الکساندر: زمانی که بیس برنامه ریزی شده در روز افتتاحیه … نیست

سال پیش توماس Boswell از واشنگتن پست تبدیل مجموعه ای از ستون ها و مقالات در بیس بال به یک کتاب به نام “چرا زمان آغاز می شود و در روز افتتاحیه.” اگر شما به دنبال ورزش من حدس می زنم شما را در درک قضیه از این عنوان کاملا.

اما اگر هیچ افتتاحیه روز ؟

پنج شنبه قرار بود سال 2020 بزرگ آغاز شد. داجرز شد به بازی غول در خانه. کلیتون Kershaw خواهد بود بر روی تپه ای که جهان تا به حال به حالت عادی بازگشت و بازسازی به ورزشگاه طفره زن بود به به.

فرشتگان قرار بود به شروع فصل خود را در هوستون به احتمال زیاد تنها جایی در بیس بال که در آن Astros هنوز هم یک بازی دوستانه با مخاطبان. اندرو هینی خواهد زمین و هوستون ساکن آنتونی رندن که در حال حاضر عذاب زادگاه خود تیم در ماه اکتبر گذشته به عنوان یک واشنگتن ملی خواهد بود ساخت اولین خود را به عنوان مایک ماهی قزل آلا حفاظت در صف.

عادی است ؟ ما آرزو می کنیم. در حال حاضر جهان است و چه بوده است بسیار پیش بینی فصل بیس بال – به خصوص در لس آنجلس است که در انتظار برای یک دوره نامشخص به دلیل یک بیماری همه گیر بی سابقه ای در, بسیاری از ما در طول عمر.

که بدترین قسمت. ضرورت توقف بهار آموزش و بستن اردوگاه بدان معنی است که هنگامی که آن را امن برای از سرگیری فعالیت هر زمان که ممکن است از همه نیاز به حداقل دو هفته زمان آماده سازی و شاید بیشتر قبل از فصل باز است. تحت این شرایط ژوئن 1 است بیش از حد خوش بینانه طرح ریزی شده است. ما ممکن است به دنبال در اواسط ماه ژوئن, جولای 1 و یا حتی بعد از آن بسته به زمانی که (یا اگر) رمان coronavirus شیوع شروع به افول است.

و هنگامی که آن را امن برای بازی توپ دوباره چه اتفاقی می افتد ؟ 100-بازی, برنامه, بسته بندی شده با doubleheaders? 80-بازی داش? گسترش حذفی زمینه در فصل پایان ؟ و یا برخی از نوع دیوانه-لحاف postseason فرمت که هیچ کدام از ما جرأت رویا ؟

شاید از آن خواهد شد یک postseason که طول می کشد به نوامبر و یا حتی ماه دسامبر برگزار منحصرا در آب و هوای گرم شهرستانها و یا گنبد. یا بهترین-از-پنج سری در سراسر هیئت مدیره. یا شاید چندین بازی-در بازی با چهار یا بیشتر از کارت های وحشی تیم و یا حتی یک “همه نمایشنامه” wild card tournament. از این وقفه و این بحران می تواند بهار یک نوآوری ما هرگز پیش بینی از اعیان از بیس بال.

Nah احتمالا نه.

بله ما در قلمرو ناشناخته. اما این است که تا به حال به متقاعد به اجازه دهید بچه ها بازی و این پیام هنوز هم بعد فورا رفت واز طریق به همه در MLB. این مسئله لزوما فکر کردن خارج از جعبه به عنوان بسیاری به عنوان گرفتن همه ذینفعان به توافق برسند.

