اسکندریه قهرمان رشته دوگانه مرتب مدرسه رقابت های بین المللی

Harry فقط یک هفتم کلاس ، او علاقه مند به دیدن دقیقا چقدر او می خواهم که آزمون یک ورزشکار با سرعت بر روی صلیب کشور اسکی و تیراندازی در یک محدوده عکسبرداری و نه لزوما متمرکز بر رقابت در صحنه جهانی اما خانواده آگاه بود از این فرصت ها که در خارج وجود دارد اگر او در آن مشغول به کار.

“من می خواهم به نگه داشتن رفتن در حال حاضر و ببینید که در آن من تا پایان,” او گفت: در مارس سال 2016 ،

چهار سال بعد Harry است به پایان رسید تا در میان برخی از بهترین جوان biathletes در ایالات متحده است. در حال حاضر دانش آموزی در دبیرستان او با بازگشت به اسکندریه در اوایل فوریه پس از گذراندن تقریبا یک ماه در خارج از کشور رقابت در هر دو بخش زمستان بازی های المپیک جوانان و 2020 IBU جوانان/تاریخ مسابقات قهرمانی جهان در سوئیس.

“این واقعا یک تجربه شگفت انگیز,” Harry گفت. “من همیشه می خواهم در مورد خواب رفتن خارج از کشور و مسابقه. در واقع قادر به انجام آن است فقط یک تجربه بزرگ و من خوشحالم که من آن را انجام دهد. با داشتن این اهداف برای خودتان و در واقع انجام آن احساس بسیار خوبی است. آن را می سازد شما می خواهید به فشار بیشتر و ببینید که چقدر شما در واقع می توانید بروید.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Alexandria’s Kaisa Bosek, a junior in high school, returned in early February after getting the chance to compete in the biathlon for the United States in the Youth Olympic Games and then the 2020 IBU Youth/Junior World Championships in Switzerland. (Eric Morken / Echo Press)

اسکندریه را Harry Bosek یک junior در بازگشت در اوایل ماه فوریه پس از گرفتن شانس خود را برای رقابت در بیاتلون برای ایالات متحده آمریکا در بازی های المپیک جوانان و سپس 2020 IBU جوانان/تاریخ مسابقات قهرمانی جهان در سوئیس. (اریک Morken / اکو مطبوعات)

تیم رهبری ایالات متحده آمریکا

Harry یکی از شش ورزشکاران سه پسر و سه دختر بودند که نامزد دریافت جایزه در اواخر ماه اوت سال 2019 ایالات متحده بیاتلون انجمن بازی های المپیک جوانان.

بیاتلون در آن بازی در محل Les Tuffes فرانسه و Bosek اولین رقابت در بازی های المپیک جوانان در آمد و در زنان 10K نژاد فردی در Jan. 11. او به پایان رسید و 18 به طور کلی از 97 ورزشکاران و به عنوان بالا دان برای ایالات متحده است. تیم ایالات متحده آمریکا هم تیمی های مارگارت Madigan و Maja Lapkass شد 55 و 69 بود.

Harry رفت و در پایان 21st, در یک مخلوط رله 55 در 6K با حداکثر سرعت دویدن و 19 در مخلوط رله در جوانان بازی های المپیک است.

در کنار او متوقف شد و در مسابقات قهرمانی جهان که در آن او به پایان رسید 70 در جوانی فردی رقابت 17 در جوانان رله 53 در جوانان با حداکثر سرعت دویدن و 56 در جوانان پیگیری.

“این عالی” جف Harry پدر گفت: از تماشای او تجربه رقابت در آن سطح است. “به نظر نمی رسد مانند آن را برای کودک خود را. به نظر می رسد بسیار حرفه ای مانند آنها تعلق دارد. زمانی که آنها در واقع وجود دارد, مسابقه, آن را بسیار سرد است. ما بسیار افتخار از تمام وقت است.”

جف برادرش جان و خواهر کاتلین بودند و با تمام وجود با Harry در طول بازی های المپیک جوانان قبل از جف و جان تا به حال به بازگشت به خانه. کاتلین که می آموزد از طریق دوره های آنلاین می تواند کار از راه دور ماند و با Harry سراسر جهان شد.

