اتیکن دانشجوی نگه به دست کشیدن از شماره 1 اندوور در 2A یک چهارم نهایی

ارشد متوقف 33 عکس از جمله نهایی 24 در سنت توماس آکادمی 3-2 ناراحت از شماره 1 اندوور در کلاس 2A یک چهارم نهایی در ایالتی مینه سوتا مسابقات هاکی شنبه شب 5 مارس در اکسل انرژی مرکز.

“آن را واقعا احساس می کنید (بیش از حد فشار بالا),” Aitken گفت. “ما واقعا خوب دفاع و آنها انجام یک کار بزرگ مسدود کردن عکس و ساخت آن آسان است برای من.”

دانشجوی بهبود به 19-8-2 و برنده 10.

عکس: سنت توماس از آکادمی در مقابل اندوور

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اندوور به ثمر رساند برای اولین بار در Gunnar Thoreson تیم پیشرو 17th هدف و سنت توماس از آکادمی در زمان 37 ثانیه برای پاسخ دیر در این دوره برای اولین بار بر روی یک هدف توسط نوح Rauschenberger. Huskies pounced در Aitken 30 ثانیه به دوره دوم را 2-1 منجر شود اما دانشجویان گره خورده است این بازی دوباره 1:43 بعد از آن Soderling هدف.

هر چهار گل آمد در طول 6:53 و در آن نرخ, هیچ کس نمی خواهد باور Jarod رایت goal – بازی-برنده در 3:55 از دوره دوم – خواهد بود این بازی آخرین.

رایت یک تاریخ به جلو آمد و در یک عجله و wristed یک شات Huskies goaltender خواهد لارسون شانه و به خالص.

اندوور (24-4-1) outshot دانشجوی 15-3 در سومین دوره خسته کننده Huskies در اولین مدرسه دولتی مسابقات بازی.

“ما تا به حال مقدار زیادی از شانس است که می تواند بوده ام جستن به ما که مقید هدف” اندوور مربی علامت Manney گفت.

جمعه خواهد بود St. Thomas فرهنگستان دوم سفر مستقیم به مرحله نیمه نهایی در پنجم آن ظاهر در 2A مسابقات پس از حرکت در یک کلاس.

میلر آگهی بلیک به نیمه matchup با ادن پریری

شماره 2 دانه بلیک آغاز جلسه بعد از ظهر با یک 7-5 برنده شدن در مقابل افرا گراو در طرف دیگر از براکت رهبری جو میلر کلاه ترفند و دو کمک می کند. خواهد Svenddal به ثمر رساند این بازی برنده و کمک در پنج گل.

خرس در زمان 5-3 سرب با 9:10 به سمت چپ در دوره سوم اما افرا گراو یورش برده و با اهداف توسط Tyler Oakley و جاشوا جولیانی 1:16 جدا برای مساوی کردن بازی در 9:47 خوانده شده را علامت.

بلیک در زمان سرب برای خوب وقتی Svenddal هدف 2:14 سمت چپ.

گاوین بهترین گل یک هدف با سه کمک و جک سابر تا به حال دو گل و کمک به خرس (23-6-0).

دانه سوم دشت بهشت (23-5-1) دیدار خواهد کرد بلیک در روز جمعه در اوایل نیمه نهایی پس از یک 4-0 برنده بیش از Lakeville جنوبی به رهبری اکسل Rosenlund 29-ذخیره shutout و بن Steeves’ دو هدف یکی کمک بازی.

عکس: دشت بهشت در مقابل Lakeville جنوبی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>