فرشتگان شمارش فو’ زمین-فریم مهارت های لازم برای افزایش تبادل هیات

در نگاه به گذشته فرشتگان طرفداران قطعا همه اشتیاق برای روز هنگامی که نگرانی اصلی آنها بود و اگر این تیم به دست آورده بود به اندازه کافی تبادل ادعا در این فصل است.

یک زمستان wringing دست در مورد فرشتگان از دست رفته در خیمه تبادل ادغام داده است راه را برای بهار بدونم که اگر coronavirus همه گیر خواهد فروکش به زودی به اندازه کافی وجود دارد و حتی به یک فصل بیس بال.

در بین هر چند در طول یک ماه از بهار آموزش در آریزونا فرشتگان رشد کرده بود بی سر و صدا و خوش بینانه است که آنها را پیدا کرده بود حداقل بخشی از یک راه حل به تبادل مسائل … در انتهای دیگر.

در سفارش به ارزش بیشتر از کوزه پرتاب توپ فرشتگان دو از بهترین ها در ابتلا به آن است.

حداکثر Stassi به دست آورد در ماه ژوئیه گذشته و جیسون کاسترو که امضا شد به عنوان یک عامل آزاد در ماه ژانویه شده است در میان بهترین ها در زمین-تدوین کنندگان در رشته های اصلی برای چند سال گذشته.

با فرض این فصل آغاز می شود سرانجام فرشتگان بانکی آنها را در ساخت یک تفاوت.

“آن را” اندرو هینی گفت: مدت کوتاهی قبل از COVID-19 shutdown. “بدیهی است که در هر زمان شما می توانید برخی از اضافی اعتصاب که یک چیز بزرگ است.”

مدیر کل بیلی Eppler گفت که او و همتایان خود قرار داده اند افزایش تاکيد بر زمین فریم در دهه گذشته تنها به دلیل آن است که یک چیزی گیر می کند به مراتب بیشتر از پرتاب و یا مسدود کردن.

“این یک منطقه که آیا پرش نمی کردن صفحه و یا پرش از روی صفحه نمایش است اما اگر شما یک شکارچی که شما می دانید در حال حاضر می تواند یک توپ را به خوبی و دریافت توپ خوبی که می دهد اعتماد به نفس به خود کوزه و به طور بالقوه می تواند حرکت یک تعداد از 2-1 به 1-2,” Eppler گفت.

1-و-1 زمین است که اغلب تکیه گاه بحث در مورد فریم چرا که از نظر آماری وجود دارد یک تفاوت بزرگ در نتایج بسته که در راه است که به زمین می رود. در سال گذشته hitters حال .828 عملیات پس از 2 و 1 تعداد در مقایسه با .518 پس از 1-و-2 تعداد.

که اضافه می کند تا یک پسر مثل Stassi قادر بودن به راحتی کار را در لیگ های بزرگ.

با توجه به FanGraphs از catchers که گرفتار شده اند حداقل 1000 نوبت بیش از چهار سال گذشته کاسترو رتبه نهم در فریم اجرا می شود و Stassi رتبه 11. اما این آمار تجمعی و Stassi به سختی گرفتار 1,000 نوبت در حالی که تمام catchers پیش از او گرفتار شده اند حداقل 2500.

“من یک مقدار زیادی از غرور و افتخار در آن” Stassi گفت. “شما می خواهم به واقعا گرد است, اما من فکر می کنم که فریم بسیار مهم است.”

نه اتفاقا کاسترو و Stassi هر دو مورد مهارت خود را در فریم از همان محل. هر دو با Houston Astros در سال 2013 زمانی که آنها تا به حال یک جلسه در بهار آموزش با مایک سریع که باشگاه تا به حال استخدام برای خود تجزیه و تحلیل بخش یک زن و شوهر از سال پیش از آن. سابق نویسنده برای بیس بال دفترچه سریع شده بود در میان برای اولین بار به عموم تعیین کمیت ارزش زمین-فریم.

“آنها تمام فو با هم و آنها تا به حال یک سخنرانی در مورد اهمیت نگه داشتن توپ در منطقه” Stassi گفت. “چگونه بسیاری از بچه ها را به زمینهای خارج از منطقه و فقط تاثیر است که در این دوره از یک بازی است.”

کاسترو در واقع موی تا حدودی در اصطلاح “فریم” به دلیل آن را به معنی فریب داوری و یا تلاش برای سرقت حملات بر روی زمین هستند که خارج از منطقه است. در واقع, او گفت که او خیلی بیشتر متمرکز بر از دست دادن هر گونه حملات است.

