پس از KROQ خروج کوین رایدر می گوید Adam Carolla, ‘من فقط از دست ذهن من’

کمتر از یک هفته بعد از تمام کوین در صبح با Allie & Jensen تیم بود اجازه رفتن توسط KROQ 106.7 و شرکت مادر آن Entercom شرکت میزبان کوین رایدر پیوست سابق شرکت کارگران Adam Carolla و جیمی کیمل در روز دوشنبه قسمت از “Adam Carolla نشان می دهد.”

در حالی که بخش عمده ای از این نمایش بود Carolla و کیمل صحبت کردن در مورد روزهای اولیه خود را در KROQ و آنچه در آن بود به دیدار رایدر و سابق خود شرکت میزبان ژن “باقلا” باکستر که گروگان ایستگاه کوین و باقلا نمایش برای نزدیک به سه دهه رایدر نیز قادر به توضیح بیشتر وضعیت خود را.

در سهشنبه, مارس 17 در میان کسب و کار آغاز به بیشتر شدت عمل اجتماعی فاصله با توجه به coronavirus رایدر گفت که او به نام ایستگاه به انجام این نشان می دهد همراه با جاناتان “Beer Mug” Kantrowe. این جفت ارز را نشان می دهد رایدر گفت: او به خانه رفت و با دریافت یک تماس تلفنی از رئیس خود را معاون ارشد رئیس جمهور از برنامه نویسی و به تازگی نام تجاری مدیر مایک کاپلان.

“آنها نامیده می شود و گفت: ” آه هی راه شما در حال اخراج'” رایدر گفت: در “Adam Carolla نشان می دهد.”

رایدر گفت: ایستگاه او را گزینه در آینده به می گویند او خداحافظی در چهار شنبه, مارس 18 و در آن زمان او گفت که او تصمیم گرفت او فقط می خواهم خداحافظی و رفتن بی سر و صدا تر. اما در عصر روز سه شنبه گفت او از آن نبود فقط او بود که اجازه رفتن از آن بود که کل تیم خود را.

“سه شنبه شب متوجه شدم آنها از کار اخراج شده بود همه از جمله بخش تایمر و هر کس دیگری و من فقط دیوانه رفت … من از دست ذهن من,” او گفت:.

رایدر رفت و در هوا صبح امروز (یکشنبه) و نه عقب نگه دارید. او تحویل قلبی و یا به عنوان Carolla قرار داده و آن را یک “فصیح” وداع است که شامل برخی از کلمات آتشین برای ایستگاه.

کیمل یادآوری شنوندگان که باکستر که در سمت چپ ایستگاه پس از نزدیک به 30 سال در ماه نوامبر به حرکت به انگلیس “ویژه نشان می دهد و شما هیچ چیز” او گفت: به رایدر.

“جیمی که درست نیست; من یک تماس تلفنی” رایدر شوخی.

در تمام جدیت رایدر گفت که او بیشتر ناراحت که بقیه خدمه از دست شغل خود را از او برای خودش بود.

“من ساخته شده, صلح, با, آن, اما آنچه در مورد افرادی که ساعت به ساعت و آنها تا به حال هیچ دلیلی برای آتش آنها,” او گفت:. “این هیچ حس به من و این زمانی است که من کردم کاملا عصبانی است. نگاه من ساخته شده یک مقدار مناسب و معقول از پول و من تا به حال یک زندگی خوب, من هستم نه من هستم نگران اما کسانی که مردم به معنای واقعی کلمه در سنجش خود را بدون هیچ دلیلی و من نمی که.”

رایدر همچنین در ادامه به توضیح بیشتر خود را صدای جیر جیر در مورد همراهی از ایستگاه های رادیویی توسط سه نفر از ماموران امنیتی زیر را در هوا خداحافظ.

“آنها به دنبال من به درب,” او گفت:. “من گفت:” شما به معنای واقعی کلمه باید به تماشای نزدیک درب پشت من؟’ در یک راه عجیب و غریب است که واقعا یک راه مناسب برای زندگی حرفه ای من در KROQ به پایان است.”

کیمل خواسته رایدر اگر او تا به حال شده است در تماس با سابق خود شرکت میزبان باکستر و رایدر گفت: آنها شده بود و پیام کوتاه. رایدر را تایید می کنند که او هیچ برنامه ای برای حرکت به لندن برای پس گرفتن کوین و لوبیا نشان می دهد سحر و جادو با باکستر اما او کاملا مطمئن نیست چه حرکت بعدی او خواهد بود.

“بسیاری از مردم درخواست شده است که” او گفت:. “منظورم این است که من فقط از کار اخراج شدند. راستش بعد از 31 سال من واقعا نمی دانم. من برخی از ایده از برخی از چیزهایی که من می خواهم را امتحان کنید, اما من احساس می کنم مثل من مدیون خودم من نمی دانم یک زن و شوهر از هفته به نشستن در اطراف و هر چیزی را انجام دهید و مرتب از کشف کردن آنچه که من می خواهم به انجام است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>