لس آنجلس Wildcats شروع فصل خود را روز شنبه در جاده ها در هوستون.

آیا شما بپرسید “چه کسی؟” یا “چه ورزش؟”

یا “چرا من باید مراقبت؟”

این چیزی است که آخرین چاقو در خارج از فصل فوتبال ممکن است در برابر. راه اندازی XFL 2.0, پس از یک سال فوق العاده را اجرا اجازه می دهد تا در لیگ پرسنل برای گرفتن جای پا خود را می گیرد در این آخر هفته با دو بازی شنبه – از جمله L. A. حق رای دادن را برای اولین بار در برابر هوستون Roughnecks – و دو یکشنبه همه از آن خواهد شد و تلویزیونی در سراسر کشور بین Fox ESPN و ABC. این Wildcats خانه خود را اولین Feb. 16 در کرسن سیتی برابر دالاس مرتدان.

برای مطمئن شود, این خواهد بود که یک لیگ پر از بازیکنان که ممکن است در بهترین حال اسپرسو در NFL یا حداقل در آن اردوگاه های آموزشی و با آن تمرین جوخه های. وحشی’ 52-مرد فهرستی بالغ بر 332 به طور منظم فصل بازی NFL تجربه و 118 از کسانی که متعلق به سابق شارژر کیکر نیک نواک.

اما این لیگ مثل همه از بهار و تابستان لیگ قبل از آنها مبتنی بر این فرض استوار است که امریکا دارای اشتهای سیری ناپذیر برای فوتبال در هر فرم. به یاد داشته باشید جری ساینفیلد ریف در مورد چگونه ما همه ریشه برای لباس های شسته شده? این آزمون است. آرم روی کلاه (که بد نیست در واقع) است که در این مورد قطعا مهم تر از هویت از بچه ها در آنها است.

برای کسانی که واقعا نمی توجه شده جدید XFL – به عنوان متفاوت از نسخه اصلی است که به طول انجامید یک فصل در سال 2001 و ناپدید شد – خواهد انجام برخی از آزمایش با قوانین: محدودیت به لگد زدن به تیم در kickoffs و punts به حداکثر رساندن بازده; تبدیل در حال اجرا و یا در حال عبور تنها و ارزش یک نقطه (از 2) دو امتیاز (از 5) یا سه (از 10); در حال اجرا ساعت و اضافه کاری دوره که بیشتر شبیه یک NHL در ضربات پنالتی از هر چیز شما را دیده ام در یک زمین فوتبال است. بیشتر وجود دارد که عمدتا طراحی شده برای اصلاح زمان بازی و درخواست تجدید نظر به دهانه توجه کوتاه تر.

اما لیگ دو چهره بزرگ موانع همان آنهایی که هر بهار یا تابستان لیگ فوتبال به.

• آن نیست NFL. آن را نمی باید نام تجاری و یا تاریخی رقابت یا وفاداری یا مهمتر از همه ستاره ها به مردم پرداخت را ببینید. و در حالی که XFL نیست رقابت با بازی های NFL, آن را هنوز هم در رقابت برای جلب توجه با تاسیس لیگ yearlong اخبار چرخه: ترکیب رایگان آژانس آماده سازی و حدس و گمان ها برای پیش نویس ، فتنه بیش از آن فیلیپ رودخانه ها و تام برادی خواهد باد موظف است برای تحت الشعاع قرار دادن هر چیزی یک تیم جدید می کند. (به خصوص اگر آن را شامل L. A.)

شایان ذکر است: این XFL قهرمانی بازی قرار است در آوریل 26, یک روز پس از پیش نویس NFL به پایان می رسد.

• دومین مانع? مقدار زیادی از دیگر مروج رفته اند شکست غلو عمومی اشتها برای فوتبال هر دو زندگی می کنند و در تلویزیون. این لیگ تا به حال هیچ چیزی برای انجام با کسانی که زودتر شکست اما حمل آن بار خود را.

جهان لیگ فوتبال به چالش کشیده NFL در ’70s اما خورده میدوی را از طریق فصل دوم خود را. این USFL به طول انجامید سه فصل قبل از بستن در سال 1986 و جف Pearlman را “فوتبال برای یک باک” باید به عنوان خوانده شده به درک که چگونه است که رفت ریل و که بیشتر مسئول مرگ آن است.

