آمازون راه اندازی برنامه برای فعال کردن kirana فروشگاه آنلاین و خرده فروشان و فروش آنلاین

دهلی نو: تجارت الکترونیکی آمازون هند روز پنجشنبه راه اندازی شد ‘مغازه های محلی در آمازون’ برنامه ای است که کمک خواهد کرد که مغازه داران محلی و kirana صاحبان فروشگاه به فروش آنلاین.
این شرکت اعلام شده است در حال اجرا یک خلبان با بیش از 5000 آفلاین خرده فروشان و مغازه های محلی بیش از شش ماه گذشته به مزایای فروش آنلاین نزدیک به آنها را.
“کد-نام مغازه های محلی در آمازون” این برنامه کمک می کند تا مشتریان کشف محصولات از مغازه های محلی در شهرستان خود را از راحتی از خانه خود را در حالی که کمک به مغازه داران مکمل خود را footfalls با حضور دیجیتال و گسترش فراتر از خود طبیعی حوضه آبریز,” آمازون هند معاون خدمات فروشنده Gopal Pillai گفت: در blogpost.
این شامل فروشگاه ها از دهلی شورای ملی مقاومت حیدرآباد و بمبئی و بنگلور, حیدرآباد, Pune جیپور احمدآباد Coimbatore سورت ایندور لکنو سهرنپور Faridabad, Kota, Varanasi, در میان دیگران.
برنامه آزمایشی شامل فروشندگان از دسته بندی های مختلف مانند آشپزخانه خانه, مبلمان, پوشاک, خودرو, زیبایی, الکترونیک, ورزشی, مواد غذایی چمن و باغ و کتاب و اسباب بازی, جواهرات, لوازم, و غیره.
Pillai گفت: این برنامه کمک خواهد کرد که مشتریان برای دسترسی به انتخاب بیشتر و سریع تر تحویل و اضافی خدمات ارزش افزوده در حالی که مغازه های محلی خود می تواند به دیجیتال فروشگاه. آمازون حمایت 10 تومان کرور روپیه بلافاصله به گسترش خلبان شامل خرده فروشان و مغازه داران که مایل به بخشی از برنامه است. (سازمان)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>