شرایط ساخته شده آن را تقریبا غیر ممکن است به استفاده از یخ ماهیگیری خانه و تقریبا تعطیل این منطقه زمستان فصل ماهیگیری.

دریاچه Winnibigoshish — یکی از مینه سوتا برتر انواع مختلف اردک ماهی شیلات — به نظر می رسید به بدترین آن.

دریاچه است که معمولا تحت پوشش در ماهیگیری یخ خانه ها در این زمان از سال های اخیر صبح ریک Leonhardt squinted کردن کامیون خود را پنجره در تقریبا خالی گستره باد برف.

“خوش آمدید” او گفت: “ما به زمین های بایر منجمد.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

Leonhardt و همسرش کیم بالا خود بانک ها رفت و آمد مکرر در ساحل جنوبی Winnibigoshish. ترین سال او بلوس حداقل 20 مایل از جاده یخ و هزینه های صدها نفر از ماهیگیران تفننی یک هزینه دسترسی به پارک خود را به خانه های یخ. برای 10 هفته او را سرپرست از آنچه به طور معمول کوچک یخ خانه شهر است.

در این سال وجود دارد فقط چند ده خانه های یخ. خود جاده است که تنها 3 کیلومتر و در هر اینچ از آن سخت بود به دست آورد.

یخ است که یک سوم آن ضخامت طبیعی. ریک مجبور به استفاده از یک سبک وزن دب اکبر که شکست در تمام دوغاب و برف. او جامعی محور جلو شش بار.

او یخ جاده باز در اواخر هفته گذشته وجود دارد تنها دو تعطیلات آخر هفته به سمت چپ از انواع مختلف اردک فصل است. او گفت: بسیاری از ماهیگیران تفننی در حال حاضر با توجه به بالا در وینی — گرفته شده خانه های خود را به بهتر از یخ بر روی دریاچه جنگل یا شیطان دریاچه در داکوتای شمالی.

Rick Leonhardt usually plows 20 miles of ice road for High Banks Resort on the south shore of Lake Winnibigoshish. This year he could only plow three miles because the ice was thin and covered in slush.John Enger | MPR News

ریک Leonhardt معمولا بلوس 20 مایل از جاده یخ برای بانک ها رفت و آمد مکرر در ساحل جنوبی دریاچه Winnibigoshish. در این سال او تنها می تواند گاوآهن سه مایل از آنجا که یخ های نازک و پوشش داده شده در دوغاب پر.جان انگار | MPR اخبار

“برخی از مردم در شهرستانها ممکن است در این نگاه و فکر می کنم” انسان آن را فقط زیبا ، این همه باز برف بدون مردم,’,” او گفت:. “من در آن نگاه کنید و ببینید من جهنم یخ زده ، من پول همه ما در حال از دست دادن است.”

این Leonhardts تماس در این فصل طبیعی, فاجعه, و آنها می گویند دولت باید به کمک صنعت گردشگری از طریق آن دریافت کنید. کیم جمع آوری یک گروه از 40 صاحبان کسب و کار در اواخر ماه گذشته به التماس قانونگذاران برای امداد رسانی کمک های مالی.

رفت و آمد مکرر صاحبان تنها کسانی نیستند که صدمه زدن به او گفت.

محلی port-a-اسان تامین کننده پایین است 30 درصد این زمستان — از آنجا که بسیاری از ماهیگیری یخ جشنواره لغو شده است. طعمه مغازه در حال ساخت و فروش. حتی یک محلی تعمیر تایر فروشگاه دیده است یک شیب در کسب و کار به دلیل یخ خانه چرخ نمی توانید سوراخ اگر آنها هرگز ترک حیاط.

همه آنها نیاز به کمک به او گفت: فقط به پول به اندازه کافی برای باز کردن درهای خود را در بهار.

“اگر این سیل مردم فرض کنیم دولت کمک خواهد کرد,” او گفت:. “این بود که به عنوان بد به عنوان یک سیل برای ما است.”

Kim Leonhardt runs High Banks Resort on the south shore of Lake Winnibigoshish. The ice conditions this year are so bad she said they've lost half their winter business. John Enger | MPR News

کیم Leonhardt بالا اجرا می شود بانک ها رفت و آمد مکرر در ساحل جنوبی دریاچه Winnibigoshish. یخ شرایط در این سال ها خیلی بد او گفت که آنها از دست داده ایم نیمه زمستان خود را کسب و کار. جان انگار | MPR اخبار

قانونگذاران گوش کرده اند. دولت ایالت جاستین Eichorn R-Grand Rapids و تشکر. جان Persell DFL-بمیجی معرفی یک لایحه در این جلسه ایجاد یک وام کم بهره برنامه برای تحت تاثیر قرار کسب و کار.

Persell گفت: او به پایان پیش نویس این لایحه برخی از زمان در این هفته. او به امید کنار چند میلیون دلار برای کمک به حدود 100 کسب و کار در سراسر پنج Minnesota شهرستان که در آن شرایط یخ شد بدترین — از Beltrami County به St. Louis County است.

این یک بودجه سال پس گفت آن را پشتیبانی قوی به تصویب این لایحه و او ممکن است مجبور به تغییر برخی از ذهن است. دولت اغلب کمک می کند تا کشاورزان در طول سیل و یا خشکسالی اما بودجه تفریحی در طول یک سال بد ممکن است به نظر می رسد بیهوده و بیمعنی به برخی از. Persell نمی فکر می کنم آن است.

“آخرین باری که من چک گردشگری بود که از 14 میلیارد دلار صنعت در مینه سوتا,” او گفت:. “ما باید برای محافظت از آن.”

او با اشاره به این که این اتفاق افتاده است قبل از. استراحتگاه در Mille Lacs دریاچه دولت را دریافت بهره پایین وام های چند سال پیش آنها را از طریق یک بد فصل است. او پایگاه خود قانون در این برنامه است.

صاحبان کسب و کار خواهد شد که برای اثبات آنها از دست داده و حداقل 10 درصد از درآمد خود را به منظور واجد شرایط که دشوار خواهد بود در پنج منطقه شهرستان.

در حالت عادی سال Leonhardts را به عنوان پول زیادی در 10 هفته انواع مختلف اردک ماهی ماهیگیری یخ فصل به عنوان آنها را در پنج ماه از تابستان کسب و کار. کیم برآورد آنها از دست داده ایم $150,000 تا کنون در این زمستان.

لایحه چارلتون اجرا می شود Geiger به مسیرهای پایان رفت و آمد مکرر در زه دریاچه چند مایلی شرق دریاچه Winnibigoshish. او قادر به شخم زدن خود را در جاده یخ در همه. فصل زمستان بود و در کل از دست دادن است که او قرار می دهد $75,000 در سوراخ. او گفت که او نیاز به یک وام دولت فقط برای باز کردن این تابستان.

“من نیاز به $25,000 فقط برای باز کردن درب,” او گفت:. “اما من می خواهم $100,000 اگر من می تواند آن را دریافت کند.”

در نزدیکی زالو دریاچه طعمه صاحب مغازه جک شرایور گفت که او نیاز به $10,000 او ندارد و فقط به سهام minnows در بهار.

حتی اگر بودجه می آید از طریق آن ممکن است به عنوان مفید به عنوان در ابتدا امیدوار بودند.

مگر اینکه فرماندار اعلام رسمی اضطراری پول نمی خواهد آمد تا زمانی که به خوبی به فصل تابستان Persell گفت: ماه پس از آن بیشتر مورد نیاز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de