پس از تشکیل پرونده مهلت تنها سفت رقابت سیاسی در گرند فرک است برای شهردار صندلی

دانشگاه داکوتای شمالی استاد گفت که او امیدوار است برای اجرای یک صندلی در گرند فرک پارک منطقه مدیره از کمیسیون. اما او تنها به جمع آوری حدود 150 از 300 امضا او نیاز به فایل با کارکنان در چنگال بزرگ شهر در سالن برای دریافت بر روی برگه های رای در ماه ژوئن امسال و در حالی که یک رمان coronavirus گسترش در سراسر کشور و منطقه تصمیم به درخواست مردم در شخص باقی مانده.

“من فقط فکر نمی کنم این مسئول بود برای من برای انجام این کار” گفت: ولنتاین.

او همچنین نگران است که کسی او را صدا برای گفتن به عنوان یک چنگال بزرگ کسب و کار به جمع آوری امضا یک حرکت است که به لحاظ نظری می تواند یک خطر سلامت.

“و آنها می تواند حق,” او گفت:. “من نمی خواهد که تا به حال زیادی برای گفتن در دفاع کنم.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

مهلت نامزدها برای شهردار پارک مدیره و چنگال بزرگ شورای شهر آمد و رفت در 4 p. m. روز شنبه, مه 6. ولنتاین یکی از حداقل دو نفر از نامزدها که مشغول به کار با هم برای قرار دادن مدارک لازم اما سقوط کوتاه از تعداد مورد نیاز از امضا که تغییرات بر اساس وسعت دفتر محلی که برای آنها در حال اجرا است.

شهرداری امیدوار هنر Bakken, که گفت که او تا به حال جمع آوری شده در مورد 220 – 230 از 300 امضا مورد نیاز او نیز نمی خواهد به نظر می رسد بر روی برگه های رای.

Bakken گفت: او به دنبال نوشتن در مبارزات انتخاباتی از طریق روزنامه و رادیو و تلویزیون و اینترنت تبلیغات اما قصد ندارد برای برگزاری هر رویدادی آنلاین.

ولنتاین گفت: او می خواهم نظر, همان, و, که ممکن است به اندازه کافی. پارک مدیره دو باز لکه و تنها نامزد راسل کرافت هفته گذشته گفت که او احساس خوش شانس خود را برای رسیدن به امضا قبل از ثبت “جهان در حال تغییر” خواهد شد ذکر شده در برگه های رای.

Bakken, در ضمن می توان یکی از چهار نامزد رقابت برای شهردار صندلی.

این شهر همچنین به برگزاری انتخابات برای چهار کرسی در شورای شهر اما هر باز صندلی تنظیم شده است که تنها یک نامزد به طور رسمی به دنبال آن: در بخش 1 که وقت دنی Weigel. در بند 3 آن وقت برت وبر و در بند 7 آن وقت کن ورید. با فرض اینکه هیچ یک از مراحل موفق نوشتن در مبارزات انتخاباتی این بدان معناست که تنها تازه وارد در این شورا خواهد بود Kyle کوام یک مدیر در یک شرکت معماری که به دقت از دست رفته 2018 انتخابات چنگال بزرگ شهرستان کمیسیون و در حال اجرا است unopposed برای بخش 5 کرسی در شورای. کوام جمع آوری ده ها تن بر ده ها تن از امضا الکترونیکی با توجه به چنگال بزرگ کارکنان شهرستان.

معلوم نیست اگر هر یک از دیگر نامزدهای احتمالی نیست به اندازه کافی جمع آوری امضا برای دریافت بر روی سراسر شهر بود رای-و یا چرا-اما Bakken و گفت: ولنتاین, ویروس آن را دشوار ساخته شده و به روش الکترونیکی یک چالش به خودی خود است.

“مردم فقط حق دارند همه چیز را به یک امضا به شما گفت:” Bakken که در مورد جمع آوری 10 امضا الکترونیکی یک فرایند که در آن یک نامزد ایمیل یک کپی از یک فرم به یک رای دهندگان که پس از چاپ آن را نشانه آن را اسکن و ایمیل آن را به نامزد.

اعضای هیات در داکوتای شمالی وزیر امور خارجه گفت که آنها بپرسید نه رژیم صهیونیستی. داگ بورگوم به تعلیق قانون دولت الزامی امضا زیرا آنها احساس آن را ناعادلانه برای داوطلبانی که در حال حاضر جمع آوری شده به اندازه کافی به این دلیل که آنها قادر به انتخاب لباس مناسب فرم و شروع on Jan. 1 و چون نامزدها قادر به جمع آوری و ارائه جمع آوری امضا الکترونیکی.

سراسر شهر بود انتخابات برنامه ریزی شده برای ماه ژوئن 9. آنها مجموعه ای برگزار می شود به طور انحصاری از طریق پست الکترونیکی-در برگه های رای.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>