الکساندر: ایالات متحده, فوتبال, خفه شو و پرداخت زنان!

تحت شرایط عادی این کلمات که وکیل به نمایندگی از ایالات متحده در فوتبال استفاده می شود به تلاش برای توجیه فدراسیون پرداخت اختلاف بین ملی مردان و زنان تیم می توانست و باید مواد منفجره به عنوان دست و پا چلفتی و جنسیتی بودند.

این البته نه در شرایط عادی. وقایع فوق العاده ای از این هفته با coronavirus نگرانی اساسا بستن کل ورزش جهان در یک دوره 48 ساعته چهارشنبه و پنج شنبه به خاک سپرده شد آخرین تحولات در ادامه مبارزه بین چهار بار جام جهانی فوتبال زنان در لیگ و فدراسیون که هنوز سپردن آنها را به عقب اتوبوس.

آنها نباید به خاک سپرده شد. در حال حاضر که ما می تواند به توقف و نگاهی به نفس, اجازه دهید به بررسی:

فدراسیون در پاسخ به این زنان تیم ملی را طرح دعوی در دادگاه برای پرداخت سهام ثبت شده در ایالات متحده دادگاه منطقه ای در لس آنجلس در روز دوشنبه. و در استدلال است که مردان و زنان تیم ملی نیست و همان مسئولیت پاسخ اساسا بی ارزش زنان بیشتر دستاوردهای. این ادعا مردان نمایش بیشتر مهارت و قدرت نسبت به زنان و استفاده می شود, در میان دیگر توجیه این جمعیت خصمانه آنها در جاده ای در مکزیک و مرکزی امریکا به عنوان شواهدی وجود دارد که مردان وظیفه دشوار تر بود.

قدرت ؟ شاید. مهارت ؟ اجازه دهید را ببینید. زنان موفق به کسب چهار جام جهانی و اگر بازی های المپیک در واقع برگزار خواهد برای پنجمین مدال طلا در تابستان امسال در توکیو. آنها به فروش بیشتر کشباف برای هر دو مردان و زنان. و آنها مسلما بیشتر انجام می شود برای کمک به افزایش پایه فن برای فوتبال در این کشور است.

مردان? ا … ما به عقب بر گردیم به شما در آن است.

“چیزی که برای من جالب است که اغلب در ورزش حرفه ای وجود دارد یک نوع منطق بازار است که برای توجیه و یا مشروعیت بخشیدن به رفتار نابرابر زنان” گفت: Cheryl Cooky استادیار مطالعات آمریکا و مطالعات زنان در پردیو.

“چه جالب در این مورد خاص شما باید یک نمونه که در آن همه هدف اقدامات زنان تیم ملی به طور قابل توجهی بهتر از تیم ملی مردان. من سخت فشرده برای پیدا کردن یک مثال که در آن … شما باید یک شرکت است که می تواند توجیه پرداخت یک کارمند و یا یک بخش بیشتر به این دلیل که آنها را مجبور به کار سخت تر و یا قرار دادن در تلاش بیشتر.

“ما پایه پرداخت در کشور ما در عملکرد و در نتیجه.”

خرید اینترنتی سریع بود و از جمله فسخ از چند عمده حامیان – Budweiser نایک کوکا کولا و غیره. – به عنوان به خوبی به عنوان MLS کمیسر دان گاربر عضو هیئت مدیره سازمان از مدیران زمانی که فدراسیون را در بحث عمومی ساخته شده است. U. s. Soccer رئیس جمهور کارلوس Cordiero عذرخواهی کرد روز چهارشنبه پس از آن استعفا داد و در روز پنج شنبه.

Poetic justice, part I: جایگزینی خود در حال حرکت از معاون رئیس جمهور است سیندی Parlow مخروط یک هافبک سابق برای … صبر کنید … در ایالات متحده زنان را در تیم ملی از سال 1995 تا 2006. یکی از کسانی که در جام جهانی (’99) و دو نفر از کسانی که در المپیک مدال طلا (’96, ’04) عبارتند از او اثر انگشت بر روی آنها.

