در برابر پس زمینه از چالش های مربوط به coronavirus فشار بر وایکینگها’ ریک Spielman به کیفیت پیش نویس

با توجه به کروناویروس همه گیر وجود خواهد داشت چالش برای هر تیم در مارس 23-25 پیش نویس NFL. اما استدلال می کنند که وجود دارد ممکن است بیشتر از تاثیر بر وایکینگ ها از بسیاری از تیم های.

با حقوق و دستمزد کلاه-به چالش تیم از دست داشتن بسیاری از بازیکنان کلیدی پس رایگان آژانس رو در جریان است که باعث افزایش فشار بر مدیر کل ریک Spielman و وایکینگ ها برای پیدا کردن بچه ها که تا پایان کمک بلافاصله.

مینه سوتا را دو میدارد در دور اول و 12 به طور کلی. که روابط جدید انگلستان برای دومین-ترین انتخاب در پیش نویس انتهایی تنها میامی که دارای 14. آیا داشتن بسیاری از تراکم باعث افزایش فشار بر وایکینگ ها یا به آنها فضای بیشتری به برخی نتواند باقی مانده است دیده می شود.

“آنها در حال رفتن به مجبور به گرفتن حداقل سه rookies در این پیش نویس کلاس که واقعا باید به تاثیر, اگر شما در حال رفتن به ماندن در همان مسیر است که شما شده اند در, است که به postseason برنده بخش و به طور بالقوه رفتن به سوپر باول” گفت: جزایر justine musk یک تحلیلگر برای طرفدار فوتبال تمرکز و SiriusXM Radio NFL و سابق مینه سوتا ایمنی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

وایکینگ ها آمده اند تا بسیار بزرگ در پیش نویس قبل از تحت Spielman که مهمترین آنها در سال 2015. آنها cornerback Trae Waynes در دور اول linebacker اریک Kendricks در دوم دفاعی پایان دانیل شکارچی در سوم و گیرنده گسترده Stefon Diggs پنجم. در حالی که Waynes را ندارد فوری تاثیر سه تن دیگر را انجام داد.

اما پس از آن وجود دارد 2016 پیش نویس زمانی که وایکینگ ها نمی انتخاب هر یک از بازیکنان که می خواهد تبدیل به طور منظم شروع. اگر رایگان-عامل رزرو linebacker Kentrell برادران می کند پایان ندارد تا دوباره امضای هشت بازیکنان از draft خواهد رفت از مینه سوتا است.

که پیش نویس برجسته گیرنده گسترده Laquon Treadwell گرفته شده شماره 23 در دور اول تبدیل شدن به یک عظیم مجسمه نیم تنه. وایکینگ ها نیز در زمان گیرنده Moritz Bohringer در دور پنجم و او هرگز به طور منظم در یک فصل بازی برای هر تیم.

که پیش نویس تا به حال در عمق گیرنده اما سه بازیکن گرفته شده در موقعیت که در دور اول شد رکود (شماره 15 کوری Coleman, شماره 22 جاش Doctson و Treadwell). شماره 21 خواهد فولر خوب معلوم برای هوستون. بهترین گیرنده تا کنون انتخاب شده در سال 2016 پیش نویس بود نیواورلئان’ مایکل توماس که ششم بود یکی گرفته شده که در آن موقعیت رفتن شماره 47 در دور دوم.

ماه آینده پیش نویس در نظر گرفته شده است بسیار عمیق و گسترده ای در گیرنده. اما وایکینگ ها که معامله Stefon Diggs به بوفالو روبرو خواهد شد مقدار زیادی از فشار به زمین کسی است که باعث می شود قابل اجراست. بیش از احتمال زیاد آنها را انتخاب چندین گیرنده.

این Diggs تجارت آورده متعدد پیش نویس میدارد از جمله شماره 22 در دور اول. وایکینگ ها می توانید استفاده کنید که انتخاب و یا شماره 25 انتخاب در دور اول در یک گیرنده.

