اندرو مک ماهون مذاکرات پخت و پز سرگرم کننده و مسئولیت اجتماعی در جهانی همه گیر

هنگامی که در سال 2020 آغاز شد اورنج کانتی مبتنی بر خواننده و ترانه سرا اندرو مک ماهون به یک طرح بود.

او موسیقی جدید او نوشته بود از قلم و پیانو تور در 2017-2018 و او می خواهم تا تیمی با لس آنجلس گروه راک Awolnation به صورت کامل تور آمریکای شمالی که در اصل برنامه ریزی شده برای ضربه زدن خانه گریک تئاتر در لس آنجلس در ماه ژوئن 19.

اما پس از coronavirus جهانی همه گیر شروع به تاثیر آن بر ایالات متحده مک ماهون گفت: او می دانست که برای ایمنی عمومی دلایل این سفر را باید لغو شود و او می تواند hunkering در جنوب شهرستان خانه با همسرش کلی و 6 ساله دختر سیسیلیا برای آینده قابل پیش بینی.

“من تا به حال به نظر می آیند که در واقع هفته قبل از ما تا به حال اعلام کند که این سفر لغو شد به دلیل نوشتن بود بسیار زیبا روی دیوار” 37-سال-گفت: در مصاحبه تلفنی اخیر اشاره کرد که او و Awolnation را خواننده هارون Bruno بودند با تشکیل یک باند ویژه هنگامی که آنها برای اولین بار ملاقات در یک رویداد مطبوعاتی در سال 2016.

“من می دانم که ما هر دو به دنبال به جلو به کسانی که تاریخ و بیش از هر چیز من فقط غم را از دست داده اند که فرصت و امیدوارم که آن را به ارائه خود را دوباره در آینده به دلیل من فکر می کنم او واقعا استعداد شگفت انگیز. من به دنبال به جلو به تماشای بازی او را نشان می دهد و هر شب به صرف زمان با او.”

مانند بسیاری از نوازندگان مک ماهون تبدیل شده به رسانه های اجتماعی و جریان اجرای برنامه برای ارتباط با طرفداران خود را پایه. او اذعان می کند به shying دور از بودن بیش از حد فعال در این سیستم عامل در گذشته حتی بازگشت خود را به روز fronting پاپ راک چیزی است که شرکت های بزرگ در اواخر دهه 90 و اوایل دهه 00s و گروه جک مانکن شکل گرفته است که در سال 2004 زمانی که مای اسپیس رفتن به سایت های رسانه های اجتماعی.

در طول هفته اول اقامت در خانه, سفارشات, او گفت که او پریدند در Instagram به انجام یک جلسه زنده با طرفداران خود است.

“من می pop در هر روز و بازی یک آهنگ و فقط چک کردن با مردم,” او گفت:. “تکامل آن به یک فرمت دیگر نوع از چیزی اما به هر دلیلی و من نمی توانم پین آن را به یک چیز … من فکر می کنم این (جریان) نشان می دهد که احتمالا هر بیت به عنوان مهم برای من است و به عنوان مسهل برای من به عنوان آن را برای مخاطبان تنظیم در.”

پس از او در دانا پوینت و هنوز هم زندگی در منطقه مک ماهون بازی های برگزار شده است بسیاری از نشان می دهد در اورنج کانتی. در سال های گذشته او بوده است headliner برای OC پارک’ Summer Concert Series و از آنجا که مردم قادر به جمع با هم در منطقه پارک فقط رتبهدهی نشده است, مک ماهون گفت که او خوشحال می شود بخشی از OC پارک صدا چک مجازی سری کنسرت که به صورت هفتگی اجرا از جریان اجراهای است که برگزار خواهد شد در 4 بعد از ظهر هر شنبه. سری لگد کردن در اوایل این ماه با زندگی در خانه مجموعه ای از هانتینگتون بیچ خواننده و ترانه سرا مت کاستاریکا.

مک ماهون گفت: او را بکشید پیانو خود را در خارج برای خود مجموعه ای برگزار خواهد شد که پنج شنبه, آوریل 30 از طریق OC پارک’ Facebook page @OrangeCountyParks یا در Instagram @ocparks.

