تجزیه و تحلیل: در حال هدف قرار دادن شارژر توا Tagovailoa?

هیچ چیز کاملا به عنوان نیرو برای یک NFL حق رای دادن به عنوان یک وطنی کارفرمایی با موفقیت های اولیه.

شارژر و پایه فن خود را در نیاز به یک تکان خوردن. آنها خسته از شنیدن کار برکنار جوک در مورد اینکه می خواستم در لوس آنجلس و یا داشتن هر سوپر باول غنائم.

یک شروع تازه با لباس جدید, آرم, 70,000-صندلی ورزشگاه و البته متفاوت کارفرمایی می تواند به حل مسائل خود را. اما فقط به این دلیل که شارژر به-می شود-تعیین شروع کارفرمایی نخواهد بود به نام فیلیپ رودخانه ها را ندارد, آن جدید است. آن را به یک چهره برای کل لیگ.

شارژر آشکار ساخته است آنها به دنبال جذب می کند کارفرمایی در خود شکست خورده تلاش برای تام بردی در آژانس رایگان. اما که در سینماهای از شارژر طرفداران در رسانه های اجتماعی.

آن شده اند که عجیب و غریب جفت شدن چون برای سال های بسیاری بردی دشمن بود. سابق Patriot خرد شارژر طرفداران قلب چند بار در postseason با شکست رودخانه ها و جوخه های با استعداد. بسیاری از شارژر طرفداران را تشویق می کردند که بردی رد تیم خود را برای خلیج تمپا شد و هیجان زده در مورد امکان پیدا کردن رودخانه ها جایگزینی در پیش نویس است. رودخانه ها در حال حاضر نقش Indianapolis Colts پس از 16 فصل با شارژر.

برخی از طرفداران هنوز هم نگه داشتن امید برای شارژر به ثبت نام رایگان-نماینده کارفرمایی Cam Newton. اما به یاد داشته باشید تکان خوردن نیوتن ارائه شده برای Carolina Panthers در سال 2011 ؟ اخیرا این چیزی است که پاتریک Mahomes و Lamar جکسون ارائه شده برای Kansas City Chiefs و Baltimore Ravens بود.

Mahomes برنده سوپر باول در سن 24. در حال حاضر ستاد طرفداران شمارش چگونه بسیاری از عناوین آنها می تواند برنده شدن با او را برای دهه آینده به علاوه.

جکسون در حال آمدن است خاموش برق MVP فصل است که جذب مخاطبان ملی. او و کلاغ و آمد این گذشته postseason اما با جکسون بودن 23, آنها به احتمال زیاد بیشتر ترک ها در برنده شدن در آن است.

این شارژر می توانید دریافت کنید که همان وسوسه انگیزی تجربه خود را با شماره 6 به طور کلی انتخاب کنید در هفته آینده پیش نویس NFL.

البته این همه در یک بازی حدس زدن در این نقطه, اما دنباله آهنگ وجود دارد و این شارژر می رویم در جهت خاص و کارفرمایی.

اگر NFL کمیسر راجر Goodell نفس عمیقی می کشد قبل از خواندن این شارژر’ را انتخاب کنید از زیرزمین خانه خود را در نیویورک در طول اقامت-در-خانه پیش نویس این احتمالا به این معناست که او را برای رفتن به تلاش برای گفتن Tuanigamanuolepola Tagovailoa.

شاید Goodell طول می کشد امن رویکرد می رود و با توا به آلاباما کارفرمایی را نام مشترک. اما اگر شارژر قادر به زمین Tagovailoa آنها رفت مقابل امن با رویکرد.

وجود دارد خطر درگیر در انتخاب Tagovailoa به دلایل متعدد اما به نظر می رسد این شارژر در حال حاضر به رول تاس در او.

اگر قدرت ستاره است یک اولویت برای شارژر Tagovailoa ممکن است بیشتر از آن را از پیش نویس چشم انداز حتی بیشتر از LSU کارفرمایی جو نقب زدن. Tagovailoa در back-to-back قهرمانی ملی بازی در آلاباما و #TankforTua شد روند در رسانه های اجتماعی قبل از سال 2019 فصل اما پس از آن Tagovailoa اقبال خود لگن در ماه نوامبر.

