در میان همه گیر و تظاهرات LA County رهبران در نظر گرفتن استفاده از تاکتیک های نیروی

اصلاحات از پلیس استفاده-از-نیروی تاکتیک و راهنمای رستوران ها مرور همه گیر در میان اقلام بزرگ لس آنجلس هیئت ناظران را در نظر شنبه, ژوئن 9.

هر دو اقدامات بر روی پاشنه از لحظات تاریخی در تاریخ شهرستان:

یک بیماری همه گیر است که تا به حال تعطیل در این منطقه برای سال سخت بی سابقه رنج می برند (به ویژه در میان کسانی که زندگی در خانه های سالمندان) و بزرگ اقتصادی تلفات.

و مرگ جورج فلوید یک سیاه پوست غیر مسلح, مردی که در بازداشت پلیس در 25 مه پس از مینیاپولیس افسر پلیس فشرده زانو خود را در Floyd گردن او گذاشته و در روی زمین دست به دستبند, گریه کردن که او نمی تواند نفس بکشد.

فلوید را در فیلم ضبط شده مرگ و مرگ Breonna تیلور که در ماه مارس کشته شد توسط پلیس در کنتاکی در حالی که آنها در خدمت یک حکم جستجو — باید مجموعه ای خاموش در سراسر کشور جنبش مدنی نارضایتی decrying نسل از نژاد پرستی در امریکا در حالی که خواستار اصلاحات برای پایان دادن به خشونت پلیس.

سرپرستان مارک ریدلی-توماس و جانیس هان نامیده اند کلانتر الکس بیانوبا و تمام 46 ادارات پلیس در لس آنجلس به اتخاذ هشت استفاده از نیروی محدودیت های توصیه شده توسط انجمن حمایت از کمپین صفر از جمله محدود کردن استفاده از chokeholds و نیاز به یک هشدار قبل از عکسبرداری است.

کمپین صفر است رهبری Black Lives Matter فعال DeRay Mckesson داده دانشمند ساموئل Sinyangwe و سیاست حمایت از بریتنی N. Packnett کانینگهام و در حال توسعه داده محور سیاست برای پایان دادن به خشونت پلیس.

“قتل جورج فلوید یک بار دیگر در معرض این واقعیت تلخ است که آفریقایی-آمریکایی جامعه برای تحمل و قدرت در کشور ما است. ما را قبول نمی کنند این بی عدالتی” ریدلی-توماس گفت. “من باور دارم که هشت اصلاحات شناسایی شده توسط کمپین صفر در این حرکت ما را مشخص و روشن تغییرات به منظور کاهش استفاده از زور توسط اجرای قانون است که منجر به این خشونت بی معنی. من مصرانه از ده ها تن از سازمان های پلیس در شهرستان به اتخاذ سیاست های فورا.”

هشت توصیه ها عبارتند از:

 • نیاز به افسران به دخالت برای متوقف کردن یک افسر دیگر با استفاده از نیروی بیش از حد;
 • ممنوعیت و یا حداقل محدود کردن استفاده از chokeholds و strangleholds از جمله کاروتید بسته به شرایطی که نیروی مرگبار مجاز است;
 • نیاز به افسران به د-تشدید شرایط قبل از استفاده از زور;
 • با استفاده از استفاده از نیروی پیوسته است که تعریف و محدودیت انواع نیروی است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد در پاسخ به اشکال مختلف مقاومت;
 • نیاز به افسران به اخطار شفاهی قبل از استفاده از نیروی مرگبار;
 • منع افسران از تیراندازی به مردم در حرکت وسایل نقلیه مگر اینکه فرد به شمار یک تهدید مرگبار با استفاده از خودرو ؛
 • نیاز به افسران به اگزوز دیگر جایگزین مناسب قبل از توسل به استفاده از نیروی مرگبار; و
 • نیاز به گزارش جامع که شامل هر دو با استفاده از زور و تهدید به زور است.

ناظران با اشاره به این که در حالی که کلانتر نمایندگان هستند نه آموزش دیده در استفاده از chokeholds گروه سیاست نمی کند به صراحت ممنوعیت استفاده از chokeholds, strangleholds و زانو در گردن نگه دارید و با استفاده فلوید توسط شرکت سابق مینیاپولیس افسر پلیس که در برابر یک قتل درجه دوم شارژ در مرگ او.

اصلاحات آسان نخواهد بود, هر چند از آن می آید با شتاب ساختمان از فعالان و افراد در تماس با رهبران پال خواستار قطع بودجه دولت ، شهردار اریک Garcetti می گوید او قصد دارد برای کاهش تا 150 میلیون دلار از پلیس لس آنجلس بودجه سال جاری برای کمک به صندوق های مورد نیاز برنامه در جوامع است. و در روز یکشنبه پاسادنا رئیس پلیس جان پرز دستور تعلیق بخش خود را با استفاده از کاروتید محدودیت کنترل معمولا به عنوان جای خواب دارای موثر یکشنبه. استفاده از نیروی کارشناسان خود را برای شناسایی روش های جایگزین برای مهار مبارز مظنون است.