“زمانی که من وجود دارد, من واقعا هیجان زده می شود وجود دارد,” Harry گفت. “آن کمی خسته کننده بود چرا که در بازی های المپیک جوانان شما در حال دیدن همه از همه این کشورهای مختلف و مردم از این ورزش های مختلف. وجود زبان های مختلف در اطراف شما و شما از دیدن این همه تیم های مختلف. شما مانند, ” اوه, من در مینه سوتا دیگر.'”

یک تجربه فرهنگی

که بخشی از آنچه این تجربه بسیار ویژه Harry گفت. او نه تنها به رقابت در برابر دیگر بالا biathletes از سطح سن اما تجربه فرهنگ های مختلف در طول راه.

این Boseks نمی کنید برای دیدن Harry بسیار در طول بازی های المپیک جوانان. برای اطمینان از ایمنی خود را سازمان از بازی ها مورد نیاز ورزشکاران به پایبندی به روال دقیق که در آن رقابت بود و تمرکز اصلی. تجربه در مسابقات قهرمانی جهان در Lenzerheide سویس اجازه نداد ورزشکاران برای دیدن خانواده و دوستان بیشتر به طور منظم و استفاده از برخی فرصت های توریستی.

در این دوره Harry کردم به مسابقه در برخی از مناظر زیبا با کوه های پوشیده از برف تاپ در پس زمینه. او یک standout اسکی باز برای کاردینالز’ اسکی نوردیک تیم در اسکندریه اما او تیراندازی با .22-کالیبر تفنگ که رهبری او را در طول زمان خود را در اروپا است.

پدر او سابق تیرانداز از خفا در ایالات متحده سپاه تفنگداران دریایی کار کرده با مقدار زیادی در طول سال به ساحل تا روش او در محدوده.

“من فکر می کنم من دقت تیراندازی, بهترین و به خصوص در جوانان بازی های المپیک,” Harry گفت. “این به من کمک کرد تا من بهترین جایی است که من تمام وقت است.”

Kaisa Bosek shoots from the prone position during her time at the Youth Olympic Games in January. Bosek’s shooting accuracy in the biathlon helped her lead Team USA as the top female biathlete for the group during the competitions at the Youth Olympics. (Photo by Jeffrey Leopold)

Harry Bosek شاخه از موقعیت مستعد در طول زمان خود را در بازی های المپیک جوانان در ماه ژانویه است. Bosek تیراندازی دقت در بیاتلون به او کمک کرد تا رهبری تیم ایالات متحده آمریکا به عنوان برترین زن قهرمان رشته دوگانه برای این گروه در طول مسابقات در بازی های المپیک جوانان. (عکس توسط جفری لئوپولد)

Biathletes نژاد به تیر اندازی ایستگاه های که در آن آنها شلیک پنج اهداف از فاصله 50 متر است. Harry ضربان قلب منجر می شود و در حدود 180 ضربه در دقیقه هنگامی که او می رسد و یک ایستگاه بعد از مسابقه در اسکی. او معمولا می توانید از طریق مستعد تیراندازی با دقت در 35-45 ثانیه و در حدود 30-40 ثانیه است.

“او آن را کردم, اما ما همیشه سعی کنید به بهبود” جف گفت. “آن را به خوبی در حال حاضر که ما در حال افزایش سرعت. من دیگر گونه قطعه برای او تفنگ به این دلیل که او در حال حاضر کاملا درست نباشد. که می تواند کمک به فقط یک کمی بیشتر. در حال حاضر او فوق العاده تیرانداز اما حتی اگر شما انجام شده است آن را برای 15 سال, شما همیشه می توانید یک کمی بهتر است.”

بدون فداکاری

به رقابت در سطح جهان در سن 17 سالگی چیزی است که اکثر بچه ها نمی تواند عبور کند اما می آید با تعداد زیادی از قربانی. Harry بود ممنون معلمان او در بازگشت به خانه کمک کرد که همه چیز را آسان تر در حالی که در حال خروج از کلاس درس برای نزدیک به یک ماه است.

“معلمان من بودند واقعا خوب به من و کمک من می دانم آنچه که من قرار بود انجام داد و من تکالیف از قبل,” او گفت:. “من به بررسی آنچه که آنها انجام می دهند در هر روز. اگر من تا به حال یک سوال من می خواهم پیام آنها را و آنها می خواهم به عقب بر گردیم به من. معلمان من به من کمک کرد تا آن را بنابراین من تاکید بیش از وجود دارد.”