گیر جیسون کاسترو به دست آورد و فرشتگان را در ژانویه می گوید: بخشی از کار خود را به “پاداش پارچ به عنوان اغلب به عنوان ممکن است برای انجام کار خود را” با گرفتن زمین به نام به اعتصاب. (عکس از جنیفر استوارت/گتی ایماژ)

 

کاسترو گفت: catchers که حرکت دستکش خود را بیش از حد سعی کنید به دزدکی حرکت کردن مرزی رزین به منطقه در واقع می تواند صدمه دیده پارچ. زمانی که گیر حرکت خود دستکش perceptibly او اساسا گفتن داوری که او فکر نمی کند که زمین یک اعتصاب.

سخت ترین و مهم بخشی از فریم کاسترو گفت: برای گرفتن یک شکستن توپ در حال حرکت است که خارج از منطقه در چنین راهی است که داوری می توانید آن را به یک اعتصاب اگر آن کلیپ های منطقه است.

“کار من این است که برای حفظ اعتصاب اعتصاب” کاسترو گفت. “منظورم این است که واقعا آنچه من در تلاش برای انجام دهید: پاداش پارچ به عنوان اغلب به عنوان ممکن است برای انجام کار خود را. همه چیز خارج از آن است نوع مانند گیلاس در بالا اگر شما می توانید برخی از اضافی زمین.”

برای همه این تلاش است که کاسترو و Stassi قرار داده اند به زمین-فریم هر دو آنها اذعان فیل در اتاق است. همه حساب های الکترونیکی اعتصاب منطقه در حال آمدن است در نهایت. وجود دارد بدون نیاز به فریم اگر یک دوربین فیلمبرداری با سرعت بالا به جای یک انسان است ردیابی بیس بال.

“من فکر نمی کنم آن را خوب است برای بازی بیس بال” Stassi گفت. “من فکر می کنم که تاریخ این بازی شده است یک راه خاص است. شما می دانید که هیچ کس کامل و من یک فن از آن برای بسیاری از دلایل. من فقط فکر می کنم که آن را به طور کامل بازی را تغییر دهید. آن را تغییر راه که کوزه زمین راه که catchers گرفتن.”

برای مثال Stassi گفت: با یک دونده در اولین فو احتمالا فقط در یک موقعیت پرتاب با یک پا پشت دیگر. و یا آنها ممکن است شروع به بر روی یک زانو به تمرکز بر مسدود کردن. فو تجهیزات حتی ممکن است تغییر کند چرا که از راه های مختلف آنها را راه اندازی Stassi گفت.

کوزه و hitters خواهد نیاز به استفاده می شود به رزین های مختلف به نام اعتصاب, مانند شکستن توپ که به نظر می رسد بیش از حد بالا و یا پایین اما نیک بالا یا پایین منطقه است.

“من فکر نمی کنم آن را به عنوان روشن به عنوان آنچه که مردم فکر می کنم که الکترونیکی strike zone (بهتر خواهد بود),” Stassi گفت. “خیلی بیشتر hitters ناراحت خواهد شد من فکر می کنم. من فقط فکر نمی کنم آن را خوب است برای بیس بال.”

کاسترو نیز شک و تردید است که الکترونیکی اعتصاب منطقه خواهد بود خوب برای بازی و او پیشنهاد کرد که هنوز هم وجود دارد برخی از “تاب برداشتن در سیستم” است که نیاز به اتو کردن قبل از آن حتی با توجه به ارزش.

“آن را می توانید تغییر دهید که چگونه موقعیت ارزیابی شده” کاسترو گفت. “این چنین یک بخش عمده ای از آنچه در این موقعیت در حال حاضر است. پس از آن خواهید بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد.”

در ضمن تا زمانی که انسان هنوز در تماس با توپ و حملات فرشتگان در حال هیجان زده است که آنها شانس خود را در کوزه افزایش با داشتن کاسترو و Stassi پشت صفحه.

تبادل مربی میکی Callaway که سرود بهار تمام شد و برای او تنگ برای پرتاب بیشتر حملات گفت: داشتن کیفیت تدوین کنندگان باعث می شود یک تفاوت بزرگ.

“آن بزرگ” Callaway گفت. “شما می خواهید به سرقت کسانی که اضافه 10 درصد حملات اگر شما می توانید. که 10 رزین یک بازی است که می تواند به نفع شما. ما می خواهیم به نوبه خود که 2-1 تعداد به یک 1-2 تعداد. که کلید. اگر ما کنترل 10 بیشتر در خفاش و جلوتر از آنجا که ما در حال فریم هست که شاید دو بازدید به جای سه در آن 10 در خفاش. این چیزی است که بسیار مهم است.

“ما را که بسیار جدی در اینجا و آن را کمک می کند تا کوزه. از کوزه عشق (خوب زمین-تدوین کنندگان). و چیز خوب است, ما دو نفر از آنها.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>