Pinke بود که درگیر در یک حادثه اسکی در کلرادو در دسامبر. 27, 2019, پایدار, آسیب های نخاعی و فلج از کمر به پایین. او منتقل شد و در اوایل ژانویه از دنور بیمارستان به کریگ بیمارستان در انگلوود Colo., جایی که او در توانبخشی درمان.

Pinke حادثه تولید شده غلیان احساسات از نماز و حمایت مالی از مدارس و جوامع متعدد جمع آوری اعانه برگزار می شود, در راه یا برنامه ریزی برای بعد از این زمستان.

مدینه (N. D.) در مکان عمومی, مدرسه, دانش آموزان, برای مثال, برگزار شد, کلاه روز جمع آوری و فروش مچبند و لاکوتا (N. D.) ابتدایی شورای دانشجویی فروش اردک لاستیک با درآمد حاصل را به توان به Pinke. در ضمن هاتون-Northwood پسران و دختران تیم بسکتبال برگزار رویدادهای مالی و به دنبال کمک های مالی در یک Feb. 1 بسکتبال doubleheader با Larimore N. D.

روز شنبه, فوریه. 8 خانواده و دوستان از Pinke را در Aneta در حال میزبانی یک کوفته شام و حراج سکوت. حراج آنلاین, سازماندهی شده توسط یکی از Pinke را خاله نیز برگزار خواهد شد که روز است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Mandy Kay Wentz زندگی می کند که در Aneta سازمان حراج خاموش. Wentz’ پدر و مادر و Pinke را پدربزرگ و مادربزرگ خانواده, دوستان, و این دو با هم کار کرده اند و برداشت محصولات زراعی و داوطلبانه در تابستان سالانه Aneta ترکیه کباب Wentz گفت.

در ضمن Wentz و Pinke هر دو تدریس تابستان مدرسه کتاب مقدس در Sundahl کلیسای لوتری در Aneta در سال 2019.

Pinke تعهد به تمرین خود را قوی ایمان مسیحی او UND یاران مسیحی ورزشکاران رهبر دانشجویی — نقل مکان کرد تا مردم Wentz گفت.

“من فکر می کنم به خصوص برای دانش آموزان دبیرستانی او بسیار بزرگ مدل نقش برای آنها گفت:” Wentz, اضافه کردن Pinke را تزلزل ایمان در میان سختی است تحت تاثیر قرار جوانان و بزرگسالان به طور یکسان. “من فکر می کنم که یک چیز بزرگ برای همه است.”

Wentz جمع آوری کرده است حدود 100 آیتم برای حراج سکوت شنبه که برگزار خواهد شد از 5 تا 7 بعد از ظهر شنبه در Aneta مرکز جامعه. کمک های مالی طیف وسیعی از صنایع دستباف به بارهای از شن Wentz گفت.

نیز وجود دارد یک جداگانه حراج آنلاین با آیتم های در دسترس به پیشنهاد در شنبه 5 بعد از ظهر تا نیمه شب.

کوفته شام که برگزار خواهد شد در Aneta سالن در سراسر خیابان را از مرکز جامعه را شامل می شود علاوه بر کوفته پوره سیب زمینی و سس باقلا سبز نوعی غذای سالاد کلم و دسر گفت: جانیس میلز سازمان رویداد.

“وجود دارد در حال رفتن به حدود 35 نفر آوردن دسر,” او گفت:.

همراه با شام کوفته خواهد شد که رایگان ارائه خواهد شد فروش پخت.

آن را آسان به پیدا کردن داوطلبان برای کمک به جمع آوری کمک های مالی, حوادث, میلز گفت.

“کل جامعه تبدیل شده و همه دارای یک شغل,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de