الکساندرا فلین: بازاندیشی برق شهری در زمان COVID-19


ونکوور شهردار کندی استوارت گفت: در اخیر خبرنامه: “ترکیبات مالی شهر چالش های قانونی دولت های محلی مجاز به اجرای کسری. بر خلاف اتاوا یا ویکتوریا ما نمی توانیم قرض گرفتن پول برای پوشش هزینه های عملیاتی در زمان بد است.” مایک بل / PNG

نظر: COVID-19 در معرض چرا محلی قدرت مهم است. شهرداری می دانم آنچه در جوامع خود نیاز دارید و گام به اقدام است. این است که نه فقط در شهرهای بزرگ اما در جوامع کوچکتر ،

به عنوان COVID-19 جاروب از طریق جوامع ما یک به یک شهرهای محافظت ساکنان توسط بسته شدن رستوران ها و پارک های مشاوره نگران شهروندان و لابی گری برای, امن, امن, مسکن برای مردم آسیب پذیر است. ما اکنون می دانیم که این زیرک تلاش های ذخیره هزاران نفر اگر نه ده ها هزار نفر از زندگی است.

این شیوع به حل و فصل هر گونه استدلال که شهرستانها نیاز به قدرت بیشتر. دولت های محلی می دانم آنچه در جوامع خود نیاز دارید.

در علاوه بر این به خود سریع همه گیر پاسخ شهرستانها نیز نگه داشته و در زندگی روزمره ما تمیز و امن با جمع آوری زباله و اجرای آیین نامه. شهرداری ها در خط مقدم در طول این زمان بی سابقه.

با وجود نقش مهمی در این بحران و در زندگی روزمره ما های محلی اغلب یادآوری (به خصوص توسط استان) چگونه قدرت کمی دارند. تحت قانون اساسی “شهرداری موسسات در استان” در این استان را منحصر به فرد حوزه قضایی است. استان بر این باورند که آنها به تنهایی برای تنظیم قوانین مربوط به چه شهرداری می تواند و نمی تواند انجام دهد. این درست است حتی در جایی که شهرداری پنجم-بزرگترین دولت در کانادا مانند تورنتو است.

در B. C. استان تصمیم به سرنگونی شهرداری متحده از شرایط اضطراری در هر جامعه دیگر از ونکوور تا دولت استانی به تنهایی می توانست با اقتدار به عمل می کنند. بسیاری از شهرداری ها اعتراض از جمله شهرستان از شاهزاده روپرت, که می خواستم بیشتر برای حفاظت از ساکنان آن در برابر coronavirus است و در حال حاضر از نظر قانونی قادر به قرار دادن اقدامات در محل.

در عمل دادگاه حکم داد که شهرداری ها باید در نظر گرفته شود به عنوان دولت. این است که تا حدی بر اساس قدرت است که استانها محول شده به آنها. اما در علاوه بر این شهرها و شهرک ها در بهترین موقعیت به دانستن آنچه که باید انجام شود. شهرداری نه ولایت هستند و نزدیک به مردم و آگاه بر روی زمین واقعیت است که ساکنان چهره.

پس از مدت کوتاهی بسیاری از شهرهای کانادا شروع سختی کار سیاسی از اجرای دورى قوانین و fining کسب و کار است که حاضر به نزدیک دادگاه عالی کانادا بی سر و صدا منتشر شد یک برنامه به طور بالقوه گسترده تصمیم گیری است. آنها تصمیم گرفتند که آنها می شنوند یک درخواست تجدید نظر این استان انتاریو بحث 2018 فرمان به منظور کاهش حجم از تورنتو شورای شهر. این مورد را حل و فصل حیاتی اختلاف بر سر چه حد استان می تواند در اجرای تفسیر خود از قانون اساسی کانادا. دادگاه عالی کانادا در نظر شهرداری به عنوان دولت بیش از سه دهه گذشته است نورد از احترام بیشتری برای دموکراسی محلی.

COVID-19 در معرض چرا محلی قدرت مهم است. اولین شهرداری خود را بدانید که چه جوامع نیاز و گام به اقدام است. این است که نه فقط در شهرهای بزرگ مثل تورنتو و ونکوور اما در جوامع کوچکتر ، برای مثال شهرهای است که در خدمت به عنوان خانه دوم ترس یورش ثروتمند ساکنان شهری مصرف منابع کمیاب و محدود خدمات پزشکی. اینها واقعیت های محلی که سزاوار احترام است.

به عنوان اوان Putterill یکی از مدیران North Coast منطقه ای زندگی می کند که در Haida Gwaii اظهار داشت: “باید وجود داشته باشد بیشتر اقدام متناسب با واقعیت های محلی بر روی زمین … زندگی مردم در آن بستگی دارد.”

دوم نان و کره از شهرداری است و ایجاد توازن میان منافع متعدد و همکاری با دیگران اعم از استانی و دولت فدرال حمل و نقل و مقامات بهداشتی و یا اقامت و کسب و کار انجمن. این است که تا حد زیادی ناشی از قانون اساسی خود, نقش, که در آن قدرت مورد نیاز برای مذاکره به جای تأکید کرد. COVID-19 روشن ساخته است که چگونه حیاتی آن است که برای کار به خوبی با دیگران به جای یک جانبه. شهرداری باید یک تخصص خاص در ساختمان گسترده ائتلاف حمایت از جمله با مجموعه ای از مهارت های خواهد شد که ابزاری در متقاعد کردن ساکنان به لحاظ اجتماعی منزوی به صورت نامشخص مقدار از زمان.

سوم شهرستانها ندارند و مالی قدرت است که آنها نیاز به عنوان کارشناسان است. آنها عمدتا وابسته به اموال و هزینه های که هر دو در معرض خطر در این بیماری همه گیر به عنوان نزدیک به نیمی از ساکنان شهری در بسیاری از شهرها را از دست داده اند شغل خود را. شهر ونکوور در حال سقوط است با 5 میلیون دلار در هفته به عنوان درآمد حاصل از پارکینگ پروانه ها و پارک ها و امکانات خشک کردن. شهردار گفت: به عنوان بسیاری که 25 درصد از مالکان می تواند به طور پیش فرض بر مالیات اموال خود را.

دولت های محلی نمی تواند اجرا شود کسری بودجه به طور بالقوه باعث بزرگ شهر ورشکستگی برای اولین بار در یک صد سال است. شهرستانها با چند میلیارد دلار بودجه و سطح اعتبار به وضوح می توانید مدیریت وجوه خود را. مانند همتایان بین المللی شان شهرهای کانادا باید تدریجی منابع درآمد مالیاتی از جمله به عنوان بخشی از مالیات بر فروش. اگر استان ها مانند P. E. I. می توانید با استفاده از تامین مالی بدهی, چرا نباید بزرگ کانادا شهرستانها ؟

آخرین چیزی که هر کسی نیاز دارد قضایی مشت مبارزه به عنوان ما می بینیم در جنوب مرز کانادا اما این بدان معنا نیست که نادیده گرفتن نقش شهرداری. شهرستانها نیست همیشه همه چیز درست البته. آنها می توانند و باید تصمیم گیری بهتر در حفاظت از آسیب پذیرترین. اما آنها اغلب شجاع دموکراتیک صدای آنها به عنوان نشان داده شده در طول این بحران است. مدل ما از فدرالیسم باید اتاق را برای تقویت شهرستانها.

الکساندرا فلین استادیار گروه UBC Peter A. Allard دانشکده حقوق و متخصص در شهرداری ها, قانون و حکومت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>