پس از 169-نقطه فصل کول اسپایسر رهبری برای بازی با آمریکا, تیم ملی برنامه توسعه

با توجه به شیوع کروناویروس, ایالات متحده آمریکا هاکی ندارد که فرصت این سال و پس از آن تا به حال به آن به طور منظم فصل ارزیابی.

نیازی به گفتن نیست, Grand Forks بومی کول اسپایسر را بیش از اندازه کافی برای گرفتن ایالات متحده آمریکا هاکی توجه است.

اسپایسر متصلب تا 169 امتیاز در 63 بازی منجر به حومه دیترویت مبتنی بر Honeybaked U15 تیم به ثمر رساند. در هفته گذشته ارائه می شد یک نقطه در ایالات متحده زیر 17 تیم از یک مجموعه ای از برترین 2004 متولد آمریکا, بازیکنان, و او آن را پذیرفته.

“این یک تصمیم دشوار,” اسپایسر گفت. “من تا به حال یک زن و شوهر از پیشنهادات خوب از برخی از مکان های دیگر. اما شما واقعا نمی تواند جایگزین تمرین و بازی با بهترین کودکان و نوجوانان در کشور برای سن شما. شما نمی تواند جایگزین است که در نظر من است.”

WDAY logo

گوش زندگی می کنند

پخش زنده

اسپایسر خواهد بود پنجم شمالی Dakotan بازی برای NTDP پیوستن به مینت را Quinn Fylling (1998-00) شیاطین دریاچه Keaton تامپسون (2011-13), Grand Forks,’ جاد کالفیلد (2017-19) و فارگو را تایلر Kleven (2018-20).

گیج Ausmus از East Grand Forks همچنین برای NTDP از 2011-13.

Fylling, Thompson و Aumsus تمام شده در UND. کولفیلد فقط خود را به اتمام سال اول فصل در UND و Kleven خواهد بود UND تازه کار در پاییز. اسپایسر در حال حاضر متعهد به UND.

اسپایسر بازی خواهد کرد سال سوم خود را با ایالات متحده آمریکا زیر 17 تیم و در سال آخر خود را با ایالات متحده آمریکا زیر 18 تیم قبل از آمدن به دانشگاه. سر او مربی است که میله میله به ست Appert و یکی از دستیاران او خواهد بود چنگال بزرگ مادری نیک Fohr.

اسپایسر که برنده داکوتای شمالی پسران قهرمانی کشور در ساری مرکزی در سال 2019 قبل از پیوستن به Honeybaked گفت: او خواسته کولفیلد مورد انتظار چه چیزی را در تیم ملی برنامه توسعه است.

“من متن او بسیار کمی پرسیدن در مورد تجربه خود را و چگونه او احساس” اسپایسر گفت.

اسپایسر led Honeybaked در به ثمر رساند با عظیم 51 اهداف و 169 امتیاز. هیچ کس در این تیم بود که در عرض 40 امتیاز از کل, از جمله میشیگان مرتکب فرانک نذار که او نیز به دست آورده دعوت به ایالات متحده زیر 17 تیم.

“ما تا به حال واقعا مربی خوب, Jason michael mcdowell که به من کمک کرد توسعه بسیاری” گفت: اسپایسر که مربی و کاپیتان های میامی از 2000-02. “وقتی که می آید به اعتماد به نفس آن بازی وجود دارد به خصوص با داشتن یک سال خوب.”

Honeybaked راه اندازی شد برای بازی در اتباع زمانی که فصل نامیده می شد با توجه به شیوع کروناویروس.

“ما تیم بسیار ویژه” اسپایسر گفت. “و قادر بودن به بازی با برخی از بهترین کودکان و نوجوانان در این کشور بسیار خاص است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>