الکساندر: نورکو را Menelik اسرائیل به او فرصت بزرگ به تاخیر افتاد

  • Menelik “Izzy” اسرائیل 18 نقش مرکز زمینه برای نورکو بالا و انتخاب شد فهرستی از فیلیپین تیم بیس بال برای یک جهان بیس بال کلاسیک مقدماتی مسابقات که قرار بود برای شروع جمعه در آریزونا اما به تعویق افتاده است به طور نامحدود به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از اسرائیل خانواده)

  • نورکو مرکز fielder Menelik اسرائیل باعث می شود یک جهش گرفتن از یک توپ ضربه توسط, تاج, را, Michael Flores در طول یک هشتم لیگ بازی تاج در پنجشنبه 7 مارس 2019. (عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • نورکو را Menelik اسرائیل جلب همین لوگو پرواز توپ به مرکز میدان در طول یک CIF جنوبی بخش تقسیم 2 دور اول حذفی بازی در همین لوگو بالا در چین در روز جمعه, مه 3 2019. (عکس از جنیفر Cappuccio ماهر, Inland Valley بولتن روزانه/SCNG) نورکو را Menelik اسرائیل جلب همین لوگو پرواز توپ به مرکز میدان در طول یک CIF جنوبی بخش تقسیم 2 بیس بال در دور اول حذفی بازی در همین لوگو دبیرستان در چین روز جمعه, مه 3 2019. (عکس از جنیفر Cappuccio ماهر, Inland Valley بولتن روزانه/SCNG)

  • Menelik “Izzy” اسرائیل مربع تا زمین در طول یک نورکو بالا بازی بیس بال در این بهار. اسرائیل از 18 سال انتخاب شد فیلیپین بیس بال فهرستی برای 2021 جهانی بیس بال کلاسیک مقدماتی در توسان Ariz., اما این مسابقات به تعویق افتاد به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. (حسن نیت ارائه میدهد عکس از اسرائیل خانواده)

Menelik “Izzy” اسرائیل قرار بود در توسان در این هفته.

او 18-مرکز fielder برای نورکو بالا 6-پا-2 در 165 پوند junior که بیس بال شهرت در حال رشد بود با تشکر از بازی به صورت کارولینای شمالی بر اساس عصا سفر توپ سازمان در تابستان گذشته. او در حال حاضر متعهد به دوک و بیس بال آموزش و پرورش – و چشم انداز آینده – احتمالا نمی صدمه دیده اند این واقعیت است که پدر خود را Mishael اسرائیل وابسته است دیده بانی برای Seattle Mariners و همچنین درگیر بودن با رخی اسمیت آکادمی بیس بال.

و جوانتر اسرائیل برنامه ریزی شده بود به بازی با بچه ها بزرگ. او اضافه شده بود به فیلیپین فهرستی برای مقدماتی مسابقات برای 2021 جهانی بیس بال کلاسیک که قرار بود به شروع کرده اند روز شنبه در توسان در استخر, با, برزیل, آلمان, نیوزیلند, نیکاراگوئه و آفریقای جنوبی با دو پیشبرد به بهار آینده را WBC.

وجود دارد که بحث مقدماتی ممکن است در حال حاضر در اکتبر اما هیچ اطمینان وجود دارد در این نقطه است. و فیلیپین تازه انجمن بیس بال جمهور په په Munoz نقل شد در بولتن مانیل در هفته گذشته عنوان کرد و گفت: “ما را سازماندهی مجدد تیم هنگامی که ما می دانیم این مسابقات بعدی برنامه است.”

آن را به یک فرصت بزرگ در فهرستی که شامل یک بازیکن با تجربه لیگ به تازگی بازنشسته utilityman تعقیب d’Arnaud و تعدادی از جزئی leaguers – از جمله بسیاری از مشخصات بالا بازیکن در افراد زیر سن قانونی سابق دانشگاه فلوریدا و NFL quarterback و زمان متس جزئی اتحادیه Tim Tebow.

“تیم دبیرستان من بود در مورد آن” اسرائیل گفت: از طریق تلفن. “من بسیار هیجان زده برای دیدار با او.”

Tebow واجد شرایط از آنجا که او در آن متولد شد در فیلیپین به مبلغان مسیحی. دیگران که واجد شرایط به دلیل برخی از مرتب کردن بر اساس فیلیپینی نسب عبارتند از سابق Cal State Northridge گیر رایلی Conlan و برادر بردی سابق Cal State Dominguez Hills بازیکن بود که استخدام این زمستان به عنوان یک داجرز جزئی لیگ ضربه مربی; سابق داجرز جزئی اتحادیه آنجلو Songco از وان Nuys شود و Loyola Marymount; هانتینگتون بیچ بالا گراد و آبی جیز جزئی اتحادیه Dom Abbadessa و سابق سانتا مونیکا بالا پارچ-outfielder دوون رامیرز که بازی در هر دو Cal State Dominguez Hills and Cal State L. A.