Harry نیز تا به حال به دست بخشی از کاردینالز’ نوردیک فصل اسکی از جمله مرکزی دریاچه کنفرانس قهرمانی در اواخر ماه ژانویه است. او در زمان بازگشت برای بخش دیدار در دیترویت لیکز در فوریه. 4 اما تحت شرایط گیج کننده.

Harry پشت کردم به مینه سوتا در وسط شب بعد از این بخش تامین کند. او محدود خواب قبل از پیوستن به هم تیمی های او در Maplelag رفت و آمد مکرر.

“من می دانستم که من می خواستم وجود دارد قبل از من حتی رفت و بیش وجود دارد,” Harry گفت. “من فقط آرزو می کنم آن را مانند یک هفته من رو به جای یک زن و شوهر ساعت.”

اسکندریه بودند یکی از سه برنامه رقابت نزدیکی بالای این بخش زمینه را برای دو نقطه بالا که واجد شرایط برای دولت است. Bosek سوم به پایان رسید و هم تیمی های پیوست اما Reineke و بتنی میلر در مرحله مقدماتی به صورت جداگانه برای دولت, دیدار, اما کاردینالز از دست رفته را در رفتن به عنوان یک تیم با یک نقطه.

“شما احساس می کنید نوع بد” جف گفت. “من صحبت کردن با برخی از بچه های دیگر که گفت: Harry است که رفتن را به نفع خود. آن را مانند ” هیچ هیچ هیچ. شما را درک نمی کنند. او را فرسوده است.’ هنگامی که شما در ارتفاعات شما واقعا سوزاندن مقدار زیادی از انرژی و نمی تواند جایگزین آن سریع است.”

Kaisa Bosek skis during the Biathlon Women’s Sprint 6km at the Les Tuffes Nordic course in France during the Winter Youth Olympic Games. (Photo: OIS/Ben Queenborough. Handout image supplied by OIS/IOC.)

Harry Bosek اسکی در بیاتلون زنان با حداکثر سرعت دویدن 6km در لس Tuffes نوردیک البته در فرانسه در طول زمستان بازی های المپیک جوانان. (عکس: OIS/بن قوینبروق. جزوه تصویر عرضه شده توسط OIS/کمیته بین المللی المپیک.)

هدف نهایی

این Boseks می دانستم که این یک فرصت منحصر به فرد برای Harry به عنوان او می شود به نقطه در زندگی خود را که در آن او نیاز به تصمیم گیری در چه حد او می خواهد به دنبال بیاتلون.

“بسیاری از بچه ها هستند که حتی واقعا خوب است که نوع نقطه شکستن. شما رفتن به کالج و شما نمی توانید رقابت به همان اندازه” جف گفت. “بسیاری از کودکان و نوجوانان خواهد داد تا که در آن نقطه.”

Harry به هر قصد و تلاش برای ادامه زندگی حرفه ای خود را در این ورزش هنگامی که او به دانشگاه می شود. او است که به دنبال در مدارس با بیاتلون محدوده نزدیک و گفت: او می خواهد به رقابت نگه دارید تا زمانی که او می تواند.

وجود دارد بیشتر ملی و جهانی مسابقات که او مناظر خود را در سال آینده. آینده بازی های زمستانی المپیک در پکن در حال تنظیم برای 2022. خانواده می داند که چگونه از آن دشوار خواهد بود برای ایجاد یک تیم بود که در سن 19 در ورزش که در آن بسیاری از ورزشکاران در اوج خود در اواسط 20s.

درست مثل او نزدیک آن را به عنوان یک هفتم کلاس چهار سال پیش Harry نیست به دنبال بیش از حد به مراتب جلوتر است. اما او لبخند زد وقتی این سوال را از بازی های المپیک به ارمغان آورد.

“من فکر می کنم در مورد آن,” او گفت:. “این خواهد بود که هدف نهایی را به یکی از این تیم ها اما این امر می تواند یک چالش است. من قصد دارم به سعی کنید بهترین خود را به ببینید که چگونه نزدیک من می توانم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>