نقب زدن رفت و در را به تصرف خود Heisman جایزه و عنوان ملی به پایان 2019 فصل و او را به احتمال زیاد خواهد بود Cincinnati Bengals انتخاب زمانی که آنها در ساعت برای باز کردن پیش نویس است.

نقب زدن یک اوهایو مادری را وادار به ماندن در خانه و Tagovailoa را به بازگشت به ساحل اقیانوس آرام اگر شارژر انتخاب شده او است. هاوایی بومی اولویت بودن نزدیک به خانواده بود و USC به عنوان برترین انتخاب کالج قبل از پدرش تحت فشار قرار دادند برای Alabama.

از دفتر جعبه و جغرافیایی دیدگاه a Tua-شارژر جفت شدن باعث می شود بسیاری از حس. اما, البته, وجود دارد, پزشکی موانع.

Tagovailoa گفته او دیگر فوتبال محدودیت پنج ماه حذف از جراحی مفصل ران و خواهد بود آماده رقابت برای شروع کار در سال 2020 است. او پشتیبانی می کند که با داشتن خود نرم افزار روز هفته گذشته و ارسال این فیلم به تیم.

Tagovailoa گفت: همه چیز درست اما هیچ تیم در حال رفتن به احساس خاص و بدون داشتن پزشکان خود انجام physicals و این گزینهای نیست که در این سال به دلیل coronavirus محدودیت.

اما شارژر مربی آنتونی لین نیست این را به عنوان یک نگرانی که در مورد خواسته Tagovailoa و آسیب تاریخچه.

“آنها را به مدرسه physicals,” لین گفت: در ماه گذشته. “آنها دیگر physicals در ترکیب. ما به اندازه کافی پزشکان و به اندازه کافی مدارک به می دانم که چگونه سالم یک پسر است به اعتقاد من. شما همیشه احساس می کنید بهتر است زمانی که شما باید پرسنل خود را. شما آنها را در خود فیزیکی و تمام است که, اما شما فقط باید به تکیه بر برخی از افراد دیگر در این زمان است.”

لین گفت که فرصتی برای صحبت با Tagovailoa و دیگر بالا کارفرمایی چشم انداز در NFL سراغ ترکیب در ماه فوریه است. شاید که به اندازه کافی برای او و شارژر به جلو حرکت کند با ایده فرود Tagovailoa.

با Tagovailoa بودن چپ دست سمت راست خط حمله است و مهم تر از سمت چپ است. شارژر اضطراري که با امضای Bryan Bulaga یکی از بهترین راست پردازد در NFL دهه گذشته با Green Bay Packers. آنها همچنین داد و ستد خود را دو بار نرم افزار کاسه چپ مقابله با راسل Okung به Carolina Panthers برای پنج بار نرم افزار کاسه راست گارد Trai ترنر.

تا کنون شارژر نبوده است در عجله برای پیدا کردن Okung جایگزینی. Trey Pipkins سال گذشته و دور سوم انتخاب می تواند یک گزینه در سمت چپ مقابله و شارژر به تازگی به توافق نظر با طوفان نورتون که برای XFL را لوس آنجلس Wildcats شد و به عنوان بهترین چپ مقابله در کوتاه مدت لیگ.

اگر چه Tagovailoa است گفت: درست است و او قادر به بازی حق دور او متناسب با شارژر طرح و پرسنل.

گیرنده گسترده Keenan آلن و در حال اجرا پشت آستین Ekeler رشد در فاصله و زمان. Tagovailoa نقاط قوت هستند دقت و خواندن دفاع.

در اینجا چگونه Daniel ارمیا NFL Network پیش نویس متخصص و شارژر رادیو تحلیلگر توصیف Tagovailoa در بالا 50 پیش نویس هیئت مدیره: “او ندارد مسحور کننده بازو, اما او هنوز هم می تواند محل توپ در ویندوز. او می داند که چگونه به نگه داشتن و دستکاری safeties با چشم خود. او باعث می شود تصمیم گیری خوب در RPO بازی. او بسیار خوب و دونده اما او ترجیح به خرید زمان در پشت خط باقی می ماند و در عبور از حالت.

