پس از انتقاد رودخانه شهرستان coronavirus بهبود اقتصادی گروه اضافه کردن صداهای جدید

یک نیروی کار به راهنمای Riverside County بهبود اقتصادی از رمان coronavirus بیماری همه گیر در حال گسترش است و پس از نقد است که داوطلب در گروه فاقد non-دیدگاه های کسب و کار.

پیشنهاد شده توسط شهرستان سرپرستان V. مانوئل پرز و کارن اشپیگل و تایید شده توسط هیئت ناظران در آوریل 21, بهبود اقتصادی نیروی کار را توصیه مدیره در شروع مجدد یک اقتصاد محلی توفان کسب و کار تعطیلی و ضرر و زیان در پی رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom مارس 19 ایالت اقامت در خانه سفارش دهید.

18-عضو مزد نیروی کار را در جای 18 ماه و شامل کسب و کار رهبران گروه مانند بیشتر ریورساید اتاق بازرگانی رئیس جمهور/مدیر عامل سیندی راث و لیک ال سینور دره اتاق بازرگانی رئیس جمهور/مدیر عامل کیم عموزاده. بابی اشپیگل کارن اشپیگل و سر از تاج اتاق بازرگانی نیز یک عضو.

نیاز به گسترش به رسمیت شناخته شده بود قبل از انتقاد عمومی گفت: نیروی کار رئیس لو Monville یک رودخانه تاجر که مشارکت جامعه شامل گذشته روی لئامت دادن در دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در هیئت امنا.

  • Riverside County استاد راهنما: کارن اشپیگل دیده سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 یکی از دو سرپرستان به پیشنهاد بهبود اقتصادی نیروی کار برای کمک به دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus بیماری همه گیر. (فایل عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • سرپرست V. مانوئل پرز دیده سهشنبه, آوریل 7 سال 2020 یکی از دو سرپرستان به پیشنهاد بهبود اقتصادی نیروی کار برای کمک به دوباره بجای اول برگشتن از coronavirus بیماری همه گیر. (فایل عکس توسط تری پيرسون مطبوعات-سازمانی/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • Rep. علامت Takano D-ریورساید با انتقاد از آرایش Riverside County اصلی بهبود اقتصادی نیروی کار. (File photo by Kurt میلر مطبوعات-سازمانی/SCNG)

“ما در اولین جلسه ما متوجه شده بودیم از دست رفته برخی از ذینفعان کلیدی و شروع به دنبال مردم برای پر کردن آن نقش” Monville گفت. “در انصاف به هیئت ناظران ما منشور به ما اجازه اضافه کردن اعضای اضافی است که یکی از چیزهایی که ما در حال انجام است.”

یکی از آن ها این است که ریکاردو کیسنرس که نشسته در هیئت اجرایی Inland Empire کار شورای Monville گفت. اعضا نیز به دنبال اضافه کردن یک قبیله ای نماینده او گفت:.

اعضای دیگر شامل پل Granillo, رئيس جمهور و مدیر عامل شرکت داخلی امپراتوری اقتصادی مشارکت تام کرک, مدیر اجرایی Coachella Valley انجمن های ایالتی و راشل جانسون از Riverside County Farm Bureau.

“خود را در ترکیب تخصص و نوآوری و همکاری خواهد بود ابزاری در توسعه جامع و روشمند رویکرد نسبت به دوباره باز کردن کسب و کار ما جوامع و ارائه پشتیبانی منطقه ما نیاز به دوباره بجای اول برگشتن اقتصاد ما از اثرات ویرانگر از COVID-19” کارن اشپیگل گفت: در انتشار اخبار.

نیروی کار کسب و کار-گریم سنگین شد انتقاد در طول یک جلسه عمومی در سهشنبه, مه 5 ناظران جلسه روز یک پیشنهاد برای انجام دور با چهار coronavirus بهداشت عمومی سفارشات صادر شده توسط بهداشت عمومی افسر دکتر کامرون قیصر. چندین نمایندگان اتحادیه گفت: وظیفه نیروی مورد نیاز ورودی از کارگران سازمان یافته برای نشان دادن blue-collar workers’ نگرانی در مورد ایمنی و بهداشت محیط کار و مسائل دیگر.

در بیانیه ای اصرار هیئت مدیره برای حفظ سلامت سفارشات در محل Rep. علامت Takano D-ریورساید ابراز نگرانی در مورد این گروه و عدم پزشکی و علمی کارشناسان.

“در حالی که من حساس به اشتیاق برگشت به حالت عادی ما باید اطمینان حاصل شود که هیچ برنامه ای برای بازگشایی اقتصاد محلی ما هستند پشتیبانی علمی و اطلاعات پزشکی, اثبات این است که بازگشایی کسب و کار خواهد شد و نه خطری برای کارگران و خانواده” Takano گفت.

Monville گفت: نیروی کار با این نسخهها کار از نزدیک با کارشناسان بهداشت و درمان شهرستان.

شهرستان سخنگوی بروک Federico گفت: در یک ایمیل که به نیروی کار اضافه خواهد شد اعضای از کار قبیله ای دولت ها و گروه های غیر انتفاعی. آن نیز خواهد شد فرعی “برای گسترش امداد رسانی به جامعه کسب و کار,” او نوشت.

این گروه نمی خواهد عجله بازگشایی اما حرکت خواهد کرد به سرعت به عنوان مسئول Monville گفت.

“کارفرمایان و این کارگروه باید گفت, همه, همراه, ما می خواهیم برای باز کردن به عنوان بسیاری از کسب و کار به سرعت به عنوان ممکن است با بهداشت و ایمنی کارکنان و مشتریان خطاب” او گفت:. “(اعضای) به خوبی نیت مردمی که عشق خود را به جامعه و آنها می خواهند به بازگشت به خدمت آنها و من فکر می کنم تنها راه ما قصد داریم برای انجام این کار مشترک به شهرستان ریورساید بازگشت به کار.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>