Altru بیمار تحت تجربی COVID-19 درمان

درمان است که به نام نقاهت پلاسما درمان شامل مصرف پلاسما از یک بیمار که به طور کامل بهبود از coronavirus و دادن آن به بیمار است که در حال حاضر بیمار با آن است. امید است که آنتی بادی — پروتئین های ایجاد شده توسط سیستم ایمنی بدن برای مبارزه با یک ویروس — از کسی است که بهبود از COVID-19 می تواند به افزایش به یک فرد مبارزه با آن است.

پزشکان در حال مطالعه چگونه COVID-19 آنتی بادی می تواند به نفع سیستم ایمنی بدن هر چند روشن نیست که چگونه آنها ممکن است کار می کنند. ایده این است که آنتی بادی می تواند ساخت تا سیستم ایمنی بدن یک فرد تا زمانی که آنها به اندازه کافی قوی برای مبارزه با این ویروس خود به خود.

“هدف ما این است که همیشه برای ما بیماران با بهترین مراقبت ممکن است” نوشته امیلی گروبر متخصص بازاریابی برای Altru در یک ایمیل به نوید. “بر روی لبه برش از پیشبرد مراقبت در طول زمان از چالش های پیش بینی نشده است یک فرصت عالی برای Altru.”

درمان انجام شده توسط دکتر سارا Nausheen, یک متخصص بیماری های عفونی در Altru. Nasheen است که محقق اصلی برای بیمارستان است که شرکت کننده در گسترش دسترسی به نقاهت پلاسما برنامه (EAP) اداره شده توسط کلینیک مایو.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

بیمارستان ها در سراسر کشور دعوت شده برای شرکت در آزمون که به دنبال به درمان تجربی در دسترس زمانی که وجود دارد هیچ درمان های مرسوم. با توجه به گروبر نه تمام بیمارستان ها باید زیرساخت به شرکت در تحقیقات رسمی پروتکل های.

درمان آغاز شده و در روز یکشنبه, مارس 12. بیمار داده شد یک واحد اهدا پلاسما در همان شیوه ای به عنوان یک خون.

غذا و دارو در نظر درمان به یک “تحقیقاتی محصول” که بیمار باید رضایت.

این EAP است برای بیماران مبتلا به جدی یا بلافاصله تهدید کننده زندگی COVID-19 به عنوان تقاضا برای نقاهت پلاسما بیشتر از عرضه است. مجموعه سایت های پلاسما شده اند باز برای یک تا دو هفته. به عنوان تامین رشد می کند, درمان ممکن است ارائه شده به بیماران با کمتر شدید COVID-19 نوشت گروبر.

نقاهت پلاسما درمانی نسبتا جدید است. با توجه به FDA آن پرداخته شده است به عنوان یک درمان برای سایر عفونت های تنفسی مانند در طول شیوع بیماری سارس در سال 2003 H1N1 همه گیر آنفلوآنزا در 2009-10 و MERS بیماری همه گیر در سال 2012.

FDA سایت اشاره به نقاهت پلاسما درمانی به عنوان “امیدوار کننده است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>