Poetic justice, قسمت دوم: از طریق گرداب که ورزش چشم انداز واکنش به COVID-19 روز چهارشنبه زنان تیم ملی بازی ژاپن و برنده 3-1 در فینال SheBelieves جام در Frisco, Texas به گسترش خود شکست نخورده رگه در تمام مسابقات به 31 منطبق است.

اما آنها فقط نمی برد. آنها صحنه خود را, ظریف اعتراض شان را گرم کردن پیراهن در داخل به طوری که ایالات متحده در فوتبال تاج پنهان شده بود اما نه چهار ستاره است که معنی خود را در جام جهانی به قهرمانی.

بعد پیراهن استین عدد هدبند پیراهن و لیوان قهوه با چهار ستاره و بدون تاج شد و در دسترس آنلاین. امیدوارم آنها به فروش یک دسته.

Parlow که اقدام رئیس جمهور تا زمانی که فدراسیون بعدی مجمع عمومی در ماه فوریه 2021 اساسا دارای 11 ماه به درمان زخم ها و تمیز کردن ظروف سرباز یا مسافر است که در میان چیزهای دیگر به معنی پیدا کردن یک راه برای حل و فصل این دعوی در دادگاه (اولین جلسه برای برنامه ریزی مارس 30 و محاکمه خود را برنامه ریزی شده است برای شروع در مه). چقدر کمک به او را از هیئت مدیره – عمدتا مرد و از انواع پس زمینه در داخل و خارج از فوتبال باقی مانده است دیده می شود.

اما وجود دارد مقدار زیادی از آسیب به تعمیر. تحت Cordiero و قبل از او Sunil Gulati, فدراسیون الهام گرفته از کمی اعتماد به نفس در توانایی خود را برای اداره این ورزش در این کشور و تیم – همیشه داشتن شخصیت های قوی و سنگ جامد رقابت – برنده تقریبا در وجود خود را به فدراسیون و نه به دلیل آن است.

این مهربان تن از دادگاه تشکیل پرونده تنها تقویت شده است.

“این در مورد مسائل جنسیتی صادقانه” Cooky گفت. “این که آیا آن را آگاهانه یا ناخودآگاه وجود دارد یک مقاومت به ارزش نهادن به زنان بازی برای آنچه در آن است و مقاومت برای بالا بردن زنان بازی و سرمایه گذاری در آن بالقوه است.

“من شوکه شدم وقتی دیدم که داستان آمده (در مورد) ادعا می کند آنها که آنها هنوز هم ایده زنان نه به عنوان ماهر و یا به عنوان ورزشکار و یا به عنوان جسمی صالح به عنوان مردان. که چنین کهنه و منسوخ شده و غیر مرسوم جنسیتی ایدئولوژی. من شوکه شده که در سال 2020 یک سازمان های ورزشی می توانید سعی کنید به مشروع را که ادعا می کنند در یک دادگاه قانونی است. من فکر کردم که ما در گذشته این لحظه است.”

دادگاه قانون ممکن است در عین حال شنیدن این یکی. اما در جام جهانی ستاره مگان Rapinoe تا به حال تاریخ و زمان آخرین کلمه در دادگاه افکار عمومی در شب چهارشنبه.

“ما احساس کردند که کسانی که برخی از underset احساسات آنها تا به حال برای یک مدت طولانی, اما ببینید که آشکار زن ستیزی و تبعیض جنسی را به عنوان استدلال در برابر ما واقعا ناامید کننده بود,” او گفت:. “اما من فقط می خواهم بگویم این همه غلط است. به هر دختر وجود دارد خارج وجود دارد برای هر پسر وجود دارد که ساعت های این تیم است که می خواهد به زندگی می کنند رویای خود شما هستند نه کمتر فقط به خاطر اینکه شما یک دختر شما بهتر نیست فقط به خاطر اینکه شما یک پسر است.”

به هر حال شما می خواهید به صحبت در مورد توانایی انجام تحت فشار ؟ این زنان ثبت شده است که طرح دعوی در دادگاه در ماه مارس گذشته و پس از آن رفت بیرون آورده و یک چهارم جام جهانی.

سعی کنید مطابق با آن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>