“خلاقیت تمایل به رشد در زمان ناراحتی و یا با تاثیر ورودی های جدید از جهان خارج” او گفت:. “وجود دارد این حوزه از انسان ها به دنبال سرگرمی و ما متوجه می شوند که همه چیز را به طور کامل. تمام آن را ندارد به طوری تولید می شود و یا سرپرستی و ما همه فقط به دنبال راه هایی برای لذت بردن از هر یک از دیگر در بهترین راه ما می توانیم. این واقعا آرامش مرزهای خلاقیت کمی و ما قادر به فقط از آن لذت ببرید. … شما به تفریح و بازی و مردم را به دیدن که طرف از شما و این چیزی است که من فکر می کنم بیشتر در مورد این (جریان).”

هر چند او می تواند مربوط به احساس برخی از cabin fever در طول این زمان پس از به دنبال در ازدحام رخ داده است که در سواحل محلی آخر هفته گذشته مک ماهون گفت: او خواست افراد بودند با توجه به چیزهایی که به طور جدی تر به عنوان ما در نهایت شروع به دیدن این منحنی خم در COVID-19 در جنوب کالیفرنیا.

“زمانی که کل این چیزی که می شود در کنار جاده از سیاست و ایده اقتصاد در نظر گرفتن سابقه بیش بهداشت کاش مردم کمی بیشتر از یک متنوع نمایش از آنچه که واقعا به معنی” او گفت:. مک ماهون خود را یک سرطان بازمانده. در سال 2005 او مبتلا به لوسمی لنفوبلاستيک حاد و تحت عمل موفقیت آمیز پیوند سلول های بنیادی با خواهر کتی خدمت خود را به عنوان اهدا کننده.

“من فکر نمی کنم مردم درک کنند که وجود دارد یک جهان از مردم در خارج از جمعیتی که در حال صحبت از به طور منظم است که شامل مردم از همه سنین هستند که در حال حاضر مبتلا به یک معامله بزرگ” او ادامه داد. “اگر این رخ داده بود وقتی که من رفتن را از طریق درمان سرطان — کسانی که در لایه های اضافی از انزوا کرده است که انباشته بر من به عنوان آنها به طور واضح بودن نشانه رفته بر مردم در حال حاضر چه کسی روبرو هستند درمان سرطان و یا کسانی که سیستم ایمنی بدن به خطر بیافتد در هر سطح — من فکر می کنم به کسانی که مردم و سلامت آنها را به حساب آورد و به زندگی در یک مخاطره آمیز و یا راه خطرناک است که می تواند این بیماری را به آستان خود پیدا کنم نگران کننده و غم انگیز است. من امیدوارم که مردم می توانند گام خارج از آنچه آنها می خواهند و تمایل خود را برای کنترل این چیز و برخی از شفقت و همدلی برای افرادی که در حال حاضر رنج می برند.”

هر چند خود را در بهار و تابستان تور برنامه لغو شد مک ماهون گفت: او به دنبال پوشش نقره ای و غوطه ور شدن در زمان صرف اجتماعی فاصله گرفتن از جهان در خانه با خانواده اش. آنها در جریان بوده است برای کمی پیاده روی در محله صفحه اصلی تحصیل تکمیل تصادفی صفحه اصلی پروژه های داشتن رقص احزاب با خانواده و دوستان از طریق زوم و تلاش کردن دستور العمل های جدید در تلاش برای از نو خلق کردن برخی از مورد علاقه خود را در رستوران وعده های غذایی. او گفت که او شکست خورده سخت در ساخت بوفالو گل کلم اما تحت تاثیر قرار خود را با اولین تلاش در fish tacos.

“این یک پیروزی بود,” او گفت:. “من معمولا اعتماد ماهی با ماهی مردم اما من این برش واقعا عالی درجه سوشی ماهی و من سیاه تن ماهی قزل آلا و آنها شگفت انگیز است. من نیز فزاینده بسیاری از کدو سبز است. ما تکیه pescatarian و گیاهی برای اکثر بنابراین من انجام شده است یک تن از غذاهای پاستا با spiraled کدو نودل و من واقعا خوب در آن بیش از حد.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>