فرشتگان’ اندرو هینی بارگیری نشود در Astros در پی نشانه-سرقت گزارش

تمپه Ariz. >> اندرو هینی که همیشه در میان رهبران لیگ در صداقت انداخته تورنت احساسات در هوستون آستروس در روز یکشنبه است.

وحی از زمستان گذشته در مورد ثبت نام الکترونیکی, سرقت استفاده شده توسط Astros نمی نشینند و با فرشتگان ” left-hander.

“من قصد ندارم به بهانه را برای آن دسته از بچه ها” هینی گفت: قبل از فرشتگان مقام اول تمرین از بهار. “من می دانم که چگونه از آن است. شما در چیزی. من مطمئن هستم که آنها به عقب نگاه در حال حاضر و می گویند: “اوه (expletive) ما واقعا در زمان که دریا.’

“اما من فکر می کنم که کسی که در اتاق قفل بود به اندازه کافی بینش می گویند:” این خوب است.’… کسی که در اتاق قفل تا به حال به می گویند: “این (آشفته) ، ما نباید انجام این کار.’ برای هیچ کس به ایستادن و هیچ کس می گویند: “ما در حال فریب دادن دیگر بازیکنان که داره. که (expletive) احساس برای همه. من امیدوارم که آنها احساس می کنید مانند (expletive).”

هینی در واقع مورد نیاز تنها به نگاه به سمت دیگر اتاق برای پیدا کردن یکی از آنها است.

حداکثر Stassi بود که به دست آورد با فرشتگان در ماه ژوئیه گذشته شده بود بالا و پایین با Astros از سال 2013. جالب توجه بود در این رشته از اواسط ماه اوت سال 2017 به پایان فصل که در طی آن آستروس شد بنا به گزارش ها در اوج خود نشانه سرقت.

Stassi گفت که او بیش از حد بی تجربه در لیگ حرفه ای به انجام هر کاری برای جلوگیری از این عمل است.

“من تو را دیدم چه می گذرد,” او گفت:. “هنگامی که شما پایین تر و در قطب توتم شما فقط نشان می دهد و شما بیرون رفتن وجود دارد و بازی. من عذر خواهی به همه کسانی که در اطراف این بازی افرادی که تحت تاثیر آن طرفداران و مربیان. به خصوص بچه ها که نگاه کردن به ما. قرار است ما به عنوان مثال مجموعه و انجام کار درست است. ما کاری نکردیم که.”

Stassi افزود: “این اشتباه بود. من احساس وحشتناک. من فکر می کنم که به دنبال بازگشت است که هر فرد مجرد بود که بخشی از این تیم و یا در آن محل باشگاه وانجمن تاسف چه می گذرد. اگر ما می تواند همه رفتن من مطمئن هستم که آنها هرگز حتی فکر این ایده است.”

Stassi شد تا برای کل سال 2018 فصل و چهار ماه اول سال 2019 قبل از او معامله شد. او گفت: “نمی بینم هر چیزی رفتن در گذشته 2017.”

هینی نیست بنابراین مطمئن شوید.

“من هنوز هم فکر نمی کنم که ما واقعا می دانیم همه چیز را که اتفاق افتاده است” هینی گفت. “من فکر نمی کنم لزوما هر کس می خواهد ما را به دانستن همه چیز است که می گذرد. که بخش سخت.”

هینی حتی زمین در هوستون در سال 2017, چرا که او از دست رفته بیشتر از فصل rehabbing از تامی جان عمل جراحی است. او تنها تن به تن سه بار در هوستون پس از آن با یک 5.14 عصر. که بیش از حد کوچک از یک نمونه برای پی بردن به مقدار. او به طور کلی دوران در دو فصل گذشته است 4.41.

هینی گفت این بود: “ضعیف نگه داشته و راز” که Astros شده بود سرقت علائم. وجود دارد که او مشکوک بود اما بیشتر که دوندگان در پایه دوم.

“من می خواهم به عقب و نگاهی به ویدئو و می گویند:” من انجام کاری در دستکش? من نشان دادن هر چیزی؟'” هینی گفت. “من نمی توانم بگویم اگر آنها در حال کوبیدن بر یک (expletive) سطل زباله می تواند یا نه. من نمی دانم. من با توجه به آن است. من نمی خواهید به نشستن در اینجا و می گویند من احساس قربانی. من قصد ندارم به آن ببخشید. من فکر می کنم این بخشی از کار خود را به پوشش است که تا می شود و در بالای آن. اما مسئولیت خود را به مطمئن شوید که تیم نیست سرقت خود را (expletive) به طور غیر قانونی.”

فرشتگان در حال حاضر مجموعه ای برای باز کردن سال 2020 فصل در هوستون دادن آنها را در اولین فرصت به این تیم که به نظر می رسد جهانی ناسزا در بیس بال.

پرسید که آیا او فکر می کند بازی بیس بال, و به طور خاص Astros رایگان خواهد بود از جمله نشانه-سرقت در حال حاضر هینی شانه ای بالا انداخت.

“من فکر می کنم آنها هنوز هم مقدار زیادی از کار را به انجام,” او گفت:. “من شخصا فکر می کنم آنها در حال تلاش برای, اما ما به شما دیدن آنچه در جریان است با این ویدئو و در بازی مسائل و ببینید که چگونه می شود که طبقه بندی شده اند. چون من فکر می کنم این چیزی است که نیاز به خطاب.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nethec.su

دانلود مقاله رایگان