار و یا مواد دیگر به منظور افزایش خود را گرفتن که در نهایت می تواند ارائه بیشتر حرکت و سرعت.

MLB در نظر دارد به شدت اجرای قوانین به از بین بردن است که تمرین این فصل است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Harkins بود batboy برای فرشتگان در سال 1981 و بازگشت به سازمان به عنوان یک مدیر باشگاه وانجمن در سال 1986 مصرف بیش از بازدید از محل باشگاه وانجمن چهار سال بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>