هشدار دهنده وضعیت در کشمیر برابر افزایش در COVID موارد مهم

Medicos نفع سخت مستند به دستگیری روند

فیاض بخاری

سرینگر جولای 11: رمان Coronavirus وضعیت در کشمیر است که نگران کننده عنوان شده است وجود دارد چند برابر افزایش حیاتی بیماران با تعداد زیادی از آنها رنج می برند از دو جانبه ذات الریه و به شدت نیاز به اکسیژن پشتیبانی می کند.
Dr Nisarul حسن دانشیار در دولت کالج پزشکی (GMC) سرینگر گفت: Excelsior که ویروس بود و رفتار بسیار ملایم در کشمیر تا کنون اما برای چند هفته گذشته نشان داده اند که افزایش موارد مثبت و میر و موارد مهم گزارش به بیمارستان.
وقتی پرسیده شد که در مورد دلایل قیام ناگهانی Dr نثار گفت که که وجود دارد این است که امکان تغییر در رمان Coronavirus رفتار. “برای اولین بار از ماه مارس ما شاهد هستیم که تعداد زیادی از مردم با دو جانبه ذات الریه در حال بستری در بیمارستان. ویروس فشار نیاز فوری آزمایشگاه تست در مورد امکان جهش” او گفت:.
او مقصر عدم آگاهی در میان مردم و نقض فاحش COVID-19 دستورالعملهای عملیاتی استاندارد و لغو محدودیت های اعمال شده توسط دولت برای افزایش. “اگر مردم در حال نقض دستورالعملهای عملیاتی استاندارد آن است که وظیفه دولت به زور آن را. این یک جنگ است که مانند وضعیت و دولت باید در عمل دشوار است” او اضافه شده است.
“این تکان دهنده بود برای من که از 40 پذیرش در SMHS بیمارستان از من OPD با COVID-19 علائم وجود دارد 32 که تا به حال دو جانبه ذات الریه و در نیاز ناامید از اکسیژن است. برخی از آنها جوان بودند با هیچ زمینه ای بیماری است. برخی از آنها حتی نیاز به یک حمایت است که بسیار نگران کننده و یک مسئله جدی است,” او گفت:.
“پیش از آن ما تا به حال 80 درصد COVID-19 مثبت بدون علامت بیماران و یا دیگران را دارا بودند بسیار خفیف بیماری در میان است که به ندرت کسی نیاز به اکسیژن است که بیش از حد بود که داشتن زمینه ای شرایط پزشکی” او گفت:.
دکتر محمد سلیم خان, HoD و گره افسر COVID-19 در دولت کالج پزشکی سرینگر گفت که وضعیت نگران کننده است که پس از مستند برداشته شد عفونت گسترش یافته است. او گفت که در حال حاضر جوان و افراد با بیماری های زمینه ای هستند گزارش با COVID-19 علائم.
دکتر سلیم گفت: بسیاری از مردم در سرینگر را در معرض خطر ایمنی و آنها بیشتر در معرض خطر رمان Coronavirus. “آنها شامل 10 درصد افرادی که مبتلا به دیابت هستند و تعداد مساوی از قبل مبتلا به دیابت 25-30 درصد دارای فشار خون بالا و 10 درصد در میان نوجوانان باید قبل از فشار خون بالا و به طور کلی یک سوم از جمعیت در معرض خطر ایمنی” او گفت:.
این گره افسر گفت که به سختی چند نفر علامتی تا ماه گذشته و در حال حاضر 60 درصد پذیرش نیاز به اکسیژن است. او گفت که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد باید به دنبال در حرف و روح اگر عفونت به تواند مانع از گسترش.
پزشکی سرپرست Sher-e-کشمیر موسسه علوم پزشکی (SKIMS), Soura Dr Farooq Jan گفت: Excelsior که حداکثر تعداد COVID-19 موارد مثبت بستری در بیمارستان بیمار هستند و به طور مداوم ارائه شده با اکسیژن.
“همانطور که از در حال حاضر من می توانم به شما بگویم که 2-3 COVID-19 مثبت بیماران که در ونتيلاتور پشتیبانی و بقیه (حداکثر من گفتن شما) تا به حال داده می شود اکسیژن به منظور کمک به آنها در حفظ سطح اکسیژن” او گفت:.
مالی کمیسیون بهداشت و درمان و آموزش پزشکی اتل Dulloo گفت: Excelsior که وضعیت نگران کننده است, اما آن است تا دولت برای تصمیم گیری در مورد محدودیت. او گفت که دلیل این افزایش این است که دستورالعملهای عملیاتی استاندارد از جمله محدودیت در مناطق اجتماعی فاصله و استفاده از ماسک هستند و نه به دنبال داشت.
وقتی پرسیده شد که در مورد بستر و ظرفیت برای COVID-19 بيمار در مورد مطلب افزایش Dulloo گفت که آنها 21, 000 تخت از جمله 3500 با اکسیژن امکانات. “این می تواند افزایش یابد اگر نیاز ناشی می شود” او اضافه شده است.
معاون کمیسر سرینگر شهید اقبال چودری گفت که وضعیت نگران کننده است همانطور که قبلا وجود داشت یک یا دو تماس از یک COVID-19 بيمار که تست مثبت و در حال حاضر حدود 20.
وقتی پرسیده شد که در مورد دوباره تحمیل مستند در سرینگر او گفت که جلسه دولت و پلیس نامیده می شد و نهایی تماس گرفته خواهد شد فردا.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>