تحلیل: یک چیز مطمئن در مورد COVID-19 وجود دارد هیچ گفتن که چگونه بسیاری از مردم آن را

در هفته های اخیر دانش سطحی از مقالات علمی و اظهارات دولت را آغاز کرده اند به طرح رئوس این بیماری همه گیر. چینی ملی کمیسیون بهداشت گزارش کرده است که بیش از 1700 پزشکی کارگران در کشور در حال قرارداد این ویروس به عنوان Feb 14. (که هشدار دهنده است.) چینی مرکز کنترل و پیشگیری از بیماری تخمین زده است که حدود 80 درصد از کسانی که آلوده به یک بیماری خفیف است. (که آرامش.) هفته گذشته یک مشترک سازمان بهداشت جهانی-چین ماموریت اعلام کرد که میزان مرگ و میر در ووهان شد 2% به 4% اما تنها 0.7 درصد بقیه از چین — یک تفاوت است که باعث می شود کمی علمی ،

در روزهای اخیر که شکایت کرده است که چین شده است به اشتراک گذاری داده ها در عفونت در کارکنان مراقبت های بهداشتی. ماه گذشته سردبیران مجله Nature به نام محققان به “اطمینان حاصل شود که کار خود را در این شیوع به اشتراک گذاشته شده است به سرعت و آشکارا.”

خیلی بیشتر می تواند شناخته شده و در تمام احتمال, برخی از دانشمندان وجود دارد خوب اگر قطعی نیست پاسخ. و در عین حال عدم سازگار و قابل اعتماد و به طور منظم به روز اطلاعات بر روی کلید اقدامات این شیوع شگفت انگیز است. در دورانی که ما flash-سیل هشدار بر روی گوشی های هفتگی و آنفلوانزا آمار از هر ایالت به همین دلیل است که داده های جدید کروناویروس بنابراین محدود ؟

علم سیاست و غرور را در شیوه های مختلف توطئه برای نگه داشتن به طور بالقوه حیاتی و نجات بخش دانش تحت کاری ادامه داده اند. که مشکل ساز است در زمانی که اطلاعات بیشتر در این مورد نیاز به استراتژیک در مورد آمادگی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آن آغاز شد و در اوایل دوره بیماری همه گیر. در دسامبر. 30, چینی پزشک دکتر لی Wenliang ارسال شده در اجتماعی, رسانه ها در مورد تعداد کمی از مردم با غیر معمول پنومونی. هر چند دانشمندان در آزمایشگاه شدند و در حال حاضر توالی ویروس او “هشدار داد و مواخذه” توسط مقامات محلی برای شایعه طلبی و “فعالیت های غیر قانونی از انتشار نادرست اطلاعات آنلاین است.” (لی بعد از درگذشت این بیماری است.)

امروزه در چین (و به احتمال زیاد بسیاری از نقاط جهان) برای مقامات محلی به گزارش خبر بد به مافوق خود. در دوران جهش بزرگ به جلو, اقتصادی و اجتماعی کمپین توسط حزب کمونیست چین از سال 1958 تا 1962 مقامات محلی گزارش اغراق آمیز بازده برداشت حتی به عنوان میلیون ها گرسنه بودند. اخیرا مقامات در استان هنان محروم وجود دارد اپیدمی گسترش ایدز از طریق غیر بهداشتی جمع آوری خون شیوه های.

حتی زمانی که پکن خواستار توجه بیشتر به علمی واقعیت انطباق مخلوط است. در فوریه. 13 حزب کمونیست دبیر ووهان و هوبئی استان شغل خود را از دست بیش از خود botched اولیه دست زدن به بحران است. اما آسیب انجام شده بود. به عنوان ویروس در نظر گرفتن نگه دارید, پزشکان نمی شد با پوشیدن مناسب تجهیزات حفاظتی. افراد بیمار فکر آنها تا به حال فقط سرد نیست به دنبال توجه پزشکی. و مسافران ادامه داد: به هیئت مدیره کشتی های کروز, پخش كردن, جدید پاتوژن.

“در اوایل مدیریت کمتر از مطلوب در هوبئی و آنها در حال پرداخت است که در حال حاضر” دکتر ایان Lipkin استاد اپیدمیولوژی در دانشگاه کلمبیا را به پستچی دانشکده بهداشت عمومی است که کار در چین و ارائه مشاوره به دولت چین از شیوع سارس به من گفت.

وجود دارد, البته, اصل موانع به درک دقیقا همان چیزی بود که اتفاق می افتد در ووهان: موارد پنومونی هستند و نه غیر معمول در فصل زمستان و وجود دارد هیچ راهی برای دانستن وجود دارد, یک رمان ویروس. (Lipkin گروه در حال کار بر روی ساخت یک آزمون جدید است که تمایز بین علل مختلف از ویروسی سینه با یک محقق رهبری به چین هفته آینده برای تست.)