تکرار برای اولین بار از XFL اساسا فوتبال با WWE سرگرمی عناصر مخلوط شد و محکوم به یک فصل اجرا هنگامی که NBC کشیده پلاگین قبل از سال 2002 فصل است. آن را L. A. قهرمانی و سمت چپ آن را به عنوان میراث خود را “او از من متنفر” است که در حال اجرا پشت میله های هوشمند عینک بر روی پشت خود را به جای نام خود را.

و داد از فوتبال آمریکایی راه اندازی شد در ماه فوریه گذشته به طول انجامید هشت هفته از 10 بازی فصل در نهایت تشکیل پرونده برای ورشکستگی پس از گزارش زیان دلار و 88 میلیون, با توجه به یک بعدی ESPN داستان.

و یا اگر شما در حال نگه داشتن نمره از 11 میلیون دلار در هفته است.

شاید این XFL خواهد شد جلوگیری از این سرنوشت. دوباره آن را به وینس مک ماهون پول, پشت, آن, اما هیچ یک از برنامه ریزی outrageousness. کمیساریای محترم مدیر/فوتبال پسر الیور موفق باشید. (سپس دوباره ابوالفضل تا به حال کهنه NFL اجرایی لایحه Polian به عنوان یکی از آن مردان جلو.) از XFL که در شهرهای بزرگتر از AAF شد که می تواند مثبت و یا می تواند یک منفی. و آن را حداقل به نظر می رسد با ثبات تر در ابتدا برای آنچه که ارزش است.

قطعا آن را فاقد شور و شوق برای حداقل در لس آنجلس. وحشی تا به حال روابط عمومی مردم کار مطبوعات در جعبه شارژر اصلی بازی در پاییز گذشته به درام علاقه. آنها در حال بازی در همان تسهیلات در کرسن سیتی و تاکید دارد یک خانواده-فضای دوستانه بلیط پایین تر و قیمت پارکینگ و بازی روز اضافی مانند بازی در مصاحبه ها شنیده می شود در ورزشگاه.

“این واقعا مهم است که ما مطمئن شوید که ما شنیده در این جامعه است و ما در حال حاضر در این جامعه” گفت: هدر بروکس Karatz این Wildcats’ رئیس جمهور در طول تلفنی این هفته است. “از روز اول که انتقادی به تمام چیزهای که ما انجام داده ایم. و ما واقعا هیجان زده (که) جامعه شنوایی ما و حمایت از ما و ما قصد داریم در ادامه به حضور و حمایت از تمام انواع مختلف از جامعه تلاش.”

قبل از پیوستن به XFL, Karatz معاون اجرایی و مشاور عمومی از LAFC و Banc کالیفرنیا ورزشگاه راه اندازی عملیات است که تبدیل به یک پدیده. مزیت وجود دارد تاسیس لیگ و آماده رقابت با Galaxy.

در اینجا آن را یک بوم خالی و بسیاری از ناشناخته بازیکنان رقابت برای تبدیل شدن به شناخته شده است. در آن خلاء اعتیاد به مواد مخدره و خوشبینی حکومت بعد.

“من احساس می کنم به عنوان اینکه ما میخوایم آوردن انرژی خود ما تو را خود ما شور و شوق” سر مربی و مدیر کل وینستون خزه گفت. “وحشی خواهد بود بسیار هیجان انگیز تیم به مراقب است. و بنابراین اگر مردم نشان ندهید تا فوریه. 16 آنها خواهد شد از دست رفته یک بازی هیجان انگیز و دیدنی تیم فوتبال.

“اگر آنها نمی دانند که در مورد ما در حال حاضر آنها را بدانید در مورد ما به زودی به اندازه کافی.”

من از ماست که بازی linebacker برای اظهارات از 1991-94 در آخرین چهار فصل در لس آنجلس اگر او و بازیکنان احساس مسئولیت برای کمک به فروش این محصول به خصوص در منطقه ای که حتی رقابتی تر در حال حاضر.

“ما نه در فروش, کسب و کار,” او گفت:. “ما در حال بازی فوتبال کسب و کار. ما در کسب و کار برنده.”

برنده کمک خواهد کرد. اما در این بازار و با سابقه به عنوان یک راهنمای آن را به اندازه کافی است ؟

jalexander@scng.com

@Jim_Alexander در توییتر

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de