Ctq را لغو مینه سوتا پس از تجمع گرد و غبار-با تظاهرکنندگان

معترضان به دنبال بالا بردن آگاهی در مورد چندین دهه مورد میونگ بارل که محکومیت حکم پس از محکومیت خود را در سال 2002 برای اولین قتل درجه از 11 سال Tyesha ادواردز. Klobuchar شد Hennepin County دادستان در آن زمان و بررسی های اخیر به تحقیق و بررسی قرار داده است که بارل پشت میله های زندان به رهبری خواستار این مورد به بازگشایی شد.

تظاهرکنندگان روز یکشنبه گفت: آنها می خواستند Klobuchar و دیگر دموکراتیک امیدوار به اذعان شکاف در این مورد و به رایگان بارل. معترضان راهپیمایی به دبیرستان تربیت بدنی مجموعه برای میزبانی رالی با ورق علائم و پیراهن که خواندن “رایگان Myon.” برای یک ساعت آنها شعار می دادند به عنوان Klobuchar حامیان پر از بقیه ،

Klobuchar راه اندازی شد به او گذشته ظاهر در مینه سوتا پیش از ریاست جمهوری اولیه روز سه شنبه اما پس از معترضان و Klobuchar انتخاباتی موفق به رسیدن به یک توافق کمپین به طور ناگهانی لغو شد, تجمع یکشنبه شب.

جاستین Buoen, Klobuchar کمپین گفت که سناتور بود در یک اتاق در سنت لوئیس پارک دبیرستان آماده برای دیدار با بارل خانواده و تجمع کنندگان پیش از این تجمع, اما آنها کشیده. تظاهرکنندگان هل دادن یک نگاه جدید در این مورد در همین حال گفت: Klobuchar یو بی اس در بازار نشست.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“آنها تصمیم به انجام آن” لسلی ردموند با مینیاپولیس NAACP گفت. “ما می خواستیم کسی به اذعان میونگ بارل در مرحله و او چه کسی است.”

Buoen گفت Klobuchar باز است برای دیدار با تظاهرکنندگان و گفت که او امیدوار است Hennepin شهرستان دادستانی در نظر شواهد تازه در مورد.

برخورد پرسش در مورد اینکه آیا Klobuchar می تواند به دست آوردن حمایت در میان مردم رنگ به عنوان او می سازد پیشنهاد برای کاخ سفید است. و پس از او به دست آورد حمایت کمی در کارولینای جنوبی قفقاز شنبه شب برخی از آنها شک و تردید او می تواند در ساخت این ائتلاف نیاز به خراب کردن رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

هواداران به نظر می رسد کمی گیج یکشنبه شب به عنوان زمینه آنها را از دبیرستان بدون دیدن Klobuchar. اما آنها گفت: آنها هنوز هم به حمایت از او.

“من احساس می کنم واقعا غم انگیز در مورد آن چرا که من فکر می کنم به ctq سیاه زندگی مهم وجود دارد و نباید به مخالفان در اینجا” کورتنی اولسون, 62, که برای پشتیبانی Klobuchar گفت. “من فکر می کنم این واقعا خیلی بد است.”

در مینه سوتا Klobuchar به نظر می رسد یک مدعی قوی فقط بیش از یک هفته پیش از سه شنبه و مینه سوتا اصلی مسابقه است. نظر سنجی نشان داد Klobuchar تا به حال یک سرب در مینه سوتا در اخیر استار تریبیون-رادیو دولتی مینسوتا نظرسنجی. به گزارش ایسنا ، برنی ساندرز به نظر می رسد برای مطرح بزرگترین چالش در مینه سوتا اصلی مسابقه است. ساندرز انجام پشتیبانی از 23 درصد از رای دهندگان دموکرات به احتمال زیاد برای شرکت در اولیه نسبت به Klobuchar را 29 درصد است. این سناتور ورمونت به برگزاری تجمع در خیابان در روز دوشنبه.

Klobuchar مینه سوتا ارشد سناتور, صرف تعطیلات آخر هفته جلسه رای دهندگان در آلاباما مین, تنسی, ویرجینیا و کارولینای شمالی و او را به سفر به, آرکانزاس, کلرادو, میسوری و اوکلاهما و یوتا قبل از بازگشت به سنت پل در سه شنبه شب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>