عاکف نمرات هتریک به عنوان J&K بانک thrashes JKPDC توسط 6-1; بالابر عنوان

Jubilant players of JK Bank team posing along with dignitaries and officials after receiving winner's trophy at GGM Science College Hostel ground in Jammu. —Excelsior/Rakesh
خیلی خوشحال بازیکنان JK بانک تیم نما همراه با بزرگان و مقامات پس از دریافت جایزه برنده در GGM علم کالج خوابگاه زمین در جامو. —اکسلسیور/Rakesh

27th, J&K مسابقات قهرمانی فوتبال نتیجه

Excelsior خبرنگار ورزشی

جامو Feb 22: خرمن کوبی بخش جانبی از J&K Power Development Corporation (JKPDC) در یک طرفه اجلاس برخورد با شش گل به یک (6-1) حرفه ای طرف جامو و کشمیر بانک برداشته عنوان جایزه از 27th, J&K فوتبال قهرمانی بود که سازماندهی شده توسط J&K فوتبال (JKFA) در GGM علم کالج خوابگاه زمین در اینجا.
قهرمانی شده بود توسط J&K ورزشی شورای, در حالی که توپ فوتبال شد اسپانسر شده از طرف بردار.
مشاور معاون فرماندار J&K, فاروق خان مهمان رئیس به مناسبت, که در تعامل با بازیکنان هر دو تیم و تست مهارت های فوتبال خود را با لگد زدن به توپ به افتتاح مسابقه نهایی است.
او همراه بود توسط Sarmad حافظ, وزیر امور دفتر خدمات جوانان و ورزش J&K; Dr Saleem-ur-Rehman مدیر کل خدمات جوانان و ورزش; Dr Kati جاوید چودری وزیر J&K ورزشی شورا و Yudhvir Sethi, رهبر ارشد بی جی پی به عنوان مهمان افتخاری.
مهمان رئیس تشویق بازیکنان و توصیه آنها را به بازی با اسپورتینگ روح و همیشه حفظ حرمت ورزش و بازی.
به مناسبت J&K فوتبال (JKFA) توزیع کیت در میان باشگاه های منطقه کنفدراسیون فوتبال (DFAs) از مناطق روستایی است.
قبلا در فینال بازیکنان JK بانک تیم فوق العاده ای نشان داد مهارت های فوتبال و بازی را تحت سلطه از کلمه برو.
عاکف به ثمر رساند درخشان هتریک به ثمر رساند 1st هدف اولیه در 3 دقیقه 2 در تاریخ 14 دقیقه و گل سوم در قرن 19 دقیقه از بازی. سپس وارث مشبک هدف دیگر برای JK بانک تیم در دقیقه 38 قبل از پپ گواردیولا به ثمر رساند به پشت گل در 41 و 63 دقیقه از بازی.
صلاح شفیعی به ثمر رساند و تنها گل JKPDC در 81st دقیقه از بازی. برندگان و نفرات دوم تیم ارائه شد و غنائم و یک کهکشان از فردی جوایز توسط برگزارکنندگان. این مسابقه officiated توسط Muzzafar, Hilal Dheeraj و ریکی.

قبلی مقالهجدید و رسانه های سنتی نیاز به رسیدن به تجارت می گوید Prez

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>