در همین حال چگونه ممکن است این تاخیر تاثیر 2020 همه ستاره بازی در حال حاضر برنامه ریزی شده برای ماه ژوئیه 14, پر زرق و برق که داجرز باید منتظر به میزبانی اوه تنها 40 سال ؟

آیا MLB اسکراب آن را برای یک سال و به داجرز این 2021 بازی به جای ؟ یا در پژواک از سال 1981 زمانی که همه ستاره بازی در کلیولند بود این بازی برای اولین بار پس از 50 روز اعتصاب خواهد 2020 همه ستاره بازی تبدیل به ورزش باز روز ؟

(شایان ذکر است: در این که 81 بازی در کلیولند وجود دارد شش داجرز در لیگ ملی فهرست. شما با قرار دادن شش بنا بر NL فهرستی از این زمان و هر زمان که بازی می گیرد و شما نمی قادر خواهد بود برای جلوگیری از شادی در دره.)

وجود دارد بنابراین بسیاری از متغیرها برای اندیشیدن. خواهد کوتاه فصل را داجرز بازگشت به لیگ ملی, بسته, استفاده از فهرست خود را عمق خنثی? آن را به کمک فرشتگان شاید پوشش خود را شروع تبادل کمبود و اجازه می دهد Shohei Ohtani به آس از یک روز?

و یا ممکن است تیم دیگری در حال ظهور از پشت در بسته – پادرس بیایید می گویند – امکان استفاده کامل از آن را با حداکثر سرعت دویدن و یا تغییر حذفی فرمت به سرقت از یک سری و شاید حتی یک قهرمانی ؟

(به یاد داشته باشید: بیشتر تحت شرایط عادی در سال 2019 به اتباع تقریبا رو مدیر دیو مارتینز اخراج در اوایل فصل. آنها وارد هشتمین دور از NL وحشی بازی با ورق انتهایی میلواکی 3-1 و رو به پایین جاش Hader. آنها را در دو بازی به یک به داجرز در بهترین پنج بخش سری. آنها نمی برنده شدن در یک بازی خانگی در جهان سری, و آنها هنوز هم زخم برنده شدن همه چیز است. هر چیزی امکان پذیر است.)

فراتر از آن ملاحظات در اینجا چیزی است که طرفداران طفره زن میلرزد و حتی بیشتر: اگر در این فصل به نوعی لغو شده است به طور کامل به عنوان های ورزشی را کن روزنتال گزارش روز چهارشنبه قرارداد در حال مذاکره بین مدیریت و بازیکنان ارتباط خواهد به بازیکنان همان مقدار از زمان سرویس در سال 2020 است که آنها تا به حال به دست آورده در سال 2019. به عبارت دیگر Mookie بتی می تواند تبدیل به یک عامل رایگان و بدون داشتن تا به حال بازی یک بازی برای داجرز.

سمت تلنگر: چگونه یک لغو شد فصل باشگاه را تحت تاثیر قرار توانایی برای ارائه این نوع از قرارداد بتی می پرسند ؟ دوباره, هیچ کس نمی داند.

اما در تمام این قطعیت آن را امن فرض کنیم این: هنگامی که و اگر در این فصل در نهایت شروع می شود, هر کسی ارائه بهانه باید علنا شرمنده. این منصفانه نیست و آن را ایده آل نیست اما آنها در حال برخورد با این دست و آنها را به آن بازی است.

“چگونه چند بار شما ها شنیده می شود این:” این یک فصل طولانی.’ ‘این یک ماراتن است.’ ‘آن را در اوایل'” داجرز مدیر دیو رابرتز گفت: در یوتیوب جلسه این هفته با تیم گوینده جو دیویس و Orel Hershiser.

“هنگامی که ما می رویم در ’20 شما بهتر که نمی شنوند. شما نمی خواهد بشنود که از بچه های ما. آن را به با حداکثر سرعت دویدن. آره جالب است ببینید که چگونه ما در حال ساخته شده برای این دوره از 162 (بازی) و شما بحث در مورد عمق و تمام چیزهای که. اما هنگامی که فصل را کوتاه می شود, آن می تواند با حداکثر سرعت دویدن. آن را جالب خواهد بود تا ببینید که چگونه آن همه نقش.”

ما به سختی می تواند صبر کنید. اما ما می دانیم که ما باید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>