“او مبارزه با شناسایی برخی از زیر مدافعان زمانی که در منطقه قرمز. او در حال آمدن است خاموش جدی هیپ آسیب است و باید میان به خود ارزیابی. به طور کلی توا نهایی گارد نقطه. اگر او می تواند باقی می ماند سالم او پتانسیل را دارد که یکی از NFL را کارآمد ترین رهگذران.”

لین شناخته شده است عامل اجرا-سنگین طرح با اجرای پاس, گزینه, اما, او به احتمال زیاد می خواهد به ترکیب است که با سبک سنتی و که می تواند به همین دلیل او نگه داشته شین Steichen خود را به عنوان هماهنگ کننده توهین آمیز.

Steichen صرف گذشته چهار فصل کار با رودخانه کن Whisenhunt که اخراج شد به عنوان شارژر’ هماهنگ کننده توهین آمیز در ماه اکتبر. Steichen ثابت کرد او می تواند به بازی در حال اجرا با یک سنتی جیب رهگذر در طول هشت بازی به عنوان موقت بازی-caller فصل گذشته.

Tagovailoa نمایشنامه مثل یک West Coast جرم کارفرمایی با مدرن و به روز رسانی. او می تواند اجرا شود زمانی که مورد نیاز است اما منتظر را تا پس از بررسی دوم و سوم خود را می خواند.

و به نقطه اتصال و حتی بیشتر Tagovailoa صرف چند ماه گذشته آموزش در نشویل با Whisenhunt و ترنت Dilfer سابق کارفرمایی که برنده یک کاسه فوق العاده با کلاغ در سال 2000.

شواهد وجود دارد. این شارژر می خواهید Tagovailoa اما اگر او واقعا خود را بالا انتخاب آخرین تصمیم تیم نیاز به ایجاد توسط مارس 23 است که آیا به تجارت از شماره 6 به شماره 3 به اطمینان حاصل شود که آنها او را دریافت.

شارژر لوکس داشتن کارفرمایی Tyrod تیلور در فهرست خود را و می تواند جفت او را با تازه کار و کارفرمایی از جمله اورگان جاستین هربرت. بنابراین شارژر نیست و در یک وضعیت ناامید. اما به یاد داشته باشید که نیرو تکان خوردن است که می تواند به حل بسیاری از شارژر مسائل ؟

گاهی اوقات شما را به بخشی با تعداد زیادی برای اطمینان از آینده ای روشن. شارژر نیاز به پیش نویس میدارد و شاید یک یا دو بازیکن به اعتصاب یک معامله با Detroit Lions که خود را به شماره 3 انتخاب کنید و در حال حاضر یک حق رای دادن کارفرمایی در متی استافورد. برای مثال جتز نیویورک معامله سه دور دوم میدارد به Indianapolis Colts به حرکت می کند تا از شماره 6 را انتخاب کنید کارفرمایی سام Darnold سوم به طور کلی در سال 2018 است.

اما شارژر ممکن است که به پیشنهاد برابر میامی دلفین ها که در سه دور اول میدارد یکی بودن پنجم به طور کلی انتخاب. آنها بسیاری از نیاز به پر کردن در خود را فهرست و گزارش شروع به ظهور از دلفین ها در حال بالا بر هربرت.

اگر درست است که این شارژر هنوز هم می تواند عاقلانه برای تماس شیرها در مورد تیم های دیگر مانند لاس وگاس اظهارات و Jacksonville Jaguars سعی کنید به چنگال Tagovailoa.

شارژر مدیر کل تام Telesco شناخته شده نیست برای تجارت پیش نویس میدارد اما این منحصر به فرد offseason برای آنها و آنها در حال حاضر نشان داده شده است که آنها در حال حاضر به پس از رفتن ستاره quarterbacks.

آیا می شود جای تعجب نیست اگر Telesco معاملات به شماره 3 قبل از پیش نویس برای جلوگیری از هر گونه مشکلات در طول این غیر معمول پیش نویس است. و در صورتی که مورد, شما در حال حاضر می دانیم که چه نام خواهد بود که در کارت.

Goodell فقط نیاز به تصمیم می گیرید که چگونه او می خواهد به تلفظ Tagovailoa نام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>