مهاجم آزمایش کلیدی برای مبارزه با نبرد در برابر COVID-19: Manmohan Singh

دهلی نو: نخست وزیر مانموهان سینگ در روز یکشنبه گفت که بدون مهاجم امکانات تست و هند نمی تواند غلبه بر چالش های مطرح شده توسط COVID-19.
تست و ردیابی است که کلیدی برای مبارزه با تهدید به او گفت: در یک ویدئو منتشر شده توسط کنگره است.
“مشکلات وجود دارد با توجه به ناکافی بودن امکانات تست و بدون تهاجمی تر امکانات تست ما در حال رفتن به تسخیر این تهدید” مانموهان سینگ گفت.
کنگره مشترک افکار و اندیشه های رهبران مختلف در این ویدئو به حل و فصل بحران کنونی مربوط به بیماری همه گیر کوروناویروس و مستند. رهبران اعضای یک گروه مشورتی به ریاست سینگ و تدوین این نمایش در مسائل مختلف.
آنها همچنین تاکید کرد در موضوع علوم انسانی حفاظت و امنیت مالی برای رانندگی در این رویکرد به برخورد با کارگران مهاجر.
کنگره رهبر راهول گاندی و گفت: باید یک چارچوب گسترده برای حفاظت از مهاجران.
“ما باید اصرار دارند که مهاجران هستند محافظت می شود. اما ما نیز باید اذعان کرد که دولت در واقع رفتن به مسئول رانندگی این چیز. دولت های ایالتی متفاوت ممکن است انتخاب روش های مختلف برای حل این مشکل” او گفت:.
گاندی گفت: “ما مهاجر استراتژی باید شامل حمایت می کند. این ایده که شما می توانید بگویید مهاجر که در آن است مشکل است که به مرکزی. جنبش مهاجر بستگی دارد باید در این دو کشور است و آنها باید یک مکالمه است.”
“تست و ردیابی کلیدی برای مبارزه با COVID19. اومانیسم حفاظت و امنیت مالی باید درایو رویکرد ما به برخورد با کارگران مهاجر. این تنها راه پیش رو” کنگره گفت: در حالی که به اشتراک گذاری ویدئو.
وزیر دارایی سابق P چیدمبرم پیشنهاد کرد که باید آن را به دولت از آن مهاجر در اصل در آمد برای پیدا کردن راه هایی برای بازگشت مهاجران از کشورهای دیگر.
“اما بخش عمده ای را به باقی می ماند جایی که آنها هستند. آنها باید بلافاصله داده می شود نقد و دانه” او اشاره کرد.
کنگره دبیر K C Venugopal گفت: “دولت شکست در این نبرد و ما باید به اعمال فشار بر دولت برای مردم کشور است.”
کنگره رئیس سخنگوی Randeep Surjewala گفت: دولت اقدام مالی طرح 1 نیست واقعا کار می کرد و “دولت نیاز به گام تا”.
یکی دیگر از کنگره رهبر Jairam رامش به دنبال پوسته پوسته شدن امکانات تست و اشاره کرد که این کشور تا به حال از این ظرفیت به سه برابر مقدار تست. برای رسیدن به یک سطح آستانه پوشش یک درصد از جمعیت “ما باید برای انجام کاری مانند 10 میلیون از آزمون” او گفت:.
سخنگوی حزب Manish Tewari گفت آن است که وقت را بر کنگره به درخواست جمعی ذهن ما و نشان می دهد یک برنامه هوشمند برای چگونه ما در گذار از این مستند با توجه به همه این مسائل ناشی از آن به خصوص موضوع اقتصادی است.
کنگره همچنین گفت که معتقد است در گفت و گو و بحث و گفتگو به عنوان راه خود را به پیدا کردن راه حل. (سازمان)

مقاله قبلیتمرکز باید بر روی اطلاعات صحیح درمان مناسب برای جلوگیری از COVID-19 گسترش: Priyanka

پیشرو روزانه از Jammu and Kashmir , هند

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>