همیشه در فصل/ مایک جیکوبز: “اردک” به معنی نوعی مرغابی وحشی و نوعی مرغابی وحشی به معنی بهار

آن است که رنگ طبیعی از بهار است.

و این سخت است نه به پیدا کردن.

ملارد است که این سیاره را گسترده ترین و شاید آن گونه های متعددی از اردک و آن را در اکثر فراوان در اینجا در دشت حفره منطقه یک نوار در وسط شمال امریکا است. همه که واقعا لازم است برای پیدا کردن یک نوعی مرغابی وحشی است برای پیدا کردن یک پچ از زمین مرطوب. ملارد رخ می دهد در آب گرفتگی زمینه های کنار جاده خندق حوضچه های کوچک و دشت چاههای. لب شور یا تازه مهم نیست به نوعی مرغابی وحشی. تنها آب است که آن را نمی کند مانند این است که حرکت سریع آب.

آب نیست تنها عنصر که mallards نیاز ، پوشش بسیار مهم است. Mallards زمین nesters برای بیشتر قسمت ها و مخفی کردن آنها را لانه خود را از طیف وسیعی از شکارچیان. به کاهش مداوم در زیستگاه منجر به کاهش مداوم در نوعی مرغابی وحشی اعداد – به زنگ دوستداران پرنده و به خصوص شکارچیان و پرندگان آبزی زیست شناسان.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در قرن 20 mallards رو دو بحران در گرد و غبار باول سال و دیگری در اواخر قرن پرورش زیستگاه ناپدید شده در نرخ هشدار دهنده به عنوان تجهیزات کشاورزی شد و تا کنون بیشتر کارآمد در تبدیل بیش از چمن و تخلیه نقاط مرطوب. عمده تلاش برای بازگرداندن تودرتو زیستگاه نصب شده بود در 1990s. این درگیر معاهدات بین المللی فدرال و دولت مدیریت حیات وحش سازمان خصوصی گروه حفاظت از شکارچیان و مالکان. نتیجه این شد که نوعی مرغابی وحشی “استخدام” – متخصصان’ کلمه به صورت تودرتو موفقیت – بهبود یافته و جمعیت به نظر می رسد پایدار – تا زمانی که آب نگه می دارد ،

اگر چه آنها پرندگان دشت تالاب mallards گاهی لانه کاملا از راه دور از آب. که حساب برای mallard broods است که نشان می دهد به طور منظم در گرند فرک. بی باک ملارد مرغ پنهان در لانه های خود جایی دور و زمانی که تخم مرغ تخم او منجر ducklings به نزدیکترین آب خیابان ها و پیاده روها و پارکینگ ها گم می شود. ملارد مرغ است که یک موجود در یک ماموریت.

گاهی اوقات این broods باید برای نجات این دلیل که نوعی مرغابی وحشی است که هیچ بازی برای ترافیک در خیابان های شلوغ.

چنگال بزرگ ارائه می دهد مناطق مختلف آب باز; Red River بارز ترین است که جذاب به mallards. رودخانه به نظر می رسد ممکن کند اما این زمان به اندازه کافی سریع است به دور رفت و برگشت یک جوجه اردک. در عوض برخی از مرغ به دنبال حفظ حوضچه مانند آنهایی که ساخته شده بر روی رودخانه Greenway پس از سیل سال 1997. دیگران سر UND پردیس. نوعی مرغابی وحشی broods رخ داده در انگلیسی Coulee آن را به عنوان بادها از طریق UND پردیس حداقل از آنجایی که من یک دانش آموز وجود دارد بیش از 50 سال پیش است.

تنها یک گونه دیگر از اردک است که به احتمال زیاد بر روی coulee. این چوب اردک است که سطحی شباهت به نوعی مرغابی وحشی به دلیل آن است که تقریبا به همان اندازه است و رنگ روشن به عنوان نوعی مرغابی وحشی. چوب اردک یک درخت تودرتو گونه که از نام آن پیداست. آن رخ می دهد در امتداد رودخانه سرخ و همچنین زبان انگلیسی Coulee. احتمالا تعداد دو گونه تقریبا مشابه در گرند فرک اما به طور کلی نوعی مرغابی وحشی بسیار شایع تر است پرنده. نگاه دوم در هر دو پرنده را ارائه تأییدیه از شناسایی.

البته این دو گونه هستند و به سختی تنها اردک که حتی یک ناظر گاه به گاه برخورد خواهد شد در منطقه ما در بهار. چنگال بزرگ County چک لیست شامل دو دوجین انواع اردک. چهارده از این شناخته شده است به تو در تو و هشت مشترک هستند تودرتو گونه است.

به نوعی مرغابی وحشی است و نه محدود به دشت حفره منطقه و نه به شمال امریکا است. آن است که مشترک اردک در اوراسیا که در آن آن است که اغلب در بر داشت در پارک های شهری و همچنین طبیعی تالاب. ملارد معرفی شده است و در مناطق دیگر از جمله استرالیا و نیوزیلند.

مرد گونه نمایش درخشان, سبز, سر, اما این مرد است که مسئول آشنا “قات” که متمایز ملارد از دیگر گونه های اردک. آن آشنا هستند این علائم که نوعی مرغابی وحشی است که به آسانی به رسمیت شناخته شده گونه پرنده. این تصویر از کلمه “اردک.”

دیگر گونه های اردک به همان اندازه و به همان اندازه جالب اما نوعی مرغابی وحشی است که نشان از بهار است. هیچ چیز وجود دارد که مسابقات که رنگین کمانی سبز.

Jacobs یک بازنشسته ناشر و سردبیر هرالد. او را در رسیدن به [email protected]

Mike Jacobs

مایک جیکوبز

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>