آق comdrs کشته در Shopian برخورد

Troops at the encounter site at Melhora, Shopian on Wednesday. —Excelsior/Younis Khaliq
نیروهای نظامی در برخورد سایت در Melhora, Shopian در روز چهارشنبه. —اکسلسیور/یونس Khaliq

فیاض بخاری

سرینگر Apr 22 : دو نفر از فرماندهان ارشد انصار Gazwatul عقبی (آق) در میان چهار شبه نظامیان از ساز و برگ کشته در یک درگیری مسلحانه با نیروهای امنیتی در Melhora روستای جنوب کشمیر را Shopian منطقه امروز.
اینجا را کلیک کنید به تماشای فیلم
یک تیم مشترک از ارتش را 55 RR پلیس و CRPF محاصره کرد Melhora شب گذشته پس از ورودی مورد حضور یک گروه از شبه نظامیان در این روستا است.
در طول جستجوهای پنهان شدن شبه نظامیان از کار اخراج بر نیروهای امنیتی بود که انتقام تحریک برخورد.
شبه نظامیان تلاش برای شکستن کمربند در میان تبادل آتش; با این حال تیم مشترک درگیر و آنها را در تیراندازی. به متناوب تبادل آتش ادامه داد: در طول شب اما شدید و تبادل آتش صورت گرفت امروز صبح. تمام شورشی طالب کشته در برخورد.
بازرس کل پلیس (IGP) Vijay Kumar گفت: Excelsior که آنها بازیافت اجساد چهار شبه نظامیان ناشناس شکل برخورد سایت.
“ما گرفته اند نمونه DNA از چهار ناشناس کشته شدهاند. ما در حال انجام کفن و دفن در حضور قاضی. کسانی که ادعا می کنند بدن بعد خود را در نمونه DNA گرفته شد البته بیشتر از عمل” او گفت:.
اجساد شبه نظامیان کشته شدند, منتقل شده از Shopian به پلیس کنترل اتاق سرینگر که در آن از بدن خواهد شد گرفته شده برای دفن.
یک مورد تحت صنوبر شماره 28/2020 در بخش 307, 7/27 IA عمل و 16, 19, 23, 38 اولف فعالیت های عمل شده است ثبت شده در ارتباط با برخورد در ایستگاه پلیس Zainapora.
منابع گفت که شبه نظامیان بودند فراتر از به رسمیت شناختن به عنوان بدن خود مواجه بودند اصابت گلوله های متعدد. آنها را شناسایی کرده اند که شبه نظامیان به عنوان طارق Bhat نام مستعار لقمان بهایی, ناحیه, فرمانده Shopian از ایجاد کرد Khasipora در منطقه Shopian. او یک پلیس سابق پیوست و تا به حال اجازه دهید. بعد به او پیوست و انصار Gazwatul عقبی.
دوم یکی از شناخته شده نظیر بشارت شاه نام مستعار اسامه بهایی, ناحیه, فرمانده پولوما از ایجاد کرد Nikloora بستر در منطقه پولوما. او همچنین سابق اجازه عضو بود اما بعد پیوست انصار Gazwatul عقبی.
یک سوم شناخته شده است به عنوان Wakeel Dar نام مستعار Asim داداش.او نیز متعلق به Nikloora بستر در منطقه پولوما و همراه بود با آق.
یک چهارم شناخته شده است به عنوان عزیر Bhair نام مستعار قاسم بهایی که متعلق به Baramulla شهر در شمال کشمیر. او متعلق به حزب بود اما بعد پیوست آق.

مقاله قبلیPrez اشاره به فرمان بر سلامت کارگران

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>