دهلی نو Feb 6: Cash-strapped هوایی هند است که در حال disinvested توسط دولت اتحاد غرامت برجسته از بیش از 822 تومان کرور روپیه نسبت به VVIP پروازهای چارتر با توجه به آخرین داده های ارائه شده توسط حامل ملی به یک RTI پاسخ.
در آن RTI پاسخ های ارائه شده در روز چهارشنبه به ناخدا Lokesh Batra (retd) که به دنبال به دانستن آخرین اطلاعات در لوایح برجسته هوایی هند گفت: به عنوان حامل در نوامبر 30, 2019, Rs 822 کرور بودند در انتظار نسبت به VVIP پرواز چارتر.
آن همچنین گفت اضافی تومان 9.67 کرور نسبت به عملیات تخلیه و Rs 12.65 کرور به سمت گذر گاه مقامات خارجی نیز در حال بررسی است.
تحت VVIP پرواز چارتر هوایی هند فراهم می کند و هواپیماهای خود را به کشتی– رئیس جمهور معاون رئیس جمهور و نخست وزیر– که صورتحساب پرداخت شده توسط وزارتخانه است.
اگر لوایح برجسته از VVIP پروازهای چارتر نمی شد به اندازه کافی حامل نیز تعلق صورتحساب تومان 526.14 کرور نسبت به بلیط های اعتباری گرفته توسط مقامات دولتی به عنوان در 31 مارس 2019 با توجه به پاسخ.
از Rs 526.14 کرور تومان 236.16 کرور شد انتظار برای بیش از سه سال هوایی هند گفت: در پاسخ آن.
شرکت های هواپیمایی نیز گفت: مشروط تومان 281.82 کرور به عنوان یک حسابداری شارژ در حساب کتاب های “احتمالی غیر بازیابی”.
Batra تا به حال به دنبال “به روز شده (تا تاریخ پاسخ) تکمیل و اطلاعات دقیق (از جمله تاریخ و فاکتورها)” در مجموع در انتظار حق عضویت نسبت به VVIP پرواز چارتر و مقدار بدهکار مختلف مقامات دولتی نسبت به هوایی هند در میان سایر جزئیات.
اطلاعات زیر RTI قانون تعریف شده است که هر رکورد در هر شکل برگزار می شود و یا تحت کنترل مقامات دولتی که به مبله به متقاضی ظرف 30 روز به موضوع معافیت ها بر اساس قانون است.
با توجه به پاسخ ارائه شده توسط حمل و نقل هوایی داخلی وزارت در دسامبر 5, 2019, از دست دادن خالص از Rs 8,556.35 کرور (موقت) گزارش شده است توسط هوایی هند.
روز چهارشنبه وزارت گفت: دلایل زیان گزارش شده توسط هوایی هند شد –بهره بالا بار افزایش رقابت به خصوص از حامل های کم هزینه عوارض جانبی تاثیر نرخ ارز تغییرات به دلیل کاهش ارزش روپیه هند و هزینه های عملیاتی. (PTI)

مقاله قبلیطالع بینی

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de