آمازون کارمند در آتواتر ایجاد انبار آزمایش مثبت برای coronavirus

آمازون کارمند در یک انبار در آتواتر روستا دارای آزمایش مثبت برای coronavirus آمازون سخنگو تایید کرد به شهر سرویس خبری روز چهارشنبه.

کارمند که پرداخت خواهد شد در حالی که آنها خود قرنطینه در خانه کار می کند در آمازون انبار در 3334 N. San Fernando, جاده, ساختمان, E و آمازون خواسته است تا فرد به بازگشت به سایت برای 14 روز.

آمازون در حال کار به اطلاع همه همکاران که در تماس نزدیک با کارکنان در محل کار. آن دسته از کارکنان نیز در حال خواسته به خود قرنطینه برای 14 روز بدون از دست دادن پرداخت.

معلوم نیست زمانی که کارمند آزمایش مثبت برای COVID-19 یا اگر آنها مشغول به کار بودند در حالی که نشان دادن علائم.

“ما در حال حمایت از فردی که دوره نقاهت” آمازون تیموتی کارتر گفت: شهرستان, اخبار سرویس. “ما دستورالعمل های زیر را از مقامات بهداشت و کارشناسان پزشکی و در نظر گرفتن اقدامات شدید برای اطمینان از ایمنی کارکنان در سایت ما.”

در آمازون توزیع تسهیلات در Eastvale در Riverside County, دو نفر از کارکنان باید آزمایش مثبت برای coronavirus در هفته گذشته.

در ایمیل های فرستاده شده به جنوب کالیفرنیا اخبار گروه کارگران در Eastvale مرکز و برخی از اعضای خانواده خود ادعا غول خرده فروشی ارائه نمی کند, کارگران حفاظت کافی از COVID-19, مخفی کردن اطلاعات در مورد گسترش بیماری و کم اهمیت جلوه دادن خطر به کارگران است.

آمازون با این حال گفت: از آن پس موظف دستورالعمل های بهداشتی و در نظر گرفتن “اقدامات شدید برای اطمینان از آن ایمنی کارگران.”

یک کارگر در یک مرکز پاسخگویی آمازون در Moreno Valley همچنین آزمایش مثبت هفته گذشته است.

لس آنجلس, اخبار روزانه کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>