Altru نظام سلامت گزارش که آن را به صدها نفر از کیت های آزمایش در دسترس

دکتر جاش Deere, the Grand Forks بیمارستان مدیر مراقبت های اولیه گفت: کارکنان وجود داشته 747 آزمون در دسترس برای جامعه تست. بیمارستان انجام 487 آزمون در گسترده تر چنگال بزرگ منطقه از مارس 13, او گفت: در یک مجازی کنفرانس مطبوعاتی در روز جمعه بعد از ظهر و در انتظار نتایج حاصل از 109 بیشتر. در دو قبل از کنفرانس Deere فاش نمی, تعدادی, اما او مطمئن جلسه شرکت کنندگان آن کافی بود.

“من می دانم که ما خواسته ایم برای یک شماره در اینجا,” او گفت:. “و من به آن داده اند نه فقط به خاطر اینکه ما واقعا نمی خواهید را در مورد هر گونه نگرانی.”

دیری گفت که آن را ممکن است درست شده است که تنها افرادی که به تازگی از سفر و یا تماس مستقیم با یک فرد است که مورد تایید شده از coronavirus را دریافت آزمون, اما که دیگر مورد.

داکوتای شمالی وزارت بهداشت به روز شده خود را تست دستورالعمل در مارس 24. کارکنان بخش خواسته اند ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی در نظر گرفتن تست بیمارانی که بدون شناسایی منبع از قرار گرفتن در معرض به علاوه یک تب و یا حداقل دو تا از موارد زیر است: سرفه, تنگی نفس, گلو درد, لرز درد عضلانی و یا خستگی. بیمارستان بخش گفت: باید اولویت بندی بیماران مبتلا به بیماری های تنفسی افرادی که در مکان هایی مانند دراز مدت مراقبت از امکانات و یا گروه خانه های مراقبت های بهداشتی کارگران و افرادی که علامتی مخاطبین به موارد شناخته شده این ویروس است.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“تست ما همچنان به صورت کاملا سریع” Deere گفت.

دیر نیز گفت: Altru نمی کند در حال حاضر نیاز به چنگال بزرگ ساکنان و یا اهدای ماسک برای کارکنان بیمارستان.

“کارکنان ما امن هستند در این زمان,” او گفت: در این کنفرانس است. “ما احساس ما در یک نقطه خوب محلی. در حالی که ما می خواهیم برای تشکر از جامعه ما برای غلیان احساسات ارائه شده برای انجام و ایجاد ماسک در این زمان ما می توانیم قبول آن. است که می گویند که در آینده ما ممکن است در این نوع از فروم پرسیدن که این تغییرات است.”

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>