مبادا آمریکایی ها آن را احساس می کنید هرگز نمی تواند اتفاق می افتد در اینجا Lipkin اشاره کرد که در آن زمان از مقامات بهداشت و درمان در ایالات متحده به اذعان و تشخیص HIV به عنوان یک ویروس جدید, با وجود, گی مردان چرخش در نرخ هشدار دهنده با غیر معمول سینه و سرطان پوست.

علمی رقابت نیز کاهش واکنش و پاسخ کارشناسان ترس که منجر به فوق العاده ویراستاران’ درخواست در طبیعت است. برای یک محقق جوان, یک کاغذ در طبیعت و یا جدید مجله پزشکی انگلستان است که طلا در حرفه ارز. علمی و اعتبار ممکن است تشویق به تکمیل اطلاعات برای بررسی دقیق اما آمادگی نیاز به سریع اشاعه اطلاعات است.

در حالی که مقامات فدرال در ایالات متحده هشدار آمریکایی ها به آماده شود برای این ویروس وجود دارد جنبه های مهم از گسترش آن مورد که ما اطلاعات کمی — حتی اگر آنها به احتمال زیاد مورد مطالعه قرار گرفته است توسط دانشمندان و مقامات در چین و ژاپن و جاهای دیگر. دانشمندان در کشورهای مختلف در حال احتمالا جمع آوری مقادیر زیادی از داده ها روز به روز و جهانی شایسته برای دیدن بیشتر از آن.

“وجود دارد الگوهای اطراف عفونت های, مکان, روش ؟ شاید که در حال جمع آوری و آماده برای ادبیات پزشکی. اما از آن خواهد بود بسیار مهم است که بدانید” گفت: دکتر تام Inglesby مدیر مرکز بهداشت امنیت Johns Hopkins Bloomberg School of Public Health, که مطالعات همه گیر.

به عنوان مثال: از بیش از 1700 سلامت کارگران آلوده در چین, آیا کسانی که عفونت رخ می دهد قبل از اینکه آنها می دانستند که برای پوشیدن تجهیزات حفاظتی? آنها انجام روش های که ممکن است منجر به قرار گرفتن در معرض? پاسخ آن را سرکوب نگرانی در مورد چگونه این ویروس گسترش می یابد و چگونه برای محافظت از کارگران خط مقدم.

به همین ترتیب صدها نفر از مردم تست مثبت روی الماس شاهزاده کشتی کروز و منتقل شده به بیمارستان. اما کمی اطلاعات عمومی منتشر شده در مورد چه شکل بودند. چگونه بسیاری از همگروه شد واقعا بیمار چگونه بسیاری فقط به حال علائم جزئی و چگونه بسیاری از فقط نیاز به جداسازی? آیا الگوی عفونت نشان می دهد یک نقش برای انتقال از طریق لوله کشی در کشتی ؟

در نهایت جهان بهداشت عمومی محققان نیاز به مقدار شفافیت بیشتر در مورد چگونه مقامات در حال نظارت بر این بیماری همه گیر. دقیقا همان چیزی است که چین نظارت استراتژی در میان کل جمعیت ؟ برای ارزیابی واقعی مرگ و میر از COVID-19 محققان نیاز به می دانم که چگونه بسیاری از مردم در واقع آن را داشته باشد حتی اگر آنها فقط علائم خفیف. در کشور نظارت ممکن است نشان می دهد یک استخر بسیار بزرگ از مردم با خفیف یا بدون علائم در همه.

Lipkin اشاره کرد که به دلیل موارد مشاهده شده در اوایل یک بیماری همه گیر ترین و شدید و مرگ و میر زود هنگام برآورد تمایل به بالا است. به عنوان اطلاعات بیشتر در می آید که نرخ مرگ و میر هستند به احتمال زیاد به سقوط. “ما احتمالا شش ماه از داشتن یک تصویر خوب و هنگامی که ما انجام من می خواهم حدس مرگ و مير را به طور چشمگیری افت,” او گفت:.

در مقایسه با وضعیت در سال 2003 هنگامی که آن را در زمان حدود پنج ماه برای چینی ها در دولت مرکزی به طور علنی اذعان مرگبار بحران در ارتباط با آمريکا جریان اطلاعات به وضوح بهبود یافته است. اما پس از آن سفر و تجارت بین چین و سایر نقاط جهان افزایش یافته و چند برابر. گسترش اطلاعات در مورد ظهور بیماری های عفونی نیاز به نگه دارید تا با این واقعیت جدید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>