“آنها اجازه Diggs رفتن و در حال حاضر آنها را به چوب فرود” justine musk گفت. “وجود دارد برخی از گیرنده های فوق العاده در این پیش نویس است.”

ESPN پیش نویس تحلیلگر مل Kiper جونیور وجود دارد گفت: “30 تا 35 رسیور با دوم یا سوم دور نمرات.” به دلیل وجود چنین عمق در موقعیت Kiper گفت: “این همیشه یک امکان” وایکینگ ها را ممکن است یک گیرنده در دور اول و به جای رفتن با بازیکنان در موقعیت های که لازم نیست به اندازه عمق.

بسیاری از ناظران بر این باورند سه موقعیت گروه ها بیشتر برای بازی در مینه سوتا را در دور اول میدارد: شبکه گیرنده cornerback و پایان دفاعی. وایکینگ ها نیز نیاز به کمک در خط حمله و آن را ممکن است آنها می تواند نشانی که در دور اول. اما همزمان با دور اول نمرات آنها واقعا می تواند رفته شماره 22 و این امر می تواند تعجب اگر آنها در زمان یک نگهبان در دور اول.

وایکینگها که تا به حال 12 نفر از بازیکنان سال گذشته تیم ترک در ماه مارس از جمله شش استارت. استارت رفته شامل Diggs, گارد جاش کلاین (منتشر شد) پایان دفاعی Everson Griffen (free agent) و بینی و مقابله با Linval یوسف (منتشر شد) و, cornerbacks خاویر رودز (منتشر شد) و Waynes (free agent). همچنین رفته توجه داشته باشید در حال پایان دفاعی Stephen Weatherly (free agent) و cornerback Mackensie الکساندر که خود اصلی nickelback.

مینه سوتا به ارمغان آورده است فقط در چهار خارج نمایندگی رایگان. در میان آنها مایکل پیرس را گام برای یوسف در بینی و مقابله با گیرنده گسترده Tajae شارپ و دفاعی پایان آنتونی Zettel می تواند چالش برای شروع است.

وایکینگها که حدود 12 میلیون نفر از کلاه و مورد نیاز 4.5 میلیون دلار که به امضای خود پیش نویس میدارد. آنها هنوز هم می تواند زمین تاثیر cornerback در رایگان آژانس اما بسیاری از آنها کلید های باقی مانده offseason فهرست اضافه خواهد شد در پیش نویس است.

در برابر پس زمینه از تمام بازیکنان که باید رفتگان وایکینگ ها امضا کارفرمایی کرک عموزاده به دو سال $66 میلیون دلار تمدید قرارداد او را از طریق 2022 در فصل. آنها قادر به رها کردن عموزاده’ کلاه تعدادی از 31 میلیون دلار به 21 میلیون دلار برای سال 2020 اما او در این کتاب برای کلاه تعداد 31 میلیون دلار در سال 2021 و 45 میلیون دلار در سال 2022.

به عبارت دیگر وایکینگ ها در حال تلاش برای بازسازی در حالی که در همان زمان باقی مانده رقابتی است.

“این همیشه یک گزاره دشوار اما من فکر نمی کنم وایکینگ ها باید از هر گونه انتخاب” گفت: چارلز دیویس یک بازی روباه و NFL Network پیش نویس تحلیلگر. “آنها دوباره امضا کرک عموزاده به یک دلیل. او قرار بود به آنها را به سوپر باول در آغاز و در حال حاضر آنها را بدست و مجبور به تغییر برخی از قطعات.”

عموزاده در ابتدا امضا سه سال مبلغ 84 میلیون دلار قرارداد در سال 2018 یک سال پس از وایکینگ ها ساخته شده NFC قهرمانی بازی. آنها موفق به کسب یک postseason اسکله در سال 2018 بود اما با رفتن 10-6 فصل گذشته و برنده بازی حذفی به عنوان یک وحشی-کارت تیم.

