آمازون نخست راه اندازی دیجیتال برتر از خزیدن

بمبئی: آمازون نخست تصویری اعلام دیجیتال برتر از 2019, هیجان انگیز خزیدن کارگردان تحسین مدیر Alexandre Aja.

روی آوردن موجودی-از ویژگی های است که مطمئن شوید که برای نگه داشتن مخاطبان در لبه صندلی خود را با آن طرح جذاب. داستان حول محور یک پدر و دختر اواز یا موسیقی دو در تلاش برای زنده ماندن پس از حمله تمساح در آب گرفتگی خانه در طول یک طوفان. اعضای نخست در هند می توانید تماشا به عنوان شروع 4th ژوئن در زبان انگلیسی و همچنین در هند زبان از جمله هندی, تامیل و تلوگو.

خزیدن داستان یک زن جوان هیلی و پدرش به دام افتاده در زیر زمین خود را در طول یک دسته 5 طوفان. معلوم است که جاری شدن سیل در خانه است و حداقل از ترس خود را. جمع و جور وحشتناک فیلم نگه می دارد که مخاطب درگیر با آرامی افزایش سیلاب ها و مرگبار آهسته حرکت تمساح.

به کارگردانی الکساندر آجا و نوشته شده توسط مایکل و Shawn Rasmussen, فیلم ستاره های افراد معروف و بری فلفل در سرب. نخست اعضا قادر خواهد بود به تماشای خزیدن در هر نقطه و در هر زمان نخست برنامه های ویدئویی برای تلویزیون های هوشمند, تلفن همراه, دستگاه های, آتش, تلویزیون, آتش تلویزیون استیک, آتش, قرص, اپل تلویزیون و غیره.

در نخست تصویری نرم افزار, نخست اعضا می توانند دانلود قسمت خود را در دستگاه های تلفن همراه و قرص و سازمان دیده بان در هر نقطه آفلاین بدون هیچ هزینه اضافی. نخست تصویری در دسترس است در هند به نخست اعضای فقط 999 تومان سالانه یا 129 تومان ماهانه مشتریان جدید می توانید پیدا کردن اطلاعات بیشتر در www.amazon.in/prime و عضویت رایگان 30 روز محاکمه. (سازمان)

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>