برای ثابت گلزن در USHL و یک ششم دور 2016 NHL پیش نویس انتخاب از New York Islanders تولید ناامید کننده بود.

شنبه شب در یک رفت و برگشت 3-1-آب بندی برنده بیش No. 5 دنور در رالف Engelstad عرصه آدامز به ثمر رساند خود را 10th هدف از این فصل — او گل سوم و پنجم نقطه در سه بازی گذشته.

در یک موضوع مشترک میان junior کلاس شماره 1 UND آن offseason از خود بازتاب برای Adams. فصل گذشته UND از دست رفته را در مسابقات NCAA برای سال دوم در یک ردیف.

“رفتن ما را ندارد این مسابقات و من از نوع زمان که شخصا” آدامز گفت. “وقتی برگشتیم اینجا همه واقعا سخت است طرز فکر و واقعا می خواستم برای دریافت بهتر به عنوان یک تیم و من فکر می کنم ما بود و آن را نشان میدهد.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

در 11 دقیقه, 25 ثانیه از دوره دوم در سری آخر با پیشگامان UND را Hobey بیکر جایزه نامزد اردن Kawaguchi راه اندازی آدامز در یک 2-در-1.

در گام Adams در ارتباط با یک شات به ضرب و شتم 6-پا-6 دانشجوی سال اول دنور دروازه بان مگنوس Chrona بالا.

UND سر مربی براد بری گفت که بازی به نمایش Adams’ توهین آمیز توانایی. بری هر چند تاکید کرد این Adams’ راه دو بازی که تا به بالا وضعیت خود را در این برنامه و در کشور است.

آدامز یک به علاوه یک در برابر دنور در روز شنبه خود را به بالا بردن ملی سرب در پلاس-منفی به مثبت-26.

“است که یک هدف نهایی برای دریافت کنید که جن در سراسر” بری گفت. “این باور نکردنی بازی با اردن Kawaguchi 2-در-1 اما برای به دست آوردن آن را در خود wheelhouse برای دریافت یک شات دقیق به ضرب و شتم بسیار خوب goaltender که یک معامله بزرگ است.

“اما شما می دانید, ما پرتاب آن بچه ها در پایان بازی زمانی که ما شش بر پنج و ما آنها را به توان دفاعی خوب بازیکنان بیش از حد.”

آدامز’ حرکت از بال به مرکز این فصل نیز سوخت برک آوت فصل آدامز و بری گفت.

“من فکر می کنم که تبدیل و تغییر او کمی کردم و او را تقویت می کند,” بری گفت.

به عنوان یک وینگر Adams گفت که او اغلب به حال جن بر روی دیوار با یک مدافع در چهره خود را به سرعت. در وسط آدامس احساس می کند او می تواند با استفاده از سرعت خود را با کمی بیشتر باز کردن یخ.

“شما می دانید که ما تا به حال برخی از سخت مکالمات و من فکر می کنم بسیاری شد تا او را, شما می دانید چه جهت او می خواست کار خود را به” بری گفت: از offseason بحث از آدامز آینده. “نبود چند سال گذشته در اینجا او می خواست نمی گیری مسابقات ملی. که نمی نشستن خوب مربیان گنجانده شده است. بازیکنان باید به نگاه از درون در مورد چگونگی گرفتن بهتر است و من فکر می کنم همه سرمایه گذاری خود را برای دریافت بهتر در مجموع به عنوان یک تیم است. وجود دارد بدون تردید در او را به عنوان دور به عنوان آنچه که او تا به حال به انجام, و شما می دانید او قدم های بلندی برداشته و او را به ادامه به گام های بلندی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im