فرشتگان خالی توسط Padres با وجود استفاده از ترکیب کامل

 • فرشتگان’ مت Andriese می اندازد به صفحه در اولین دور از رقابتهای لیگ کاکتوس بازی برابر پادرس در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • طرفداران تماشای بهار آموزش بیس بال بازی بین فرشتگان در لس آنجلس و سان Diego Padres, پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • Los Angeles Angels’ David Fletcher, برایان گودوین و آنتونی رندن از سمت چپ ایستادن هنگام پخش سرود ملی قبل از, تیم, بهار, آموزش بیس بال بازی در برابر San Diego Padres, پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • فرشتگان’ مایک ماهی قزل آلا معافیت خفاش خود را در یک زمین زیر کشت تک به Padres’ گوردون بکهام در اولین دور از رقابتهای لیگ کاکتوس بازی در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • پادرس’ گوردون بکهام باعث غواصی پرتاب یک توپ ضربه توسط فرشتگان ” مایک ماهی قزل آلا در اولین دور از رقابتهای لیگ کاکتوس بازی در تمپه, Ariz. ماهی قزل آلا امن بود در ابتدا در شکسته بت تک. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • Los Angeles Angels’ آنتونی رندن گفتگو با هم تیمی های قبل از بهار آموزش بیس بال بازی در برابر San Diego Padres, پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani اعتصاب در اولین دور از بهار آموزش بیس بال بازی در برابر San Diego Padres, پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • San Diego Padres’ گوردون بکهام دور سوم در چهارمین دور از بهار آموزش بیس بال بازی برابر لس آنجلس فرشتگان پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • Los Angeles Angels’ Andrelton سیمونز طول می کشد پرتاب به عنوان San Diego Padres’ ترنت گریشام دزد دوم در سومین دور از بهار آموزش بازی بیس بال, پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • Los Angeles Angels’ Shohei Ohtani راست ساعت از ستاره شرق در ورود دوم بهار آموزش بیس بال بازی در برابر San Diego Padres, پنج شنبه, فوریه. 27, 2020, در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

 • فرشتگان حق fielder برایان گودوین پرتاب توپ به زمین زیر کشت پس از ساخت یک غواصی گرفتن یک توپ ضربه توسط Padres’ خوان Lagares در دومین دور از رقابتهای لیگ کاکتوس بازی در تمپه, Ariz. (AP Photo/Darron کامینگز)

بازی: فرشتگان از دست 1-0 به San Diego Padres در روز پنج شنبه بعد از ظهر در تمپه, Ariz., با وجود استفاده از تمام روزمره خود بازیکنان است.

تبادل گزارش: Right-hander مت Andriese کار می کرد از یک پایگاه لود جم در اول و سپس تن به تن یک, کامل, دوم, در پایان پنجمین مستقیم بدون گل تفرج برای فرشتگان نویسنده در پنج بازی این فصل بهار است. هر تن به تن دو نوبت. Andriese است در حال اجرا برای یک نقطه در Angels’ چرخش اگر چه او احتمالا زمین از اغل گاو یا حشم اگر او نمی کرک چرخش است. … JC رامیرز داد تا یک اجرا در دو نوبت قابل توجه ، رامیرز را fastball تنها 91-92, mph, لمس 93 یک بار. آن را در مورد سرعت او بلافاصله پس از بازگشت از تامی جان عمل جراحی سال گذشته است. فرشتگان منتشر شده او در سال گذشته و آنها دوباره امضا شده او هفته گذشته پس از سرعت بهبود یافته بود بیش از زمستان است. پس از بازی مدیر جو Maddon گفت: فرشتگان در حال رفتن به کشش رامیرز به سعی کنید او را به عنوان یک نویسنده. … چپ دست Ryan Buchter سخت تن به تن بدون گل زمین باز یافته. بازنشسته شد سه نفر از چهار دست راست hitters داد و تا یک به تنها lefty او مواجه شده است. Buchter استفاده شده بود به عنوان یک lefty متخصص اما با سه خمیر حکومت او خواهد شد نیاز به بهبود در برابر righties به این تیم است.

هدف قرار دادن گزارش: برای اولین بار در این بهار فرشتگان با استفاده از یک صف با نه بازیکن که انتظار می رود در روز افتتاحیه فهرست. … Shohei Ohtani زده از دو برابر و راه می رفت. … مایک ماهی قزل آلا خاص زده و در دو سفر. … Albert Pujols تا به حال دو groundout. … فرشتگان موفق و تنها چهار بازدید در بازی.

دفاع گزارش: حق fielder برایان گودوین ساخته شده غواصی گرفتن در ورود دوم. … گیر Jason Castro انداخت از یک دونده در تلاش برای سرقت دوم.

بعدی: فرشتگان (LHP اندرو هینی) مقابل رنجرز تگزاس (RHP لنس لین) جمعه ظهر تمپه Ariz.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>