لایحه Picketts سر مربی بیس بال در L. A. پیرس کالج خواهد شد که مربی تیم فیلیپین در دستور MLB شد و به دنبال فیلیپینی-آمریکایی بازیکنان و Mishael اسرائیل گفت: یک زن و شوهر از MLB پیشاهنگی فرستاده Menelik نام.

بقیه فهرستی است از وطنی فیلیپین بازیکنان بسیاری از آنها در بخشی از این کشور مدال طلا-تیم برنده در جنوب شرقی در بازی های آسیایی به میزبانی فیلیپین این گذشته دسامبر.

سنین آمریکا مبتنی بر بازیکنان در فهرست محدوده بین 21 و 31. بنابراین اگر و زمانی که اسرائیل در نهایت پرتاب می شود به این مخلوط آن خواهد شد یک آموزش و پرورش است.

“بدترین سناریو او یاد می گیرد که ‘هی نگاه من یک راه طولانی برای رفتن و من نیاز به ادامه به بهتر” پدرش گفت. “به همین دلیل ما به دنبال به جلو به WBC. یکی برای خود غرور; مطرح شده در فیلیپین و (داشتن) خانواده بزرگ وجود دارد خارج وجود دارد و فقط به دلیل این واقعیت که تجربه زیر کمربند خود را و او را در یک تاریخ و در مدرسه بالا است.”

Menelik واجد شرایط چون مادرش Marilou است, فیلیپینی, و او را در فیلیپین برای یک دهه قبل از حرکت در اینجا. او صحبت می کند سه, فیلیپینی, گویش پدرش گفت و مطرح شد که در کشور فرهنگ است.

“او (مادرش) است که از یک محل به نام Udiao Launion,” Mishael گفت. “شما بهتر است که در خاطر خانواده اش و مردم خواهد بود ‘Whaaaat? شما اشاره نمی کند که او را از?'”

بنابراین اشاره کرد.

چقدر خوب او می تواند باشد ؟ او سراغ گزارش کامل بازی سایت می گوید: در میان چیزهای دیگر:

“قد بلند و لاغر, میدان, شانه, ساخت, کمر بالا, پروژه های خوبی از لحاظ جسمی. اجرا می شود بسیار خوب با سرعت خود را بهترین ابزار است جوان خود fundamentals اما ورزشکاری به حفظ بهبود با آموزش و تکرار است. راست دست hitter وظیفه بازدید از یک پایگاه گسترده ای با دست های سست نوسان خوب فرمت از طریق توپ درایو خط رویکرد و ضربه به تمام زمینه های تهاجمی hitter وظیفه است که به دنبال fastballs.”

“آن (فصل تابستان تجربه) واقعا کمک به افزایش اعتماد به نفس من و راه من بازی و فقط تغییر پویا چگونه من بازی می کنم,” او گفت:. “من بیشتر اعتماد به نفس و آرام تر آرام تر و من می دانم آنچه که من می توانید انجام دهید به دلیل عملکرد من (در) سطح بالا.”

او در سال 2020 دبیرستان آمار ارسال شده در MaxPreps وارد شده قبل از فصل متوقف شد, منعکس, تسلط: یک .452 طور متوسط پنبه حلاجی شده و 1.013 OPS در 12 بازی در نورکو با 19 بازدید, 13 اجرا می شود به ثمر رساند و 10 RBIs در 43 صفحه ظاهر در برابر کوزه که زمانی که آنها انداخت fastballs معمولا انداخت و آنها را به خارج از منطقه و به ندرت در صدر 90. این مسابقات شده اند یک فرصت برای Menelik به چالش کشیده می شود توسط مخالف کوزه پرتاب واقعی گرما لازم است بخشی از توسعه خود را.

او ادعا به اینکه “نوع bummed کردن” زمانی که او آموخته است که از به تعویق افتادن اما ذهن خود را به نظر می رسد در جای مناسب.

“من حدس می زنم این یک چیز خوب است,” او گفت:. “این فقط به من زمان بیشتری برای دریافت بهتر, بنابراین من می تواند انجام دهد در یک دولت بهتر زمانی که آنها برنامه ریزی مجدد آن و رفتن به خارج وجود دارد.”

و چه چیزی شما فرض کنید او انجام شده است در طول وقفه با مدارس بسته ها و بازی ها به تعویق افتاد ؟ کار سه روز در هفته در امکانات داخلی در موریتا ضربه پرتاب و بلند کردن وزنه.

“این همه در آماده سازی,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>