آلن دافی: بودجه نشان می دهد استان عدم تعهد به حیات وحش پاسداشت


در زمانی که افزایش فشارهای زیست محیطی هستند که منجر به کاهش جمعیت حیات وحش و عدم تأمین بودجه غیر قابل قبول است می گوید: B. C. Backcountry شکارچیان و ماهیگیران تفننی. LarryTravis / Vancouver Sun

نظر: در زمانی که افزایش فشارهای زیست محیطی هستند که منجر به کاهش جمعیت حیات وحش و عدم تأمین بودجه غیر قابل قبول است

هنگامی که این استان منتشر شد “با هم برای حیات وحش استراتژی” در دسامبر 2019 در بریتیش کلمبیا فصل Backcountry شکارچیان و ماهیگیران تفننی (BCBHA) استقبال از این رویکرد جدید به مدیریت حیات وحش و زیستگاه های حفاظت از محیط زیست با خوشبینی محتاطانه.

پس از نزدیک به دو سال از مشورت با طیف گسترده ای از ذینفعان این استان تحویل داده و یک طرح برای stewarding ما جمعیت حیات وحش از طریق حفاظت, حفاظت, مرمت و بازیابی از حیات وحش و زیستگاه و اجرا مقررات از فعالیت های انسان است.

اما در حالی که ما خوشحال برای دیدن تعهد به حیات وحش پاسداشت از طریق توسعه روشن و قابل اندازه گیری و اهداف و سیاست بررسی و “روی زمین” اقدامات ما با ابراز نگرانی از عدم وجود جزئیات ارائه شده در این هم برای حیات وحش استراتژی در مدل بودجه است که می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای رسیدن به پاسداشت اهداف است.

همراه با بسیاری از دیگر ذینفعان BCBHA همواره شناسایی کمبود بودجه به عنوان یک عامل محدود کننده برای موفقیت در مدیریت حیات وحش و زیستگاه های حفاظت و حمایت برای بهبود مدل بودجه استفاده شده است. به طور خاص ما می خواستیم برای دیدن اختصاص بودجه برای مدیریت حیات وحش زیستگاه حفاظت و جمع آوری داده ها به طوری که حفاظت از زیستگاه ها و حیات وحش بود موضوع به امیال سیاسی یا اقتصادی نوسانات.

متاسفانه با انتشار 2020 بودجه ما در حال حاضر می دانیم که نگرانی های ما در مورد استان تعهد مالی به حیات وحش پاسداشت توجیه شده بودند. نه تنها بودجه نیست ذکر است هم برای حیات وحش, استراتژی تخصیص منابع پاسداشت قطع شد با 4 میلیون دلار است. برش بودجه برای همه چیز از گونه های در معرض خطر بازیابی برای برنامه ریزی استفاده از زمین به مدیریت ماهی حیات وحش و زیستگاه مقابله به تعهدات استان فقط در کنار هم برای حیات وحش استراتژی است.

در زمانی که افزایش زیست محیطی آب و هوایی و فشارهای انسانی هستند که منجر به کاهش جمعیت حیات وحش و زیستگاه های تخریب و عدم تأمین بودجه غیر قابل قبول است.

اگر هم برای حیات وحش استراتژی برای موفقیت سیاست ها و اهداف است که توسعه یافته خواهد بود به تحقق این استراتژی باید حمایت مناسب منابع است. حداقل کمک های مالی از گروه های کاربری (از جمله شکار و ماهیگیری مجوز بلکه از مصرفی و غیر مصرفی کاربران عمومی ما زمین و حیات وحش) باید اختصاص داده شده به حیات وحش پاسداشت و غیر قابل دسترس به درآمد استانی ،

در حال حاضر این استان است درخواست برنامه های کاربردی برای اعضای وزیر حیات وحش شورای مشورتی است. پس از تشکیل این شورا را توصیه وزیر FLNRORD و در نتیجه تاثیر مستقیم در قانون و سیاست است. با توجه به کمبود بودجه برای اجرای هم برای حیات وحش, استراتژی شورا نیز باید به کشف منابع بودجه و بودجه مدل است که می تواند اهرمی برای به حداکثر رساندن منابع در دسترس برای حیات وحش پاسداشت. اگر موفق این وجوه نیز باید اختصاص داده شده به حفاظت از محیط زیست.

با این بودجه این استان دارای رتبه یک آسیب رساندن به خود به روند بهبود حیات وحش پاسداشت. شکارچیان و ماهیگیران تفننی مدت طولانی است که در خط مقدم حفاظت از محیط زیست. نا امید در استان ما پرشور اعضای خود ادامه خواهد داد به کار مشترک با سایر ذینفعان برای حمایت مالی مناسب برای زیستگاه و حیات وحش پاسداشت.

آلن دافی رئیس B. C. Backcountry شکارچیان و ماهیگیران تفننی.


نامه به سردبیر ارسال شود باید به [email protected].

اینجا را کلیک کنید به گزارش تایپی.

وجود دارد بیشتر به این داستان ؟ ما می خواهم برای شنیدن از شما در مورد این و یا هر گونه دیگر داستان شما فکر می کنم ما باید در مورد می دانیم. ایمیل [email protected].

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>