“(عموزاده) هنوز هم می کردم که مرد و شما هنوز هم ساخت و ساز در اطراف او,” دیویس گفت:. “من فکر می کنم آنها هنوز هم یک تیم بسیار خوب است. وجود دارد بدون هیچ دلیل که آنها نمی توانند رقابت (به پلی آف) دوباره. من فکر می کنم طرف توهین آمیز از توپ است که هنوز هم اساسا همان است که در سال گذشته اگر چه شما لازم نیست که Diggs. اما دفاعی که شده است خود را نان و کره و برخی از قطعات است که باید پر شود.”

یکی در پایان دفاعی. Ifeadi Odenigbo که تا به حال هفت کیسه فصل گذشته است که یک نامزد به جای Griffen به عنوان Zettel که تا به حال 6 1/2 کیسه به عنوان یک نویسنده برای دیترویت در سال 2017. اگر وایکینگ ها به دنبال یک پتانسیل شروع دفاعی در پایان پیش نویس آنها ممکن است بخواهید به استفاده از انتخاب در دور اول در یک.

آن را یک پیش نویس برای لبه rushers. ایالت اوهایو را تعقیب جوان خواهد بود و یکی از چند میدارد و LSU K’Lavon Chaisson به احتمال زیاد نیز خواهد بود رفته No. 22. نامزدها در شماره 22 یا شماره 25 می تواند Penn State را Yetur ناخالص-Matos یا آیووا A. J. Epenesa.

در cornerback وجود دارد که عمق بیشتری در پیش نویس است. Ohio State جف Okudah خواهد بود بلند رفته که وایکینگ ها انتخاب کنید و بنابراین باید فلوریدا C. J. Henderson. اما فرصت هنوز هم در اطراف در دور اول می تواند Clemson را A. J. ترل LSU را Kristian Fulton و ایالتی اوهایو را دیمون Arnette.

اما آنچه در مورد آلاباما cornerback Trevon Diggs برادر گیرنده که ناراضی بود و می خواست از مینه سوتا قبل از اینکه مسلم خود می خواهید ؟ او می رود به انتخاب در این محدوده که در آن Vikings انتخاب در دور اول.

“به احتمال زیاد مینه سوتا در حال رفتن به رفتن” من فکر نمی کنم ما در حال رفتن به انجام این کار است,’, ” دیویس گفت:. “بیش از احتمال زیاد او را تحت نظر مینه سوتا.”

اگر وایکینگ ها می خواهند به جای Stefon Diggs با دور اول انتخاب آنها باید برخی از گزینه های جذاب. سه گیرنده — آلاباما جری Jeudy اوکلاهما را CeeDee بره و آلاباما هنری Ruggs III — همچنین باید از بین رفته اند. اما گیرنده که می تواند در دسترس عبارتند از: Clemson توپ را روی گوه هیگینز LSU جاستین جفرسون و جورج واشنگتن را Denzel میمس.

صرف نظر از اینکه وایکینگ ها را به یک گیرنده در دور اول آنها می تواند صدای بوقلمون در اوردن تا در دور بعد. آنها را به یک انتخاب در دور دوم دو سوم یک چهارم یک پنجم دو در ششم و سه در هفتم است.

مینه سوتا را تایلر جانسون باید در میان بسیاری از استعداد گیرنده های موجود پس از دور اول.

“آنها در حال رفتن به برخی از پنجم-دور گیرنده از این گروه” Kiper گفت: از حدود سه ده رسیور با دوم یا سوم دور نمرات. “و شما در حال رفتن برای دیدن برخی از بازیکنان واقعا خوب قطره به نقطه که در آن شما هرگز فکر نمی کردم ممکن بود.”

صحبت از دور پنجم است که وایکینگ ها رو Stefon Diggs در سال 2015. او یک نویسنده به عنوان یک تازه کار و به پایان رسید تا بودن یک قطعه کلیدی در شاید بهترین مینه سوتا کلاس Spielman تا به حال پس نظارت خود را در اولین پیش نویس در سال 2007.

در حال حاضر Spielman, با وجود چالش هایی در طول coronavirus همه گیر خواهد بود به دنبال تکرار 2015 پیش نویس است. او قطعا نمی خواهید تکرار 2016 شاید بدترین پیش نویس او بوده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>