بورلی هیلز عضو شورای شهر جان Mirisch گفت: در Facebook صفحه او بپرسید شهرستان حسابرس “انجام کامل و شفاف حسابرسی از شهر استفاده از خشونت در سیاست است و ما برای اجرای آن اقدامات از جمله در مبارزات انتخاباتی صفر که در حال حاضر بخشی از سیاست ها و روش.”

هفت رستوران در مرکز شهر سان پدرو را به نمایش گذاشت که در آینده از خیابان ناهار خوری به عنوان بخشی از تابستان در خیابان های ناهار خوری در برنامه. این برنامه آینده اجازه خواهد داد که کسب و کار به استفاده از فضاهای باز به گسترش ظرفیت یک بار در لس آنجلس سلامت عمومی به منظور اجازه می دهد تا ناهار خوری ، پنج شنبه, مه 29 سال 2020 در 6 سنت در سن پدرو. (عکس توسط چاک بنت عکاس)

نه خیلی سریع می گوید: نمایندگان اتحادیه.

“من بسیار نا امید است که شما احساس می کنید نیاز به واکنش های کورکورانه حرکت است که توهین به نمایندگان لس آنجلس” گفت: Ron هرناندز رئیس انجمن لس آنجلس معاون کلانتر گفت: در هفته گذشته. “در زمانی که نمایندگان ما دستور داده شده است به کار بی سابقه ای ساعت با هم تداخل دارند در شرایط اضطراری به جای آشکارا به ستایش آنها برای این کار آنها شما را به کلمه از یک گرایش ضد اجرای قانون ، این حرکت نشان می دهد که شما بر این باورند نمایندگان به دنبال صدمه زدن و یا کشتن مردم به عنوان مخالف در واکنش به یک وضعیت که به آنها شده است به نام و یا مشاهده شده است.”

روز دوشنبه سرپرست کاترین Barger هیئت مدیره را منشي ابراز اعتماد به نفس است که کلانتر می بررسی هر محلی استفاده-از-نیروی مسائلی که آمد تا در تظاهرات اخیر.

“نگرانی من این است که مردم به رسمیت نمی شناسد اهمیت داشتن اجرای قانون وجود دارد خارج وجود دارد,” او گفت: پاسخ به یک سوال در مورد آنچه که او فکر بخش پاسخ به اعتراضات.

تظاهرات گسترده نامحدودی کوچک و شهرهای بزرگ در سراسر کشور فلوید پس از مرگ اتفاق می افتد در مقابل پس زمینه از COVID-19 همه گیر که در L. A. شهرستان از صبح روز دوشنبه تا به حال منجر به مرگ و میر ناشی از 2,645 مردم و 63,844 موارد تایید شده.

سرپرستان جانیس هان و کاترین Barger در تماس ادارات شهرستان برای کار با بخش رستوران و صنعت برای توسعه countywide دستورالعمل موقت برای, هوای آزاد, فضای ناهار خوری, از جمله:

 • عمومی, پیاده رو,
 • کوچه
 • درون جاده مناسب-از-راه
 • و خصوصی و خارج از سایت امکانات پارکینگ

در نهایت حرکت خود را برای نشست روز سه شنبه به دنبال ساده کردن فرایند اجازه اجازه می دهد تا صاحبان املاک و صاحبان رستوران به درخواست برای تصویب به شیر بزرگتر و فضاهای باز برای ناهار خوری.

آن را شبیه به تلاش در شهر لس آنجلس و در آن لا خارج از منزل برنامه کمک می کند تا افزایش فضای در فضای باز گزینه برای شام.

این می آید به عنوان شهرستان به تدریج کاسته تا بر محدودیت های اعمال شده از ماه مارس که تا دو هفته نگه داشته رستوران از ارائه در خانه ناهار خوری.

هیئت مدیره دستور کار همچنین شامل:

 • یک فشار از سرپرست هیلدا سولیس برای دریافت این شهرستان به منظور توسعه فرهنگی مناسب پیام که caters به شهرستان جوامع اقلیت می شود که کلمه مورد نیاز و در دسترس بودن COVID-19 تست.
 • یک فشار از سرپرست شیلا Kuehl شامل یک ملک در 3061 ریورساید درایو نزدیکی تیتان پدر هلیوس خیابان در زیر یک لیست پیشنهادی پل مسکن برای افرادی که دچار بی خانمانی. عمل نیز فعال شهرستان را به یک معامله با شهر L. A. برای کمک به صندوق از محل.
 • هان و ریدلی-توماس نیز درخواست هیئت مدیره به تصویب یک طرح به این شهرستان پیدا کردن راه هایی برای نگه داشتن زندان جمعیت پایین پست COVID-19. کلانتر منتشر کرده است برخی از مجرمین در طول بحران به عنوان یک راه برای سرکوب سلامت عمومی را تهدید.

9:30 صبح جلسه هیئت مدیره می تواند قابل دسترسی از طریق تلفن در (877) 873-8017 و شما می توانید آدرس هیئت مدیره در طول آن دوره نظر عمومی در (877) 226-8215.

رایان کارتر و شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>