American Legion فصل بیس بال لغو در داکوتای شمالی

FARGO — وجود دارد نمی توان an American Legion فصل بیس بال در داکوتای شمالی در تابستان امسال دولت اعلام کرد که پنج شنبه, آوریل 2 بر روی آن حساب های رسانه های اجتماعی.

دولت حاکم بر بدن گفت: در یک صدای جیر جیر پنج شنبه شب آن را لغو کرده بود آینده ورزشی از جمله بیس بال لژیون با توجه به کروناویروس همه گیر است که متوقف و یا به تعویق افتاد axed بهار و تابستان, رویدادهای ورزشی در سراسر کشور است.

“همانطور که ما همچنان به نظارت بر به روز رسانی و توصیه های مربوط به #COVID19 ما DEC تصمیم گرفته است که آن را به انصراف از برنامه های آینده است. ND @legionbaseball, @ndboysstate و ما سالانه کنوانسیون برگزار خواهد شد در این سال” داکوتای شمالی لژیون آمریکایی نوشت: در یک صدای جیر جیر.

دولت کمیته اجرایی گفت: آن دلسرد اعلام لغو, اما بهداشت عمومی بود که در خط مقدم این تصمیم: “ما بیش از حد نا امید در فکر یک تابستان بدون لژیون بیس بال. سلامت و ایمنی ما بیس بال لژیون خانواده باید اولویت ما در این زمان است.”

دفتر ملی توصیه می شود که کشورهای تعلیق تمام فعالیت های بیس بال از جمله تیم جلسات خوردن و شیوه های مبتنی بر شناخته شده, مناطق محلی و ایالتی و فدرال محدودیت و مقررات تا زمانی که بخشنامه مذکور تا به حال همه برداشته شده است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“از لینک آزادی از ملی مورخ مارس 22: ‘در این مرحله بر اساس شناخته شده, مناطق محلی و ایالتی و فدرال محدودیت و مقررات لژیون آمریکایی بیس بال کمیته به شدت تشویق می کند و توصیه می کند که بخش های تعلیق تمام فعالیت های بیس بال (تیم جلسات, فايلهاي, شیوه های, و غیره.) تا زمانی که تمام محدودیت ها برداشته شده است. این توصیه به حمایت از ملی آمریکایی کمیسیون,'” دفتر دولت نوشت: در Facebook.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>