پس از گذراندن دو ماه در جاده ها با توجه به coronavirus برایان Idalski تیم برنده WHL عنوان

او در میان اولین فصل مربیگری Kunlun ستاره سرخ Vanke اشعه های مبتنی بر تیم در تیم هاکی لیگ WHL.

که زمانی که او برای اولین بار شنیده ام از کروناویروس که فراگیر از طریق ووهان چین.

“در ابتدا آن را مانند ‘هی وجود دارد این ویروس نگران نباشید بیش از حد در مورد آن را یک زن و شوهر استان دور. این یک معامله بزرگ نیست, اما آن را خارج وجود دارد بنابراین نمی وحشت'” Idalski گفت. “چند روز بعد از آن بود که” ما در حال رفتن به ترک یک هفته زودتر به روسیه (برای آینده سفر جاده).’ سپس آن را مانند ” ما در حال ترک در دو روز. مسائل خود را.'”

به KRS Vanke اشعه خود را بسته بندی شده دنده و صرف نهایی دو ماه از این فصل در جاده ها در روسیه است. چند بازیکن بودند که در طول تعطیلات سال نو چینی و دوباره روت بازگشت پرواز به سنت پترزبورگ که در خدمت به عنوان این تیم را تغییر صفحه اصلی.

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

آنها همچنین زمان صرف شده در Dmitrov و اوفا. چهار عرصه های مختلف شد خود را به طور پیش فرض “صفحه اصلی” rinks.

در عین حال با وجود این دیوانگی Idalski تیم های سابق خود UND بازیکنان Rebekah Kolstad امی Menke و تیلور فلاهرتی و دستیار حداکثر Markowitz, رونق است.

این Vanke اشعه به پایان رسید دوم در طول فصل به طور منظم و سپس جاروب هر دو از آن سری حذفی را به نفع خود WHL عنوان. آنها مسجل قهرمانی این هفته, ضرب و شتم, بازگشت به عقب قهرمان Agidel (Ufa) 4-2 به رفت و برگشت بهترین-از-پنج سری. این Vanke اشعه شد اولین تیم خارجی برای همیشه برنده WHL عنوان.

“این خیلی سورئال” گفت: Idalski بود که نام لیگ برتر مربی. “فقط تجربه بودن در چین و سپس هزینه 50 روز در جاده (در نیمه اول فصل) که در پکن حدود سه هفته این ویروس هزینه تقریبا دو ماه دیگر در روسیه پایین کشش و برنده شدن در این عنوان است.”

با وجود از دست دادن سه نفر از چهار به طور منظم فصل جلسات در برابر به طور منظم فصل قهرمان Agidel این Vanke اشعه برنده تمام سه بازی در فینال. Menke تا به حال یک هدف و کمک در حالی که سابق بوستون کالج ستاره الکس نجار بود به نام MVP.

“ما تا به حال یک تیم” Idalski گفت. “آنها بسیار قدیمی. ما انداخت بسیاری از چیزهای مختلف در آنها در پایان به آماده شدن برای اوفا. آنها اعدام شده همه چیز. ما تغییر forecheck ما تغییر مجازات کشتن و ما تغییر قدرت بازی در عرض یک هفته به استفاده از برخی از چیزهایی که ما فکر می کردیم و به (Agidel) متفاوت به نظر می رسد. بچه ها عالی بودند.”

برنده شدن با دشمنان قدیمی

Idalski لذت برنده شدن در یک عنوان با Kolstad, Menke و فلاهرتی که او را به UND به عنوان بازیکن. آنها همه اعضای برنامه زمانی که آن را حذف شد در سال 2017 با توجه به کاهش بودجه.

Menke ارشد. Kolstad انتقال به زادگاه خود در تیم مینه سوتا امور خارجه-منکیتو و فلاهرتی رفت و به ورمونت.

“این بدیهی است که ویژه” Idalski گفت: برنده شدن در یک عنوان با آنها. “وجود دارد یک پیوند با کسانی که بچه ها با همه چیز ما از طریق رفت و با UND برنامه مربیگری آنها را در UND و سپس آنها را به آینده همراه برای این سوار.”

Idalski گفت: آن را فقط به عنوان خاص به پیوستن به نیروهای با برخی از دشمنان.

نزدیک ترین UND رو به یک NCAA ملی قهرمانی با Idalski در راس بود که در سال 2013. که در سال UND را از دست داده به مینه سوتا 3-2 در سه گانه اضافه کاری در NCAA یک چهارم نهایی. Gophers رفت 41-0 که سال و برنده مسابقات قهرمانی ملی.

در این بازی مینه سوتا بالا defenseman بود مگان Bozek و آن ستاره دروازه بان بود نورا Raty بود که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان یکی از دو netminders در جهان است. Raty ساخته شده 50 موجب صرفه جویی در است که سه گانه-اضافه کاری بازی.

هفت سال پس از Raty و Bozek نگه داشته و یک قهرمانی از Idalski دست هر دو پیوست را Vanke اشعه تیم و کمک به او برنده مسابقات قهرمانی.

“این نیز واقعا خاص به آنها را با توجه به چه مقدار احترام شما تا به حال برای آن دسته از بازیکنان و آنچه که آنها در مینه سوتا” Idalski گفت. “قادر به مربی آنها کلودیا کپلر از ایالت اوهایو و ویسکانسین و داشتن برخی از کسانی که WCHA بچه ها من با آن آشنا عالی بود. آن را واقعا سرگرم کننده بود به مربی آنها و کار با این بچه ها بعد از همه آن سالها رقابت در برابر آنها را در WCHA.”

Idalski که مربی Vanke اشعه دوباره فصل آینده اعتبار این تیم مالکیت برای سرعت حرکت کل برنامه — از جمله آن تیم مردان و تیم سوم — به روسیه پس از شیوع کروناویروس با وجود هزینه اضافی.

“(مالکیت) است و یکی از دلایل من خوب بود با در نظر گرفتن کار” Idalski گفت. “این نزدیکترین چیز به داکوتای شمالی با توجه به منابع و مایل به خوب از هر چیزی من تا به حال برای مصاحبه. من به دنبال جایی برای رفتن است که آن را انجام حق. که KRS.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>