Alerus مرکز بسته شدن لغو وقایع از طریق مارس 31

چنگال بزرگ Alerus مرکز شهر متعلق به مرکز حوادث ورزشی آرنا و محل برگزاری موسیقی – بسته است و نمی خواهد بازگشایی از طریق حداقل 31 مارس است.

اعلام شده در 4 بعد از ظهر روز سه شنبه در یک مصاحبه مطبوعاتی ارسال شده به رسانه ها. آزادی مطبوعات اشاره کرد نگرانی های مربوط به گسترش COVID-19.

این خبر پس از این تسهیلات در هفته گذشته اعلام کرد که به تعویق افتادن آن کنسرت بزرگ بعدی آلیس کوپر. این رویداد در اصل برنامه ریزی شده بود در آوریل 10, اما منتقل شد بعد از آن در سال در میان coronavirus نگرانی. یک بررسی از Alerus مرکز برنامه های آینده در دو هفته آینده نشان نمی دهد هر گونه رویدادهای مهم بودن لغو و یا نقل مکان کرد و با توجه به روز سه شنبه تصمیم گیری است.

با این حال سالانه عید پاک تخم مرغ شکار, برنامه ریزی شده برای ماه آوریل 11, لغو شده است.

تصمیم به بستن “را دوباره ارزیابی روزانه به عنوان Alerus مرکز در ادامه به نظارت بر وضعیت محلی و ایالتی ادارات بهداشت و همچنین نظارت روزانه مشاوره از مرکز کنترل بیماری و سازمان بهداشت جهانی” با توجه به ارسال بیانیه روز سه شنبه.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

تعدادی از تجربیات مارس هنوز هم در Alerus مرکز برنامه. آنها عبارتند از: Red River Valley موتور سیکلت نشان می دهد (مارس 18-19) این پندلتون ویسکی سرعت تور ردئو رویداد (مارس 18) عضو شورای نظارت مدت زنده (مارس 21-22), روح از روح معنوی و جامع نمایشگاه (مارس 25) و هوگو سخت ترین کامیون هیولا رویداد (مارس 25).

به عنوان یک سرویس عمومی, هرالد باز کرده است این مقاله را برای هر کس بدون در نظر گرفتن وضعیت اشتراک.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>