Alerus مرکز میزبان دانش آموزان و مربیان و روبات

این از 1800 دانش آموزان دبیرستان آمد از داکوتای شمالی, South Dakota, مینه سوتا, ویسکانسین, کلرادو و مانیتوبا, کانادا به رقابت برای یک شانس برای سر به قهرمانی جهان در دیترویت میشیگان برگزار می شود در آوریل و مه. وجود دارد بیش از 4000 تیم در سراسر جهان به رقابت برای این شانس را به نفع خود. این سال را به موضوع “بی نهایت شارژ” یک سناریو دانش آموزان و خود روبات نیاز به غلبه بر.

“از آن قرار است برای شبیه سازی شما در یک سیاره دیگر وجود دارد یک دوش سیارک آینده و روبات ها در حال تلاش برای سوخت خود ژنراتور سپر برای محافظت از خود در پایان بازی گفت:” مایک Voglewede بازنشسته معلم علوم از Northwood مدارس دولتی. Voglewede است که یک مربی به Northwood/هاتون تندر تیم رباتیک.

در این ترجمه به روبات پرتاب توپ فوم به سه روش متفاوت “اهداف” با سطوح مختلف از دشواری. تیم گرفتن امتیاز از اهداف و زمانی که آنها را به ثمر رساند کافی ژنراتور سپر در نظر گرفته شده است. در پایان بازی روبات ها آویزان از میله تعادل — انجام این کار با موفقیت بیشتری را بدست آورده نقطه است.

و روبات ها بزرگ هستند. زمانی که آنها مجهز به باتری آنها می تواند وزن آنجا که 150 پوند وزن دارد ، با توجه به Voglewede.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

“آنها می توانند گسترش بسیار قد بلند” او گفت:. “برخی از خواهد بود تقریبا هفت پا زمانی که آنها تا رسیدن به شتاب که نوار.”

سناتور. جان Hoeven R-N. D. مراسم افتتاحیه این رقابت ها در روز جمعه, فوریه. 28 که در آن او برجسته دولت در بخش فن آوری و تلاش خود را برای حمایت از افراد جوان به دنبال علم و تکنولوژی و مهندسی و ریاضیات مربوط به مشاغل است.

“همه چیز تغییر خواهد کرد” گفت: Hoeven در آدرس خود را به جمعیت. “تکنولوژی پیاده روی در هوش مصنوعی همه این چیزها. شما بخشی از ایجاد آینده است.”

دهم-دانش آموز کلاس Myelle ردینگ, رعد و برق, رباتیک, ساخت کمک کرد او تیم ربات. او با توجه به هر دو علم دامپزشکی و یا مرتبط با ag حرفه ای. او گفت که در این تیم به او کمک کرد تا یادگیری مهارت های او امیدوار است که برای استفاده در آینده.

“من نمی دانم زیادی در مورد مکانیک قبل از این اما من عاشق کار در مزرعه” ردینگ گفت. “این به من کمک می کند درک راه ماشین کار کمی بهتر است.”

وقتی پرسیده شد که در مورد تیم او شانس در رقابت ردینگ پاسخ داد: “خیلی خوب است.”

برای Voglewede اولین رباتیک رقابت نیز در مورد الهام بخش دانش آموزان به نگاهی به مشاغل آنها ممکن است هرگز در نظر گرفته اند.

“ربات است که این وسیله نقلیه که در آن شما نشان می دهد که چگونه بچه ها می توانند پس از گسترش توانایی های بالقوه خود را,” او گفت:.

UND دانشجو ناتان وزارت معارف است که منجر مربی برای rookie Grand Forks, رباتیک, تیم, Grand Force. این تیم ساخته شده است تا از دانش آموزان از مدارس در چنگال شرق و چنگال بزرگ منطقه از جمله homeschooled دانش آموزان است. او گفت: شرکت در یک گروه رباتیک می تواند آموزش کار دیگر مربوط به مهارت های خود را در علاوه بر این به مهندسی و قطعات کامپیوتر بیشتر مردم با این باشگاه است.

“بازاریابی, جمع آوری اعانه, زبان عمومی, مهارت هایی است که که در آن شما را در مقابل کسب و کار و صحبت کردن با آنها در مورد آنچه که تیم خود را در حال انجام است و از آنها بخواهید برای پول” معارف گفت. “پس از آن چیزی است که بسیاری از فعالیت ها در دبیرستان نمی دهد شما یک شانس برای انجام.”

Warroad مینه سوتا بر اساس Marvin Windows and Doors یکی از حامیان مالی این رویداد همراه با Digi-Key, John Deere, بیشتر Grand Forks کنوانسیون و بازدیدکنندگان دفتر و UND مرکز نوآوری است.

“ما باید حمایت ما از تیم محلی از زمان آغاز آن را دیده اند و دست اول مهارت های است که دانش آموزان به دست آوردن که همه اعضای تیم در شرکت ما نیاز” گفت: PeggyAnn Anderholm ویژه مدیر پروژه در ماروین ویندوز در یک ایمیل به نوید. “این یک فرصت منحصر به فرد برای کمک به ایجاد علاقه و شور و شوق برای مشاغل فنی.”

اولین رباتیک بزرگ در شمال رقابت های منطقه ای اجرا می شود از طریق پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>