آناهایم هیلز همچنین به زندان فرستاده شده برای defrauding Amtrak بهداشت و درمان طرح

لس آنجلس — مجوز آناهایم هیلز همچنین محکوم شد به 30 ماه در زندان فدرال شنبه به صورت متقلبانه حسابداری Amtrak بهداشت و درمان برنامه ریزی برای میلیون ها دلار ارزش طب سوزنی و ماساژ و فیشال که هم بودند از نظر پزشکی غیر ضروری و یا هرگز ارائه شده است.

Guiqiong شیائو “Kimi” Gudmundsen و 53 التماس کرد گناه در لس آنجلس دادگاه فدرال در ماه اکتبر به یک تعداد از بهداشت و درمان تقلب و یک تعداد از پول شویی.

در علاوه بر این به زمان زندان ایالات متحده در منطقه قاضی دالی M. هی دستور داد او را به پرداخت حدود 2.7 میلیون نفر در اعاده به Amtrak.

با توجه به U. s. دادستان دفتر Gudmundsen متعلق به زندگی سالم و طب سوزنی مرکز که در عمل در کنار رودخانه و لس آنجلس. از ژانویه 2008 تا دسامبر 2015, Gudmundsen استخدام Amtrak کارکنان برای بازدید از زندگی سالم و سپس در میان چیزهای دیگر, صورتحساب به Amtrak طرح بهداشت و درمان به صورت طب سوزنی که او می دانست نبود ارائه شده با توجه به مورد درخواست.

او همچنین اعتراف کرد به حسابداری طرح بهداشتی برای پزشکی خدمات غیر ضروری مانند ماساژ و فیشال, و همچنین برای صدمات مرتبط با کار او می دانست Amtrak طرح را پوشش نمی دهد. وی همچنین ارائه خدمات پزشکی به غیر Amtrak بهداشت و درمان طرح شرکت کنندگان سپس صورتحساب طرح آن تحت نام واقعی Amtrak طرح کنندگان مورد درخواست متحده است.

او اعتراف کرد که او به طور منظم بخشیده شرکت پرداخت, شرکت بیمه و دیداکتبل برای Amtrak بهداشت و درمان طرح شرکت کنندگان چیزی این طرح را اجازه نمی دهد.

او نیز آگاهانه و به طور معمول قریب خود بد بدست سود از طریق حساب بانکی به نام شرکت شل و بستگان او با توجه به مورد درخواست.

دولت تخمین زده شده که در مجموع به زیان Amtrak طرح بهداشتی به حداقل $3.8 میلیون نفر است.

is.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود مقاله رایگان