Alicia Keys میزبان یک شب در تئاتر در آس هتل در حمایت از او کتاب “بیشتر خودم: سفر’

قبل از او بازدید یونانی تئاتر در لس آنجلس در سپتامبر. 8-9 در حمایت از آلبوم جدید “آلیشیا” که قطره در 20 مارس خواننده و ترانه سرا آلیشا کیز است که در آینده به تئاتر در آس هتل در مرکز شهر L. A. در 7 آوریل برای بحث در مورد کتاب جدید او “بیشتر خودم: یک سفر است.”

کتاب بازدید قفسه های در 31 مارس و می رود از طریق کلید زندگی از اوایل دوران کودکی به روز در حال حاضر. از طریق فصل کلید لمس در غم از دست دادن حریم خصوصی است که می آید با شهرت سرکوبگر انتظارات زن کمال و دوره های حرفه ای موسیقی است.

15-زمان جایزه گرمی برنده خواهد شد و در کشتی سوار در یک کتاب کوتاه تور که شامل صمیمی بحث از کتاب داستان ها و موسیقی را به اشتراک گذاشته از پشت پیانو. این رویداد تولید شده توسط زنده مذاکرات لس آنجلس و نیز ویژگی مهمانان ویژه. بلیط ها $55-$79 و فروش جمعه, مارس 6 در livetalksla.org. هر بلیط شامل یک پیش امضا شده “بیشتر خودم: یک سفر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>